VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem na Novojičínsku?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu na Novojičínsku?

4.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Píša

PÁTEK 4. ZÁŘÍ

Okresní přebor starší přípravky, 2. kolo, 16.00 Odry – Kopřivnice, 17.00 Kopřivnice B – Tísek

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 2. kolo, 16.00 Kateřinice – Lichnov, 17.00 Tichá – Rybí, Mořkov – Vlčovice-Mniší, Veřovice – Štramberk

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 2. kolo, 17.00 Pustějov – Suchdol nad Odrou, Bartošovice – Kujavy, Libhošť – Jeseník nad Odrou, 18.00 Kunín – Velké Albrechtice, hřiště Nový Jičín

Okresní přebor mladší přípravky, 2. kolo, 16.00 Kopřivnice B – Tísek, Odry – Kopřivnice

SOBOTA 5. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 5. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK SAN-JV Šumperk (Pustějovský – Kyselý, Bartoš)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 5. kolo, 11:45 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK SAN-JV Šumperk (Pustějovský – Kyselý, Bartoš)

Krajský přebor mužů, 5. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FC IRP Český Těšín (Boček – Záloha, Těšina)

I. B třída – skupina B, 5. kolo, 16.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Kozmice (Tomšík – Kubánek, Kubáček), TJ Klimkovice – FC Ostrava-Jih (Tobola, Brabec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 5. kolo, 14.15 TJ Sokol Vřesina – SK Viktorie Chlebičov (Kubáček)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 5. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – ČSAD Havířov (Knoll), 14.15 FC Kopřivnice – Baník Albrechtice (Uličný)

Krajský přebor starších žáků, 5. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – TJ Nový Jičín (Pobořil)

Krajský přebor mladších žáků, 5. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – TJ Nový Jičín

Okresní přebor mužů, 5. kolo, 16.30 Trojanovice I – Kunín (Kontoršikov, Veselka), Kopřivnice – Velké Albrechtice (Pobořil, Uličný), Skotnice – Rybí (Burian, P. Lakomý), Nový Jičín B – Jeseník nad Odrou (Ertel, Baroň), hřiště Hodslavice

III. třída, 5. kolo, 16.30 Trojanovice-Bystré – Straník (Bartoš, Haluska), Jistebník nad Odrou – Petřvald na Moravě B (Fegler), Fulnek B – Kujavy (Bogár), Vražné – Bravinné (Krba)

IV. třída – skupina A, 5. kolo, 16.30 Nová Horka – Ženklava (Mastný), Tichá B – Bernartice nad Odrou (Kyselý), Vlčovice-Mniší B – Veřovice B (Šelepa)

IV. třída – supina B, 5. kolo, 14.00 Odry B – Hájek a synové Jakubčovice B (Strnadel), 16.30 Heřmanice – Stachovice (Pavelek), Mankovice – Vrchy (Novák)

Okresní přebor dorostu, 5. kolo, 14.15 Trojanovice-Bystré – Trojanovice I (Haluska), Petřvald na Moravě – Suchdol nad Odrou (Malina), 16.30 Příbor – Tichá (Mikolanda), Kateřinice – Jeseník nad Odrou (Mareček), Starý Jičín – Studénka (Žitník)

Okresní soutěž dorostu, 5. kolo, 11.15 Kunín – Straník (Rýdel)

Okresní přebor starších žáků, 5. kolo, 9.00 Kunín – Kateřinice (Rýdel), hřiště Nový Jičín, 10.00 Štramberk – Veřovice (Tůma), 14.30 Vražné – Hostašovice (Krba)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Straník (Mareček), 14.30 Tichá – Rybí (Kyselý)

NEDĚLE 6. ZÁŘÍ

Moravskoslezská liga žen, 2. kolo, 15.00 Spartak Lubina – Dámský FK Holešov (Boček)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 2. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Slavia Stachovice (Osička), 14.00 TJ Kotouč Štramberk – Slavoj Bruntál (Krasula)

Krajský přebor mužů, 5. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – SK Moravan Oldřišov (Krištof – Slaný, Takáč)

I. A třída – skupina B, 5. kolo, 16.30 FC Libhošť – TJ Bystřice (Streit – Pospíšil, Bartoš)

II. B třída – skupina D, 5. kolo, 16.30 TJ Odry – TJ Sokol Starý Jičín (Knoll – Kyselý, Rýdel), TJ Petřvald na Moravě – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (K. Kantor, V. Kantor), FC Bílovec – TJ Sokol Tichá (Němec – Meier, Handlíř), TJ Sokol Kateřinice – AFC Veřovice (Klečacký, Sikora)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 5. kolo, 14.00 FC Bílovec – FK Tísek (Tobola), 14.15 TJ Odry – TJ Ludgeřovice (Rýdel)

Krajský přebor starších žáků, 5. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FC Ostrava-Jih (Klement)

Krajský přebor mladších žáků, 5. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FC Ostrava-Jih

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 9.00 TJ Odry – FK Krnov (Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.45 TJ Odry – FK Krnov

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 5. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Pustkovec

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Pustkovec (Takáč)

Okresní přebor mužů, 5. kolo, 16.30 Mořkov – Spálov (Ertel, Veselka), Sedlnice – Tísek (Baroň, T. Lakomý), Zbyslavice – Štramberk (Vrábel, Fegler)

III. třída, 5. kolo, 16.30 Bartošovice – Bordovice (L. Glogar), Hladké Životice – Studénka (Kniezek)

IV. třída – skupina A, 5. kolo, 10.15 Žilina – Mořkov B (Pavelek), 16.30 Skotnice B-Mošnov – Lubina (Novák), hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice – Hostašovice (Polák), hřiště Hodslavice

IV. třída – supina B, 5. kolo, 16.30 Bravantice – Kravín (Přívratský), Pustějov – Bílov (Mikolanda), Děrné – Olbramice (Rýdel)

Okresní přebor dorostu, 5. kolo, 14.15 Mořkov – Spálov (Veselka)

Okresní soutěž dorostu, 5. kolo, 12.30 Žilina – Rybí (Pavelek), 13.30 Libhošť – Štramberk (Hrňa), 14.00 Vražné – Lichnov (Tisovský), 14.15 Sedlnice – Lubina (P. Lakomý)

Okresní přebor starších žáků, 5. kolo, 10.00 Mořkov – Příbor (Neckář), Skotnice – Tísek (Malina), 14.30 Petřvald na Moravě – Suchdol nad Odrou (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 5. kolo, 10.00 Sedlnice – Lichnov (Kontoršikov), Libhošť – Štramberk B (Brabec)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 5. kolo, 10.00 Bartošovice – Spálov (Bogár), 14.30 Bravantice – Starý Jičín (Přívratský), Pustějov – Bernartice nad Odrou (Mikolanda)

Autor: Jan Kešelák

4.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Jakub Janda
8

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení