SOBOTA 22. KVĚTNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 27. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – FK Slavia Orlová-Lutyně (Tomášek – Machát, Krištof)

B třída – skupina B, 23. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Markvartovice (Tisovský, Knoll), TJ Sokol Vřesina – Velká Polom (Nemec, Tomai)

B třída – skupina D, 23. kolo, 17.00 AFC Veřovice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Novák, Krpel)

Okresní přebor mužů, 23. kolo, 17.00 Štramberk – Velké Albrechtice (Šelepa, Lakomý P.), Nový Jičín B – Mořkov (Ertel, Bogár) hřiště Hodslavice, Kunín – Sedlnice (Kontoršikov, Mikolanda) hřiště Suchdol nad Odrou, Skotnice – Kopřivnice (Lakomý T., Baroň)

III. třída, 21. kolo, 17.00 Kujavy – Bordovice (Vrábel), Fulnek B – Petřvald na Moravě B

IV. třída – skupina A, 21. kolo, 17.00 Lubina – Mořkov B (Pargáč), Hostašovice – Bernartice nad Odrou (Mareček), Vlčovice-Mniší B – Žilina (Glogar L.)

IV. třída – skupina B, 21. kolo, 14.00 Odry B – Pustějov (Fegler), 17.00 Olbramice – Bílov (Fišer), Mankovice – Heřmanice (Glogar S.)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 23. kolo, 14.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Jiskra Rýmařov (Tomai)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 14.45 Studénka – Trojanovice I (Pešta), 17.00 Kateřinice – Trojanovice-Bystré (Mastný), Příbor – Petřvald na Moravě (Malina)

Okresní soutěž dorostu, 21. kolo, 10.00 Lubina – Rybí (Mikolanda), 14.45 Štramberk – Straník (Lakomý P.)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 25. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sulko Zábřeh (Picmaus)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 25. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – SK Sulko Zábřeh (Picmaus)

Krajský přebor mladších žáků, 23. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – FK Fotbal Třinec

Krajský přebor starších žáků, 23. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – FK Fotbal Třinec (Tobola)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 21. kolo, 9.00 TJ MSV Studénka – TJ Sokol Hrabůvka (Šelepa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 21. kolo, 10.45 TJ MSV Studénka – TJ Sokol Hrabůvka

Okresní přebor starších žáků, 21. kolo, 10.00 Štramberk – Mořkov (Beseda), 14.45 Tísek – Příbor (Klement), Hostašovice – Suchdol nad Odrou (Mareček), 15.00 Veřovice – Kateřinice (Žáček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 15.00 Tichá – Lichnov (Vlček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 12.30 Pustějov – Jeseník nad Odrou

NEDĚLE 23. KVĚTNA

Krajský přebor mužů, 25. kolo, 17.00 TJ Nový Jičín – TJ Sokol Lískovec (Kypús – Čech, Latoň)

A třída – skupina A, 23. kolo, 17.00 FC Libhošť – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Beran – Mikeska, Rýdel)

B třída – skupina D, 23. kolo, 17.00 TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Fryčovice (Němec, Třuslo), NFC Lichnov – TJ Tatra Příbor (Krpel, Chýlek), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Starý Jičín (Jež, Kubáček), FC Bílovec – TJ Odry (Kyselý, Kubánek)

Okresní přebor mužů, 23. kolo, 17.00 Tísek – Spálov (Novák, Fišer), Jeseník nad Odrou – Rybí (Mastný, Baroň) hřiště Mankovice, Zbyslavice – Trojanovice I (Polák, Glogar S.)

III. třída, 21. kolo, 17.00 Bravinné – Jistebník nad Odrou (Žitník), Hladké Životice – Bartošovice (Mikolanda)

IV. třída – skupina A, 21. kolo, 17.00 Veřovice B – Ženklava (Tisovský), Životice-Hodslavice – Nová Horka (Pargáč) hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Tichá B (Bogár) hřiště Mošnov

IV. třída – skupina B, 21. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Stachovice (Fegler), 17.00 Vrchy – Kravín (Pavelek), Děrné – Bravantice (Rýdel)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 23. kolo, 14.30 FC Bílovec – TJ Odry (Kubánek)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 23. kolo, 14.45 AFC Veřovice – FK Baník Albrechtice (Tisovský)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 14.30 Tichá – Spálov (Kontoršikov), 14.45 Jeseník nad Odrou – Suchdol nad Odrou (Baroň) hřiště Mankovice, 17.00 Starý Jičín – Mořkov (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 21. kolo, 14.00 Libhošť – Žilina (Rýdel), 14.45 Sedlnice – Pustějov (Lakomý P.)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 21. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek – TJ Olympia Bruntál (Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 21. kolo, 10.45 Fotbal Fulnek – TJ Olympia Bruntál

Okresní přebor starších žáků, 21. kolo, 10.00 Skotnice – Petřvald na Moravě (Pešta)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.00 Libhošť – Vlčovice-Mniší (Vlček), Sedlnice – Štramberk B (Vrábel), 15.00 Trojanovice-Bystré – Rybí (Beseda) hřiště Trojanovice I

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 10.00 Bartošovice – Starý Jičín, 14.30 Hladké Životice – Spálov