SOBOTA 9. ŘÍJNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 8. kolo, 13.15 Fotbal Studénka – AFC Veřovice (Adamec)

I. B třída – skupina D, 10. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Odry (Porubek – Žurek, Krba), TJ Petřvald na Moravě – FK Staříč (Hubert – Markovský, Klement), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FC Libhošť (Pavlásek – Břežný, Kontoršikov)

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Příbor – Mořkov (Novák, Beseda), Trojanovice I. – Velké Albrechtice (Mikolanda, Lakomý P.), Kopřivnice – Zbyslavice (Rýdel, Knoll)

IV. třída – skupina A, 10. kolo, 15.30 Mořkov B – Hodslavice (Fegler) hřiště Životice u Nového Jičína, Lubina – Veřovice B (Kyselý), Hostašovice – Skotnice B-Mošnov (Malina), Studénka – Straník (Ertel), Vlčovice-Mniší B – Tichá B (Glogar L.)

IV. třída – skupina B, 10. kolo, 15.30 Olbramice – Děrné (Baroň), Kravín – Bravantice (Žitník) hřiště Bílovec, Pustějov B – Odry B (Vrábel), Fulnek – Mankovice (Pavelek), Heřmanice – Velké Albrechtice B (Fieber)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 10. kolo, 13.15 FC Kopřivnice – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm (Knoll), TJ Petřvald na Moravě – FK Staříč (Klement), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Řepiště (Kontoršikov)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 10.00 Studénka – Veřovice (Ertel), 13.00 Pustějov – Tichá (Vrábel), Fulnek – Starý Jičín (Pavelek)

Okresní soutěž dorostu, 10. kolo, 13.15 Trojanovice I. – Štramberk (Lakomý P.), 15.30 Vražné – Kunín (Pop), Lichnov – Rybí

Krajský přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 FC Kopřivnice – TJ Jiskra Rýmařov (Tisovský), 13.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Ostrava-Jih (Krba)

Krajský přebor mladších žáků, 10. kolo, 11.45 FC Kopřivnice – TJ Jiskra Rýmařov, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice – FC Ostrava-Jih

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 10. kolo, 12.00 TJ Sokol Vřesina – FK Staříč

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 13.30 TJ Sokol Vřesina – FK Staříč (Kret)

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Fulnek – Štramberk (Malina), Suchdol nad Odrou – Libhošť (Vlček), 13.30 Příbor – Mořkov (Beseda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 10. kolo, 11.00 Petřvald na Moravě – Straník (Klement)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 13.30 Vražné – Pustějov (Pop)

NEDĚLE 10. ŘÍJNA

Fincentrum krajský přebor, 10. kolo, 10. října, 15.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Fotbal Opava 2004 (Šimek – Čuba, Adamec)

I. B třída – skupina D, 10. kolo, 15.30 TJ Sokol Tichá – NFC Lichnov (Šimurda, Kantor V.), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – TJ Sokol Kateřinice (Žvak, Plevza) hřiště Mankovice, TJ Sokol Starý Jičín – FC Kozlovice (Kret, Andrýsek)

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 10.15 Kunín – Skotnice (Žitník, Mikolanda) hřiště Suchdol nad Odrou, 15.30 Sedlnice – Štramberk (Kontoršikov, Tisovský), Hladké Životice – Bordovice (Glogar S., Pavelek), Jistebník nad Odrou – Spálov (Glogar L., Mastný)

III. třída, 10. kolo, 10.15 Žilina – Bravinné (Ertel), 15.30 Tísek – Petřvald na Moravě B (Vrábel), Rybí – Stachovice (Polák), Bartošovice – Nová Horka (Rýdel), Kujavy – Trojanovice-Bystré (Baroň)

IV. třída – skupina A, 10. kolo, 15.30 Bernartice nad Odrou – Ženklava (Fieber)

IV. třída – skupina B, 10. kolo, 15.30 Lubojaty – Vrchy (Pešta)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 13.15 Mořkov – Spálov (Lakomý P.), Tísek – Lubina (Vrábel)

Okresní soutěž dorostu, 10. kolo, 13.00 Kateřinice – Libhošť (Vlček)

Krajský přebor starších žáků, 10. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – SK Brušperk (Seidler) hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 10. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – SK Brušperk

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 9.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov (Takáč)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 10. kolo, 10.45 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Vítkovice-Svinov

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Tísek – Studénka (Novák), Jeseník nad Odrou – Veřovice (Mikolanda), 13.30 Starý Jičín – Skotnice (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 10. kolo, 10.00 Kateřinice – Rybí (Vlček), 13.00 Ženklava – Lichnov, 13.30 Vlčovice-Mniší – Štramberk B, Tichá – Trojanovice-Bystré (Klement)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 10. kolo, 10.00 Sedlnice – Bartošovice, 13.00 Hladké Životice – Jistebník nad Odrou (Pavelek), 13.30 Bravantice – Kunín

Okresní přebor mladších žíků – skupina A, 10. kolo, 12.00 Starý Jičín – Bernartice nad Odrou