Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem na Novojičínsku

Region -O víkendu v našem okrese pokračují dalšími zápasy krajské fotbalové soutěže.

14.5.2011
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: Foto: Deník/Bianka Joglová

SOBOTA 14. KVĚTNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 19. kolo, 14.15 Slavia Stachovice – FK Brušperk (Kypr), 16.00 Sokol Trojanovice I. – FC IRP Český Těšín (Malý)

I. A třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 AFC Veřovice – FC Vlčovice-Mniší (Poledník - Kuběna, Hrňa)

I. B třída – skupina B, 21. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – TJ Suché Lazce (Brabec, Tobola)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Starý Jičín (Tisovský, Kubánek)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.30 Štramberk - Mořkov (Fegler, Kontoršikov), Bordovice - Kopřivnice (Ertel, Seidler), Velké Albrechtice - Hladké Životice (Baroň, Horáková), Skotnice - Jistebník nad Odrou (Rýdel, Žáček)

III. třída, 21. kolo, 16.30 Petřvald na Moravě B - Vražné (Vrána), Pustějov A - Žilina (Žitník), Stachovice - Tísek (Matuška), Trojanovice-Bystré - Bartošovice (Fieber)

IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Tichá B - Hostašovice (Bogár)

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 14.00 Odry B - Děrné (Vrábel), Velké Albrechtice B - Fulnek (Horáková), 16.30 Mankovice - Kravín (Vrábel), Vrchy - Pustějov B (Glogar S.), Heřmanice - Lubojaty (Pavelek)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 23. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - FC Vítkovice B (Krasula – Podracký, Švec)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 23. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - FC Vítkovice B (Podracký - Krasula, Švec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 21. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - TJ Petřvald na Moravě (Pobořil), 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – 1. FK Spartak Jablunkov (Takáč)

Okresní přebor dorostu, 17. kolo, 14.00 Veřovice - Tísek (Hrňa), Tichá - Studénka (Bogár), 15.30 Spálov - Fulnek (Mastný), 16.30 Starý Jičín - Mořkov (Vlček)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 15.30 Kunín - Rybí (Mikunda) hřiště Nový Jičín, 16.30 Lichnov - Vražné (Mikolanda)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 23. kolo, 10.00 ŠSK Bílovec – Městský FK Havířov (Boček – Seidler, Tomšík)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 23. kolo, 11.45 ŠSK Bílovec – Městský FK Havířov (Boček – Seidler, Tomšík)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 14.30 Vřesina - Vratimov (Jiřík)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 15. kolo, 13.00 Vřesina – Vratimov

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou - Starý Jičín (Mikunda), 14.30 Štramberk - Tísek (Kontoršikov)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 14.30 Petřvald na Moravě - Tichá (Vrána)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 14.30 Pustějov - Hladké Životice (Žitník)

Okresní přebor mladších žáků, 5. kolo, 14.30 Starý Jičín – Veřovice

NEDĚLE 15. KVĚTNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 25. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – FC Baník Ostrava B (Batík – Gloser, Bartoň)

Moravskoslezská liga žen, 19. kolo, 14.00 Spartak Lubina – Fotbalový klub Holešovské holky (Vojkovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 19. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Fotbal Studénka (Adamec), 14.00 Kotouč Štramberk – Comfort Dobratice (Slaný)

I. A třída – skupina A, 21. kolo, 16.30 FC Bílovec – TJ Sokol Šilheřovice (Závodný - Podracký, Švec)

I. B třída – skupina D, 21. kolo, 16.30 NFC Lichnov – TJ Sokol Fryčovice (Malchárek, Valošek), TJ Odry - TJ Nový Jičín B (Hubert - Havlík, Rýdel), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Tichá (Pavlásek, Filipský), FC Libhošť - TJ Petřvald na Moravě (Kret, Selník)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 10.15 Kunín - Trojanovice I (Novák, Pavelek) hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Zbyslavice - Příbor (Polák, Novák), Spálov - Sedlnice (Žitník, Lakomý T.)

III. třída, 21. kolo, 16.30 Kujavy - Rybí (Glogar L.)

IV. třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 Ženklava - Mořkov B (Rýdel), Veřovice B - Hodslavice (Mikolanda), Skotnice B-Mošnov - Bernartice nad Odrou (Pavelek) hřiště Mošnov, Straník - Lubina (Beseda), Vlčovice-Mniší B - Studénka (Baroň)

IV. třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 Bravantice - Olbramice (Fegler)

Krajský přebor staršího dorostu, 25. kolo, 10.15 FC Bílovec – Městský FK Karviná B (Dresler)

Krajský přebor mladšího dorostu, 25. kolo, 12.30 FC Bílovec – Městský FK Karviná B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 21. kolo, 14.15 TJ Odry – FK SK Polanka (Rýdel), TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Hať (Břežný)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.30 Libhošť - Trojanovice I (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 9.00 Odry - Poruba (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.45 Odry – Poruba

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Skotnice - Jeseník nad Odrou (Bogár), Libhošť - Fulnek (Matuška), 14.30 Studénka - Příbor (Horáková), Veřovice - Mořkov (Mikolanda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 17. kolo, 10.00 Lichnov - Trojanovice-Bystré, 11.00 Štramberk B – Kateřinice, 14.00 Ženklava - Vlčovice-Mniší (Rýdel), 14.15 Straník - Rybí (Beseda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.00 Kunín – Bartošovice, hřiště Bartošovice, 14.15 Spálov - Jistebník nad Odrou (Lakomý T.), 14.30 Bravantice - Vražné (Fegler)

Okresní soutěž mladších žáků, 5. kolo, 10.00 Zbyslavice - Bernartice nad Odrou

Autor: Jan Kešelák

14.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení