Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

4.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Vladimír Klíma

SOBOTA 5. ČERVNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 29. kolo, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Tescoma Zlín B (Vostřejž – Beneš Jiří, Drápal)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – TJ Slavia Píšť (Klega, Broskevič), TJ Sokol Vřesina – FK SK Polanka (Kubánek - Kyselý, Tomai)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Tatra Příbor – TJ Sokol Fryčovice (Šimurda, Klečacký), AFC Veřovice – SK Slavie Třebovice (Ostřanský, Žvak)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Štramberk - Mořkov (Glogar S., Fieber), Kunín - Zbyslavice (Kontoršikov, Fegler) hřiště Suchdol nad Odrou, Nový Jičín B - Kopřivnice (Novák, Hrňa) hřiště Hodslavice

III. třída, 13. kolo, 17.00 Vražné - Bordovice (Rýdel), Fulnek B - Hladké Životice (Pavelek)

IV. třída – skupina A, 13. kolo, 17.00 Tichá B - AFC Veřovice B (Bogár), Nová Horka - Hostašovice (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 13. kolo, 14.00 Odry B - Mankovice (Malina), 16.00 Družstevnik Děrné - Stachovice (Mastný), 17.00 Pustějov - Vrchy (Baroň), Kravín - Bílov (Fišer) hřiště Bílovec

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 16. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – Slezský FC Opava B (Antoníček)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 16. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – Slezský FC Opava B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 14.45 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Stará Bělá (Tomai)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 25. kolo, 10.15 Sokol Skotnice - FK Baník Albrechtice (Brabec), 14.45 AFC Veřovice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm (Kontoršikov)

Okresní přebor dorostu, 13. kolo, 14.45 Petřvald na Moravě - Studénka (Veselka), Trojanovice I - Suchdol nad Odrou (Mareček), 17.00 Kateřinice - Spálov (Pargáč)

Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 14.30 Pustějov - Štramberk (Baroň), 14.45 Kunín - Lichnov (Šelepa) umělá tráva v Novém Jičíně

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín (Tisovský)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 9.00 MSV Studénka – FC Biocel Vratimov (Šelepa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 12. kolo, 10.45 MSV Studénka – FC Biocel Vratimov

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Kunín - Hostašovice (Vlček) umělá tráva v Novém Jičíně, 11.00 Petřvald na Moravě – Veřovice, 15.00 Vražné - Příbor (Rýdel)

Okresní soutěž straších žáků – skupina A, 11. kolo, 15.00 Tichá - Libhošť (Bogár)

Okresní soutěž straších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.30 Pustějov - Hladké Životice (Baroň)

NEDĚLE 6. ČERVNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 10. kolo, 10.00 AFC Veřovice – TJ Valašské Meziříčí (Nesrsta), 14.00 Kotouč Štramberk – Slovan Ostrava B (Drápal)

Krajský přebor mužů, 27. kolo, 27. kolo, 17.00 TJ Nový Jičín – FC Biocel Vratimov (Křenek - Brezovský, Slaný)
I. A třída – skupina B, 25. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Pražmo-Raškovice (Fanc - Beran, Seidler), FC Libhošť - Dětmarovice (Švec - Podracký, Rýdel)

I. B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Sokol Tichá – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Klement, Dresler), NFC Lichnov – TJ Sokol Starý Jičín (Závodný, Novák), TJ Sokol Kateřinice - TJ Odry (Markovský, Kucharzyk), FC Bílovec - FC Kozlovice (Brabec - Knoll, Tisovský)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Rybí - Spálov (Fieber, Vrábel), Tísek - Velké Albrechtice (Burian, Novák), Jeseník nad Odrou - Trojanovice I (Žitník, Malina) hřiště Mankovice, Sedlnice - Skotnice (Šelepa, Pobořil)

III. třída, 13. kolo, 17.00 Trojanovice-Bystré - Bravinné (Žáček) hřiště Trojanovice I, Bartošovice - Kujavy (Mastný), Straník - Jistebník nad Odrou (Bogár)

IV. třída – skupina A, 13. kolo, 10.15 Žilina - Lubina (Ertel), 17.00 Životice-Hodslavice - Mořkov B (Glogar L.) hřiště Hodslavice,. Skotnice B-Mošnov - Vlčovice-Mniší B (Polák) hřiště Mošnov, Bernartice nad Odrou - Ženklava (Baroň)

IV. třída – skupina B, 13. kolo, 15.00 Heřmanice - Hájek a synové Jakubčovice B (Pavelek), 17.00 Bravantice - Olbramice (Fišer)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 14.30 FC Bílovec – FK SK Polanka (Tisovský)

Okresní přebor dorostu, 13. kolo, 14.45 Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré (Malina) hřiště Mankovice, Mořkov - Tichá (Veselka), 15.00 Příbor - Starý Jičín (Pešta)

Okresní soutěž dorostu, 13. kolo, 12.30 Žilina - Lubina (Ertel), 14.00 Vražné - Rybí (Glogar S.), 14.45 Sedlnice - Libhošť (Pobořil)

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 9.00 ŠSK IR Progres Bílovec B - FC Kopřivnice (Haluska) hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 10.45 ŠSK IR Progres Bílovec B - FC Kopřivnice

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 9.00 Fotbal Fulnek - TJ Slavoj Bruntál (Dresler), 15.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Olympia Bruntál (Herda)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.45 Fulnek - Bruntál (Dresler), 13.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Olympia Bruntál

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Skotnice - Štramberk (Vlček), Mořkov - Tísek (Baroň), Kateřinice - Suchdol nad Odrou (Mastný)

Okresní soutěž straších žáků – skupina A, 11. kolo, 10.00 Sedlnice - Vlčovice-Mniší (Polák), 15.00 Trojanovice-Bystré - Štramberk B (Žáček) hřiště Trojanovice I, Straník - Rybí (Bogár)

Okresní soutěž straších žáků – skupina B, 11. kolo, 10.00 Bartošovice - Jeseník nad Odrou (Rýdel), 14.45 Bernartice na Odrou - Starý Jičín (Baroň)

Autor: Jan Kešelák

4.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.

Výstava ve Frenštátě připomíná svatební dny

/FOTOGALERIE/ Svatební den je jistě možno považovat za jeden z nejhezčích v životě. Tento slavnostní okamžik připomíná výstava v Klubu důchodců ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení