VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem na Novojičínsku?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

19.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Taneček

SOBOTA 19. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 7. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Slaný – Selník, Franc)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 7. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Slaný – Selník, Franc)

Krajský přebor mužů, 7. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – TJ Lokomotiva Petrovice (Těšina – Latoň, Čech)

I. B třída – skupina B, 7. kolo, 16.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Hrabová (Tomai, Broskevič), TJ Klimkovice – TJ Sokol Dolní Lhota (Kubánek, Tomšík)

II. B třída – skupina D, 7. kolo, 16.00 AFC Veřovice – NFC Lichnov (Klučka, Dresler)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Broskevič)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 13.45 FC Kopřivnice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm (Knoll)

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Fotbal Frýdek-Místek B (Tobola)

Krajský přebor mladších žáků, 7. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Fotbal Frýdek-Místek B

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 9.00 TJ MSA Studénka – SK Brušperk (Tomšík)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.45 TJ MSA Studénka – SK Brušperk

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.00 Kopřivnice – Mořkov (Novák, Knoll), Skotnice – Trojanovice I (L. Glogar), Nový Jičín B – Rybí (Pavelek), hřiště Hodslavice, Štramberk – Jeseník nad Odrou (Kontoršikov, Mareček)

III. třída, 7. kolo, 16.00 Trojanovice-Bystré – Bordovice (Žitník), Petřvald na Moravě B – Bartošovice (Bogár, Haluska), Fulnek B – Straník (Strnadel), Vražné – Jistebník nad Odrou (Mikolanda), Studénka – Bravinné (Baroň)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Nová Horka – Mořkov B (Veselka), Tichá B – Žilina (Fišer), Vlčovice-Mniší B – Lubina (Rýdel)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 14.00 Odry B – Kravín (S.Glogar), 16.00 Pustějov – Heřmanice (Kniezek), Mankovice – Hájek a synové Jakubčovice B (Mastný), Vrchy – Olbramice (Klement)

Okresní přebor dorostu, 7. kolo, 10.00 Starý Jičín – Tichá (Seidler), 13.45 Trojanovice-Bystré – Spálov (Žitník), Petřvald na Moravě – Mořkov (Haluska), Studénka – Jeseník nad Odrou (Baroň), 16.00 Příbor – Trojanovice I (Tobola), Kateřinice – Suchdol nad Odrou (Vrábel)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 11.15 Kunín – Rybí (P. Lakomý), hřiště Nový Jičín, 13.00 Štramberk – Lichnov (Mareček), 13.30 Pustějov – Žilina (Kniezek)

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 Kunín – Příbor (P. Lakomý), hřiště Nový Jičín, 10.00 Štramberk – Tísek, 14.00 Vražné – Suchdol nad Odrou (Mikolanda), 14.00 Veřovice – Hostašovice

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší (Mareček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 11.30 Pustějov – Bartošovice

NEDĚLE 20. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 4. kolo, 14.00 TJ Kotouč Štramberk – AFC Veřovice (Krasula)

I. A třída – skupina B, 7. kolo, 16.00 FC Libhošť – TJ Sokol Dolní Lutyně (Šištík – Švec, Rýdel)

II. B třída – skupina D, 7. kolo, 16.00 TJ Odry – TJ Sokol Fryčovice (Broskevič – Břežný, Klement), TJ Petřvald na Moravě – SK Slavie Třebovice (Knoll, Kyselý), FC Bílovec – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Jurajdová – Jež, Herda), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Tichá (Závodný, Pfleger)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 13.30 FC Bílovec – TJ Sokol Kobeřice (Herda), 13.45 TJ Odry – FK Nova Vávrovice (Klement)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 13.45 AFC Veřovice – FC Biocel Vratimov (Bartoš)

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně (Kubáček), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně (Kubáček), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 7. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina (Burian)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.00 Spálov – Kunín (Ertel, P. Lakomý), Sedlnice – Velké Albrechtice (Mastný, Bogár), Zbyslavice – Tísek (Fegler, Mikolanda)

III. třída, 7. kolo, 16.00 Hladké Životice – Kujavy (Novák)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Skotnice B-Mošnov – Ženklava (Šelepa), hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice – Bernartice nad Odrou (Polák), hřiště Hodslavice, Veřovice B – Hostašovice (Bartoš)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Bravantice – Stachovice (Kniezek), Děrné – Bílov (Přívratský)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 13.00 Libhošť – Lubina (Rýdel), 13.45 Sedlnice – Straník (Bogár)

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Skotnice – Kateřinice (Baroň), 14.00 Petřvald na Moravě – Mořkov (S. Glogar)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Sedlnice – Straník (Neckář), Libhošť – Rybí (Tisovský), 11.00 Štramberk B – Lichnov (Kontoršikov)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 13.30 Hladké Životice – Bernartice nad Odrou (Polák), 14.00 Bravantice – Spálov (Kniezek)

Autor: Jan Kešelák

19.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Takto už Jakuba Jandu vídat nebudeme. Kombinézu nahradí oblek a skokanské můstky sněmovna.

Jakub Janda, nový poslanec Novojičínska: V politice nejsem žádným nováčkem

Deník - Naši prvňáci

Tento týden představíme školáky ze ZŠ Komenského 68, Nový Jičín

Muž pobodal v Novém Jičíně dva lidi

K dramatickému incidentu došlo v sobotu 21. října v Novém Jičíně v ulici Dvořákova.

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Nedopustili žádné překvapení a ve 3. kole českého poháru potvrdili v neděli před obědem pozici favorita. Kopřivničtí házenkáři totiž uspěli na palubovce druholigových Maloměřic a po výhře 33:26 se mohou těšit na čtvrteční los osmifinále.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Zajišťovat dotovanou dopravu budou technické služby dvěma elektromobily. Jedna jízda bude klienta stát 20 korun.

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT