PÁTEK 24. ZÁŘÍ

Okresní přebor mladších žáků – skupina A, 7. kolo, 17.00 Tichá – Veřovice

Okresní přebor mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 17.00 Kujavy – Zbyslavice, 18.00 Kunín – Velké Albrechtice (hřiště Nový Jičín)

Okresní přebor starší přípravky, 4. kolo, 16.00 Studénka – Kopřivnice A, 16.30 Kopřivnice B – Nový Jičín B, Odry – Fulnek, 17.00 Nový Jičín A – Bílovec (hřiště Nový Jičín)

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 4. kolo, 17.00 Vlčovice-Mniší – Kateřinice, Štramberk – Mořkov, Lichnov – Libhošť, Příbor – Hostašovice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 4. kolo, 17.00 Suchdol nad Odrou – Pustějov, Jeseník nad Odrou – Tísek

Okresní přebor mladší přípravky, 4. kolo, 16.00 Studénka – Kopřivnice A, 16.30 Kopřivnice B – Nový Jičín B, Odry – Fulnek, 17.00 Petřvald na Moravě – Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín A – Bílovec (hřiště Nový Jičín)

SOBOTA 25. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 6. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – TJ Sokol Trojanovice (Slaný)

I. B třída – skupina D, 8. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín B – TJ Odry (Klement, Žáček) hřiště Hodslavice, Hájek a synové Jakubčovice – FK Staříč (Hubert – Valošek, Krba), TJ Petřvald na Moravě – FC Libhošť (Chýlek, Žvak)

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.30 Příbor – Zbyslavice (Bartoň, Beseda), Kopřivnice – Bordovice (Ertel, Kubánek), Trojanovice I. – Kunín (S. Glogar, Mikolanda)

III. třída, 8. kolo, 16.30 Vražné – Petřvald na Moravě B (Bogár)

IV. třída – skupina A, 8. kolo, 16.30 Mořkov B – Ženklava (Žitník, hřiště Životice), Lubina – Straník (Malina), Studénka – Vlčovice-Mniší B (Mareček)

IV. třída – skupina B, 8. kolo, 16.30 Olbramice – Bravantice (Fegler), Kravín – Mankovice (Fieber, hřiště Bílovec), Fulnek – Velké Albrechtice B (Rýdel)

Krajský přebor staršího dorostu, 8. kolo, 10.15 FC Bílovec – TJ Heřmanice (Seidler)

Krajský přebor mladšího dorostu, 8. kolo, 12.30 FC Bílovec – TJ Heřmanice

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 8. kolo, 14.15 FC Kopřivnice – FK Baník Albrechtice (Kubánek), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Skotnice (Kyselý), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Depos Horní Suchá (Tisovský)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 10.00 Lubina – Pustějov (Vlček), 14.15 Studénka – Tichá (Mareček)

Okresní soutěž dorostu, 8. kolo, 14.15 Trojanovice I – Libhošť (Mikolanda)

Krajský přebor starších žáků, 8. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – SK Brušperk (Tobola), 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Hlučín B (Krba)

Krajský přebor mladších žáků, 8. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – SK Brušperk, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – FC Hlučín B

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Fulnek – Libhošť (Pop), 14.30 Příbor – Studénka (Beseda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 8. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Lichnov (hřiště Trojanovice I)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 8. kolo, 14.30 Vražné – Bravantice (Bogár)

NEDĚLE 26. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 6. kolo, 10.00 AFC Veřovice – ČSAD Havířov (Plesar) hřiště Životice u Nového Jičína

Fincentrum krajský přebor, 8. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – SK Čeladná (Mrózek – Ochodek, Futerko)

A třída – skupina B, 8. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší – AFC Veřovice (Levinger – Fanc, Seidler)

B třída – skupina D, 8. kolo, 16.30 TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Kateřinice (Kyselý, Žáček), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – FC Kozlovice (Třuslo, Jež) hřiště Mankovice, TJ Sokol Starý Jičín – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Juřička, Tomai)

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.30 Mořkov – Štramberk (T. Lakomý, Matuška), Sedlnice – Spálov (Mikolanda, Bartoň), Hladké Životice – Velké Albrechtice (Rýdel, Vrábel), Jistebník nad Odrou – Skotnice Polák, Žitník)

III. třída, 8. kolo, 10.15 Žilina – Pustějov A (Žitník), 16.30 Tísek – Stachovice (Pavelek), Rybí – Kujavy (L. Glogar), Bartošovice – Trojanovice-Bystré (Fegler)

IV. třída – skupina A, 8. kolo, 14.00 Hostašovice – Tichá B (Ertel), 16.30 Hodslavice – Veřovice B (Fieber, hřiště Hodslavice), Bernartice nad Odrou – Skotnice B-Mošnov (Bogár)

IV. třída – skupina B, 8. kolo, 16.30 Děrné – Odry B (Pešta), Lubojaty – Heřmanice (Mastný)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 14.15 Mořkov – Starý Jičín (Matuška), Tísek – Veřovice (Pavelek)

Okresní soutěž dorostu, 8. kolo, 13.30 Jeseník nad Odrou – Kateřinice (Klement, hřiště Mankovice), 14.00 Vražné – Lichnov (Malina), 14.15 Rybí – Kunín (L. Glogar)

Krajský přebor starších žáků, 8. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – FC Ostrava-Jih (Rýdel), ŠSK IR-Progres Bílovec B – Městský FK Karviná B (Haluska) hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 8. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – FC Ostrava-Jih, ŠSK IR-Progres Bílovec B – Městský FK Karviná B

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 8. kolo, 9.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Vřesina (Kontoršikov)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 8. kolo, 10.45 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Vřesina

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Mořkov – Veřovice (Malina), Tísek – Štramberk (Polák), Jeseník nad Odrou – Skotnice (Mikunda, hřiště Mankovice), 14.30 Starý Jičín – Suchdol nad Odrou (Vlček)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 8. kolo, 10.00 Kateřinice – Štramberk B, Rybí – Straník, 14.30 Vlčovice-Mniší – Ženklava (Seidler), Tichá – Petřvald na Moravě (Brabec)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 8. kolo, 10.00 Bartošovice – Kunín, 14.00 Hladké Životice – Pustějov (Vrábel), Jistebník nad Odrou – Spálov (Žitník)