SOBOTA 9. KVĚTNA

2. liga, 26. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek – Městský fotbalový klub OKD Karviná

I. B třída – skupina B, 22. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – Slovan Ostrava (Sedlák, Mací

II. B třída – skupina D, 22. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Tichá (Tomšík, Kubánek)

Krajský přebor staršího dorostu, 24. kolo, 9.00 FC Bílovec – TJ VOKD Poruba TCHAS (Brabec), 10.15 TJ Nový Jičín – Slavoj Bruntál (Malý)

Krajský přebor mladšího dorostu, 24. kolo, 11.15 FC Bílovec – TJ VOKD Poruba TCHAS (Brabec), 12.30 TJ Nový Jičín – Slavoj Bruntál (Malý)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 10.15 Skotnice – Veřovice (Žáček), 16.30 Kateřinice – Brušperk (Bartoš)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 20. kolo, 9.00 Vagonka Studénka – SK Kravaře (Tobola)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 20. kolo, 10.45 Vagonka Studénka – SK Kravaře

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 20. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Ludgeřovice (Knoll)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 20. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Ludgeřovice

Okresní přebor mužů, 22. kolo, 16.30 Štramberk – Zbyslavice (Mastný – Pargáč), Trojanovice-Bystré – Sedlnice (Fegler – Šelepa), Kopřivnice – Nový Jičín B (Klement – S. Glogar)

III. třída, 20. kolo, 16.30 Skotnice – Lubina (Žitník), Petřvald na Moravě B – Trojanovice I (Vrábel, Veselka), Vražné – Bartošovice (Strnadel)

IV. třída mužů – skupina A, 20. kolo, 16.30 Bordovice – Tichá B (Bogár), Nová Horka – Mošnov (Fieber), Hostašovice – Mankovice (Mikolanda)

IV. třída mužů – skupina B, 20. kolo, 16.30 Tísek B – Vrchy (Rýdel), Kravín – Hájek a synové Jakubčovice B (Přívratský), hřiště Bílovec, Stachovice – Olbramice (Pavelek), Bílov – Pustějov (Honěk), hřiště Velké Albrechtice

Okresní přebor dorostu, 22. kolo, 14.15 Suchdol nad Odrou – Tichá (Baroň), Trojanovice-Bystré – Sedlnice (Šelepa), 16.30 Příbor – Mořkov (Malina), Jeseník nad Odrou – Trojanovice I (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 20. kolo, 14.15 Štramberk – Spálov (Pargáč), Petřvald na Moravě – Kunín (Veselka)

Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Kunín (Mareček), Štramberk – Příbor (Neckář), 14.15 Tísek – Kateřinice (Rýdel), 14.30 Vražné – Lichnov (Strnadel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 20. kolo, 14.15 Hostašovice – Sedlnice (Mikolanda), 14.30 Kopřivnice B – Nový Jičín B (S. Glogar)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 20. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Hájek a synové Jakubčovice B (Tisovský)

NEDĚLE 10. KVĚTNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 24. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Orlová-Lutyně (Kučerík – Petr, Talpa)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 12. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Slavia Stachovice (Rygel), 14.00 Kotouč Štramberk – DFK Holešov (Mar. Straka)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 22. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – FC Hlučín (Picmaus – Tabášek, Selník)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 22. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – FC Hlučín (Tabášek – Picmaus, Selník)

SYNOT TIP krajský přebor, 24. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Richtár – Chlebovský, Kypús)

I. A třída – skupina B, 22. kolo, 16.30 FC Libhošť – NFC Lichnov (Bednář Marcel – Kaloč, Kyselý)

II. B třída – skupina D, 22. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Starý Jičín (Bartoš, Klement), TJ Petřvald na Moravě – TJ Janovice (Pitvor, Streit), FC Bílovec – TJ Sokol Fryčovice (Nemec, Pasterčák), TJ Sokol Kateřinice – SK Velké Albrechtice (Dytko, Krokosz)

Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 ŠSK IR PROGRES Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice (Burian), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 ŠSK IR PROGRES Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 20. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – Vrbno pod Pradědem (Rýdel)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 20. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – Vrbno pod Pradědem

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 20. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Heřmanice

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 20. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Heřmanice (Brabec)

Okresní přebor mužů, 22. kolo, 16.30 Bravinné – Rybí (Pavelek – Haluska), Spálov – Mořkov (L. Glogar – Bogár), Jeseník nad Odrou – Kunín (T. Lakomý – P. Lakomý), Tísek A – Veřovice (S. Glogar – Polák)

III. třída, 20. kolo, 10.15 Žilina – Kujavy (Šelepa), 16.30 Hladké Životice – Studénka (Ertel), Straník – Fulnek C (Žitník, Tisovský)

IV. třída mužů – skupina A, 20. kolo, 16.30 Bernartice nad Odrou – Ženklava (Kontoršikov), Životice (Hodslavice) B – Odry B (Mareček), hřiště Hodslavice

IV. třída mužů – skupina B, 20. kolo, 16.30 Heřmanice – Děrné (Fišer), Bravantice – Jistebník nad Odrou (Dresler)

Okresní přebor dorostu, 22. kolo, 14.00 Vlčovice-Mniší – Studénka (Macháč), 14.15 Tísek – Stachovice (Polák)

Okresní soutěž dorostu, 20. kolo, 12.30 Žilina – Jistebník nad Odrou (Šelepa), 13.30 Libhošť – Rybí (Kyselý), 14.00 Straník – Pustějov (Tisovský), 16.30 Vražné – Lichnov (Rýdel)

Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Skotnice – Mořkov (Veselka), 14.30 Petřvald na Moravě – Trojanovice I (Fegler)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 20. kolo, 10.00 Libhošť – Rybí (Tomšík), Lubina – Štramberk B (Žáček), Straník – Veřovice (Baroň)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 20. kolo, 14.00 Hladké Životice – Starý Jičín (Ertel), Jeseník nad Odrou – Bartošovice (P. Lakomý), 14.15 Bernartice nad Odrou – Pustějov (Kontoršikov)