SOBOTA 19. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 7. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Slaný – Selník, Franc)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 7. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sigma Olomouc B (Slaný – Selník, Franc)

Krajský přebor mužů, 7. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – TJ Lokomotiva Petrovice (Těšina – Latoň, Čech)

I. B třída – skupina B, 7. kolo, 16.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Hrabová (Tomai, Broskevič), TJ Klimkovice – TJ Sokol Dolní Lhota (Kubánek, Tomšík)

II. B třída – skupina D, 7. kolo, 16.00 AFC Veřovice – NFC Lichnov (Klučka, Dresler)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Broskevič)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 13.45 FC Kopřivnice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm (Knoll)

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Fotbal Frýdek-Místek B (Tobola)

Krajský přebor mladších žáků, 7. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Fotbal Frýdek-Místek B

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 9.00 TJ MSA Studénka – SK Brušperk (Tomšík)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.45 TJ MSA Studénka – SK Brušperk

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.00 Kopřivnice – Mořkov (Novák, Knoll), Skotnice – Trojanovice I (L. Glogar), Nový Jičín B – Rybí (Pavelek), hřiště Hodslavice, Štramberk – Jeseník nad Odrou (Kontoršikov, Mareček)

III. třída, 7. kolo, 16.00 Trojanovice-Bystré – Bordovice (Žitník), Petřvald na Moravě B – Bartošovice (Bogár, Haluska), Fulnek B – Straník (Strnadel), Vražné – Jistebník nad Odrou (Mikolanda), Studénka – Bravinné (Baroň)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Nová Horka – Mořkov B (Veselka), Tichá B – Žilina (Fišer), Vlčovice-Mniší B – Lubina (Rýdel)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 14.00 Odry B – Kravín (S.Glogar), 16.00 Pustějov – Heřmanice (Kniezek), Mankovice – Hájek a synové Jakubčovice B (Mastný), Vrchy – Olbramice (Klement)

Okresní přebor dorostu, 7. kolo, 10.00 Starý Jičín – Tichá (Seidler), 13.45 Trojanovice-Bystré – Spálov (Žitník), Petřvald na Moravě – Mořkov (Haluska), Studénka – Jeseník nad Odrou (Baroň), 16.00 Příbor – Trojanovice I (Tobola), Kateřinice – Suchdol nad Odrou (Vrábel)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 11.15 Kunín – Rybí (P. Lakomý), hřiště Nový Jičín, 13.00 Štramberk – Lichnov (Mareček), 13.30 Pustějov – Žilina (Kniezek)

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 Kunín – Příbor (P. Lakomý), hřiště Nový Jičín, 10.00 Štramberk – Tísek, 14.00 Vražné – Suchdol nad Odrou (Mikolanda), 14.00 Veřovice – Hostašovice

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší (Mareček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 11.30 Pustějov – Bartošovice

NEDĚLE 20. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 4. kolo, 14.00 TJ Kotouč Štramberk – AFC Veřovice (Krasula)

I. A třída – skupina B, 7. kolo, 16.00 FC Libhošť – TJ Sokol Dolní Lutyně (Šištík – Švec, Rýdel)

II. B třída – skupina D, 7. kolo, 16.00 TJ Odry – TJ Sokol Fryčovice (Broskevič – Břežný, Klement), TJ Petřvald na Moravě – SK Slavie Třebovice (Knoll, Kyselý), FC Bílovec – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Jurajdová – Jež, Herda), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Tichá (Závodný, Pfleger)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 13.30 FC Bílovec – TJ Sokol Kobeřice (Herda), 13.45 TJ Odry – FK Nova Vávrovice (Klement)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 13.45 AFC Veřovice – FC Biocel Vratimov (Bartoš)

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně (Kubáček), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor starších žáků, 7. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně (Kubáček), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 7. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FK Slavia Orlová-Lutyně

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina (Burian)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.00 Spálov – Kunín (Ertel, P. Lakomý), Sedlnice – Velké Albrechtice (Mastný, Bogár), Zbyslavice – Tísek (Fegler, Mikolanda)

III. třída, 7. kolo, 16.00 Hladké Životice – Kujavy (Novák)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Skotnice B-Mošnov – Ženklava (Šelepa), hřiště Mošnov, Životice-Hodslavice – Bernartice nad Odrou (Polák), hřiště Hodslavice, Veřovice B – Hostašovice (Bartoš)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.00 Bravantice – Stachovice (Kniezek), Děrné – Bílov (Přívratský)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 13.00 Libhošť – Lubina (Rýdel), 13.45 Sedlnice – Straník (Bogár)

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Skotnice – Kateřinice (Baroň), 14.00 Petřvald na Moravě – Mořkov (S. Glogar)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Sedlnice – Straník (Neckář), Libhošť – Rybí (Tisovský), 11.00 Štramberk B – Lichnov (Kontoršikov)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 13.30 Hladké Životice – Bernartice nad Odrou (Polák), 14.00 Bravantice – Spálov (Kniezek)