PÁTEK 18. ČERVNA

I. B třída – skupina D, 22. kolo, 17.00 TJ Odry - FC Kozlovice (Fanc - Bartoš, Andrýsek)

IV třída – skupina A, 16. kolo, 17.30 AFC Veřovice B - FC Vlčovice-Mniší B (Žáček)

Okresní soutěž dorostu, 21. kolo, 17.30 FC Libhošť - Sokol Žilina (Rýdel)

Okresní přebor starší přípravky, 18. kolo, 16.00 MSV Studénka - FC Kopřivnice B, 17.00 FK Tísek - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm

Okresní soutěž starší přípravky - skupina A, 13. kolo, 16.00 Sokol Kateřinice - AFC Veřovice, 17.00 TJ Mořkov – Sokol Tichá, NFC Lichnov - FC Vlčovice-Mniší

Okresní soutěž starší přípravky - skupina B, 13. kolo, 17.00 Prosperita Bartošovice - FK Pustějov, Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Slavoj Jeseník nad Odrou, SK Velké Albrechtice - Sokol Kujavy, 18.00 Sokol Kunín - FC Libhošť, umělá tráva v Novém Jičíně

Okresní přebor mladší přípravky, 18. kolo, 16.00 FK Tísek - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, MSV Studénka - FC Kopřivnice B

SOBOTA 19. ČERVNA

Krajský přebor mužů, 29. kolo, 17.00 TJ Nový Jičín - FK Bohumín (Chlebovský - Richtár, Kypús)

I. A třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Bednář - Klimek, Bartoš)

I. B třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Vřesina (Třuslo, Broskevič)

I. B třída – skupina D, 14. kolo, 17.00 AFC Veřovice - TJ Petřvald na Moravě (Tomšík, Tobola)

Okresní přebor mužů, 14. kolo, 17.00 Sokol Kunín – Slavoj Jeseník nad Odrou, hřiště Suchdol nad Odrou, Kotouč Štramberk – FC Kopřivnice, Sokol Zbyslavice – Sokol Skotnice, TJ Nový Jičín B – Sokol Sedlnice, hřiště Hodslavice

III. třída, 12. kolo, 17.00 Sokol Bordovice – TJ Jistebník nad Odrou, Sokol Kujavy – Sokol Straník, Sokol Vražné – Fotbal Fulnek B

IV třída – skupina A, 12. kolo, 14.00 Sokol Životice-Hodslavice - TJ Skotnice B-Mošnov, hřiště Hodslavice, 14.30 FC Vlčovice-Mniší B - Sokol Tichá B, 17.00 TJ Mořkov B - Sokol Bernartice nad Odrou, hřiště Životice, Spartak Lubina – Sokol Ženklava, Sokol Hostašovice - Sokol Žilina

IV třída – skupina B, 12. kolo, 17.00 Slavia Stachovice - FK Bílov, Sokol Olbramice - Rozkvět Heřmanice, Sk Vrchy - Sokol ČOS Bravantice, hřiště Bravantice, Tatran Mankovice - FK Pustějov

Krajský přebor staršího dorostu, 29. kolo, 9.00 Hájek a Synové Jakubčovice – Olympia Bruntál (Meier), hřiště Jakubčovice nad Odrou

Krajský přebor mladšího dorostu, 29. kolo, 11.15 Hájek a Synové Jakubčovice – TJ Olympia Bruntál, hřiště Jakubčovice nad Odrou

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 14. kolo, 10.00 TJ Sokol Vřesina - FC Bílovec (Němec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 14. kolo, 10.15 Sokol Skotnice – TJ EPO Frenštát p. R. (Žáček)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 14.00 Sokol Starý Jičín - TJ Petřvald na Moravě, 14.45 Slavoj Jeseník nad Odrou - TJ Mořkov, hřiště Mankovice, MSV Studénka - TJ Trojanovice-Bystré, 15:30 Sokol Spálov - Lokomotiva Suchdol nad Odrou, 17.00 Sokol Kateřinice – Tatra Příbor

Okresní soutěž dorostu, 12. kolo, 10.00 Spartak Lubina - Sokol Straník, 14.45 Kotouč Štramberk – Sokol Kunín, 17.00 Lichnov - Sokol Žilina

Krajský přebor mladších žáků, 14. kolo, 13.30 Hájek a synové Jakubčovice - Fotbal Frýdek-Místek B

Krajský přebor starších žáků, 14. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice - Fotbal Frýdek-Místek B (Brabec)

Okresní přebor starších žáků, 12. kolo, 13.00 Tatra Příbor - Lokomotiva Suchdol nad Odrou, 14.45 FK Tísek - Sokol Kateřinice, Sokol Hostašovice - TJ Mořkov, 15.00 AFC Veřovice – Sokol Kunín, Sokol Vražné - Sokol Skotnice

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 10.10 Sokol Starý Jičín - Sokol ČOS Bravantice (Rýdel)

NEDĚLE 18. ČERVNA

I. A třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 FC Libhošť – TJ Depos Horní Suchá (Fanc - Beran, Hrňa)

I. B třída – skupina D, 14. kolo, 17.00 TJ Sokol Tichá – SK Slavie Třebovice (Klečacký, Kantor V.), NFC Lichnov - TJ Odry (Malchárek, Jež), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Kozlovice (Knoll, Žáček)

Okresní přebor mužů, 14. kolo, 17.00 Sokol Spálov – SK Velké Albrechtice, Sokol Rybí – Sokol Trojanovice I, FK Tísek – TJ Mořkov

III. třída, 12. kolo, 17.00 Družstevník Bravinné – Prosperita Bartošovice, Niva Hladké Životice – TJ Petřvald na Moravě B

IV třída – skupina A, 12. kolo, 17.00 AFC Veřovice B - Sokol Nová Horka

IV třída – skupina B, 12. kolo, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – FC Kravín, 17.00 Děrné - TJ Odry B

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 12. kolo, 14.30 Sokol Tichá - Sokol Trojanovice I

Okresní soutěž dorostu, 12. kolo, 14.00 Libhošť - Pustějov, Sokol Vražné - Sokol Sedlnice

Krajský přebor starších žáků, 14. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FC MSA Dolní Benešov (Haluska), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 14. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – FC MSA Dolní Benešov

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 10.00 Sokol Straník - Sokol Troj.-Bystré, Sokol Rybí - Sokol Tichá, NFC Lichnov - Sokol Sedlnice, 11.00 Kotouč Štramberk B – FC Libhošť

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 14.45 Sokol Spálov - Prosperita Bartošovice