PÁTEK 11. ČERVNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 17.00 Slavia Stachovice – TJ Valašské Meziříčí (Pustějovský)

III. třída mužů, 21. kolo, 17.30 Hladké Životice – Bartošovice (Mikolanda)

Okresní přebor starší přípravky, 17. kolo, 16.00 Odry – Bílovec, Kopřivnice B – Nový Jičín, 17.00 Fulnek – Tísek

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 8. kolo, 16.00 Kateřinice – Vlčovice-Mniší, 17.00 Tichá – Veřovice, Mořkov – Štramberk

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 8. kolo, 17.00 Pustějov – Libhošť, Bartošovice – Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou – Velké Albrechtice, 18.00 Kunín – Kujavy, umělá tráva Nový Jičín

Okresní přebor mladší přípravky, 17. kolo, 16.00 Odry – Bílovec, Kopřivnice B – Nový Jičín, Fulnek – Tísek

SOBOTA 12. ČERVNA

I. B třída – skupina D, 26. kolo, 17.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Tatra Příbor (Bartoš, Knoll)

Okresní přebor mužů, 26. kolo, 17.00 Skotnice – Nový Jičín B, Kopřivnice – Zbyslavice, Trojanovice I – Tísek, Velké Albrechtice – Rybí

III. třída, 14. kolo, 17.00 Bordovice – Straník

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 17.00 Mořkov B – Ženklava, hřiště Životice, Lubina – Nová Horka, Hostašovice – Tichá B, Vlčovice-Mniší B – Životice-Hodslavice

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 14.30 Bílov – Heřmanice, hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Stachovice – Kravín, Olbramice – Pustějov, Vrchy – Odry B, Mankovice – Děrné

Krajský přebor staršího dorostu, 28. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – Hájek a synové Jakubčovice (Kubánek)

Krajský přebor mladšího dorostu, 28. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – Hájek a synové Jakubčovice

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 26. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Biocel Vratimov (Knoll), 14.45 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov (Tisovský)

Okresní přebor dorostu, 14. kolo, 14.45 Suchdol nad Odrou – Mořkov, Studénka – Příbor, 15.30 Spálov – Trojanovice I, 17.00 Starý Jičín – Kateřinice

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 10.00 Lubina – Kunín, 14.45 Štramberk – Sedlnice

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 15. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FC Baník Ostrava B (Páral)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 15. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – FC Baník Ostrava B (Páral)

Krajský přebor starších žáků, 26. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FC Hlučín B (Burian)

Krajský přebor mladších žáků, 26. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FC Hlučín B

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Mořkov, Štramberk – Vražné, 14.45 Tísek – Kunín, Hostašovice – Petřvald na Moravě, 15.00 Příbor – Kateřinice, Veřovice – Skotnice

NEDĚLE 13. ČERVNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 14.45 AFC Veřovice – FC Vítkovice (Durák), 18. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – Slavia Stachovice (Tobola)

Krajský přebor mužů, 28. kolo, 17.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Háj ve Slezsku (Richtár – Chlebovský, Malý)

I. B třída – skupina D, 26. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Kateřinice (Kantor V., Klečacký), TJ Odry – AFC Veřovice (Seidler – Bartoš, Brabec), TJ Sokol Starý Jičín – TJ Sokol Tichá (Tisovský, Tomšík)

Okresní přebor mužů, 26. kolo, 10.15 Kunín – Štramberk (Suchdol nad Odrou), 17.00 Spálov – Sedlnice, Mořkov – Jeseník nad Odrou

III. třída, 14. kolo, 17.00 Jistebník nad Odrou – Bartošovice, Kujavy – Trojanovice-Bystré, Bravinné – Petřvald na Moravě B, Hladké Životice – Vražné

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 17.00 Bernartice nad Odrou – Žilina, Veřovice B – Skotnice B-Mošnov

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Bravantice

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 26. kolo, 14.45 TJ Odry – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Brabec)

Okresní přebor dorostu, 14. kolo, 14.30 Tichá – Trojanovice-Bystré, 14.45 Jeseník nad Odrou – Petřvald na Moravě, hřiště Mankovice

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 14.00 Libhošť – Vražné, 14.45 Rybí – Straník, 17.00 Lichnov – Pustějov

Krajský přebor starších žáků, 26. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – FK Slavia Orlová-Lutyně (Žáček)

Krajský přebor mladších žáků, 26. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – FK Slavia Orlová-Lutyně

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 9.00 TJ Odry – Fotbal Fulnek (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.45 TJ Odry – Fotbal Fulnek

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 13. kolo, 13.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 15.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov (Knoll)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.00 Lichnov – Trojanovice-Bystré, Libhošť – Sedlnice, 11.00 Štramberk B – Tichá, 15.00 Vlčovice-Mniší – Straník

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 10.00 Jeseník nad Odrou – Bravantice, hřiště Mankovice, 14.45 Spálov – Starý Jičín, Bernartice nad Odrou – Bartošovice