VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - kam za fotbalem o víkendu?

25.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

PÁTEK 25. ZÁŘÍ

Okresní přebor starší přípravky, 5. kolo, 17.00 Kopřivnice – Bílovec, Tísek – Studénka, Fulnek – Nový Jičín

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 5. kolo, 17.00 Vlčovice-Mniší – Tichá, Lichnov – Štramberk, Kateřinice – Mořkov

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 5. kolo, 17.00 Kujavy – Pustějov, Velké Albrechtice – Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou – Libhošť, 18.00 Kunín – Bartošovice, hřiště Nový Jičín

Okresní přebor mladší přípravky, 5. kolo, 16.00 Kopřivnice – Bílovec, Tísek – Studénka, Fulnek – Nový Jičín

SOBOTA 26. ZÁŘÍ

Moravskoslezská liga mužů, 8. kolo, 16.30 Fotbal Fulnek – FC Vysočina Jihlava B (Filgas – Straka, Pochylý)

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 8. kolo, 16.00 Hájek a synové Jakubčovice – SK Spartak Hulín (Reich – Kůrka, Fridrichovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 13.00 Slavia Stachovice – Slovan Ostrava B (Krištof)
I. B třída – skupina D, 8. kolo, 16.00 TJ Tatra Příbor – TJ Sokol Kateřinice (Kubánek, Tomšík), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FK Staříč (Knoll, Kyselý)

Krajský přebor staršího dorostu, 8. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – TJ Heřmanice (Bartoš)

Krajský přebor mladšího dorostu, 8. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – TJ Heřmanice

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 8. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice – AFC Veřovice (Kubánek), 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Bohumín (Kyselý)

Krajský přebor starších žáků, 8. kolo, 14.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Jiskra Rýmařov (Brabec)

Krajský přebor mladších žáků, 8. kolo, 12.30 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Jiskra Rýmařov

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.00 Velké Albrechtice – Nový Jičín B (Krba, Žitník), Trojanovice I – Sedlnice (Kniezek, Tisovský), Kopřivnice – Kunín (Pavelek, Klement)

III. třída, 8. kolo, 16.00 Bordovice – Bravinné (T. Lakomý), Kujavy – Studénka (Fegler), Trojanovice-Bystré – Petřvald na Moravě B (Kontoršikov, P. Lakomý)

IV. třída – skupina A, 8. kolo, 16.00 Mořkov B – Hostašovice (Bartoš), hřiště Životice, Lubina – Veřovice B (Mikolanda), Nová Horka – Tichá B (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 8. kolo, 13.30 Bílov – Mankovice (Žitník), hřiště Velké Albrechtice, 16.00 Stachovice – Olbramice (Burian), Kravín – Děrné (Strnadel), hřiště Bílovec, Heřmanice – Odry B (Rýdel)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 13.45 Suchdol nad Odrou – Starý Jičín (Mastný), Trojanovice I – Kateřinice (Tisovský), Trojanovice-Bystré – Petřvald na Moravě (P. Lakomý), 15.30 Spálov – Jeseník nad Odrou (Baroň)

Okresní soutěž dorostu, 8. kolo, 10.00 Lubina – Štramberk (Baroň), 17.25 Kunín – Pustějov (Bogár), hřiště Nový Jičín

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Štramberk (Fišer), 13.45 Tísek – Veřovice (Tobola), 14.00 Příbor – Hostašovice (Veselka), 15.00 Kunín – Petřvald na Moravě (Bogár), hřiště Nový Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 8. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Tichá (Žáček)

NEDĚLE 27. ZÁŘÍ

Moravskoslezská liga žen, 5. kolo, 15.00 Spartak Lubina 1. FC Brno (Durák)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 8. kolo, 10.15 Fulnek Fulnek – Městský FK OKD Karviná (Juřička – Picmaus, Přeček)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 8. kolo, 12.30 Fulnek Fulnek – Městský FK OKD Karviná (Picmaus – Juřička, Přeček)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 10.00 AFC Veřovice – ČSAD Havířov (Pustějovský)

Krajský přebor, 8. kolo, 16.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Bohumín (Brezovský – Slaný, Krba)

I. A třída – skupina B, 8. kolo, 16.00 FC Vlčovice-Mniší – FC Libhošť (Švec – Podracký, Žáček)

II. B třída – skupina D, 8. kolo, 16.00 TJ Sokol Tichá – AFC Veřovice (Brabec, Tobola), TJ Sokol Starý Jičín – FC Bílovec (Klement, Dresler), TJ Odry – TJ Petřvald na Moravě (Kyselý – Bartoš, Rýdel)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 8. kolo, 13.45 TJ Odry – TJ Sokol Stará Bělá (Rýdel)

Krajský přebor starších žáků, 8. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – ŠSK IR-Progres Bílovec B (Seidler)

Krajský přebor mladších žáků, 8. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – ŠSK IR-Progres Bílovec B

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 8. kolo, 9.00 TJ Odry – FK Avízo Město Albrechtice (Dresler), 14.00 TJ Sokol Vřesina – Fotbal Fulnek (Broskevič)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 8. kolo, 10.45 TJ Odry – FK Avízo Město Albrechtice, 12.30 TJ Sokol Vřesina – Fotbal Fulnek

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 8. kolo, 12.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Heřmanice

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 8. kolo, 14.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Heřmanice (Krba)

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.00 Spálov – Jeseník nad Odrou (L. Glogar, Mastný), Tísek – Štramberk (Šelepa, Pavelek), Rybí – Zbyslavice (Bogár, Veselka), Mořkov – Skotnice (Vrábel, Kubánek)

III. třída, 8. kolo, 16.00 Jistebník nad Odrou – Hladké Životice (Přívratský), Straník – Vražné (Žitník, Takáč), Bartošovice – Fulnek B (Polák)

IV. třída – skupina A, 8. kolo, 10.15 Žilina – Skotnice B-Mošnov (Burian), 16.00 Bernartice nad Odrou – Vlčovice-Mniší B (Fišer), Ženklava – Životice-Hodslavice (Baroň)

IV. třída – skupina B, 8. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Vrchy (Ertel), 16.00 Bravantice – Pustějov (Mikolanda)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 13.30 Tichá – Studénka (Kontoršikov), 13.45 Mořkov – Příbor (Kubánek)

Okresní soutěž dorostu, 8. kolo, 12.30 Žilina – Sedlnice (Burian), 13.30 Straník – Vražné (Takáč), 13.45 Rybí – Lichnov (Veselka)

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Kateřinice – Vražné (P. Lakomý), Mořkov – Skotnice (Neckář)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 8. kolo, 10.00 Rybí – Štramberk B, Straník – Libhošť (Rýdel), 14.00 Vlčovice-Mniší – Lichnov (Žáček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 8. kolo, 13.45 Spálov – Jeseník nad Odrou (Mastný), 14.00 Starý Jičín – Hladké Životice (Tisovský), Bravantice – Pustějov (Mikolanda)

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ

IV. třída – skupina A, 3. kolo, 15.00 Nová Horka – Lubina (Mastný)

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Štramberk – Tísek (Mikolanda)

Autor: Jan Kešelák

25.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

83

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení