SOBOTA 9. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 14. kolo, 14.00 Sokol Trojanovice I. – FC Vítkovice (Hanák)

I. A třída – skupina B, 16. kolo, 15.30 FC Vlčovice-Mniší – TJ Depos Horní Suchá (Beran - Přeček, Fanc), AFC Veřovice - SK Stonava (Levinger - Křenek, Selník)

I. B třída – skupina D, 16. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice - TJ Petřvald na Moravě (Klečacký - Kolarský, Tisovský), TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Starý Jičín (Brabec, Tobola), TJ Nový Jičín B – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Kontoršikov, Kubánek) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 15.30 Příbor - Hladké Životice, Kopřivnice - Trojanovice I, Štramberk - Velké Albrechtice, Bordovice – Spálov

III. třída, 16. kolo, 15.30 Trojanovice-Bystré – Vražné, Petřvald n. M. B - Nová Horka, Pustějov A – Stachovice

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 18. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín - FC Slušovice (Hess – Futerko, Bátrla)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 18. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín - FC Slušovice (Futerko - Hess, Bátrla)

Krajský přebor staršího dorostu, 20. kolo, 10.15 FC Bílovec - FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Krba)

Krajský přebor mladšího dorostu, 20. kolo, 12.30 FC Bílovec - FC Slavoj Bruntál-Staré Město

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 16. kolo, 13.15 FC Kopřivnice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Kyselý), 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Skotnice (Haluska)

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Havířov B (Žáček), 13.30 Jakubčovice - Sl. Opava (Tisovský)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Městský FK Havířov B, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice - Slavia Opava (Tisovský)

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 Štramberk – Skotnice, 13.30 Příbor - Jeseník nad Odrou, Veřovice – Libhošť

NEDĚLE 10. DUBNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 20. kolo, 15.30 TJ Nový Jičín – FC MSA Dolní Benešov (Gloser – Růžička, Bartoň)

Moravskoslezská liga žen, 14. kolo, 14.00 Spartak Lubina – FK Olomouc (Pustějovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 14. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – SK Brušperk (Kneisl), AFC Veřovice – Kotouč Štramberk (Krištof)

I. A třída – skupina A, 16. kolo, 15.30 FC Bílovec – FK Sokol Mokré Lazce (Bednář - Klimek, Jantoš)

I. B třída – skupina D, 16. kolo, 15.30 NFC Lichnov - FC Libhošť (Kyselý, Žáček), TJ Odry - FC Kozlovice (Porubek - Migota, Krba), TJ Sokol Kateřinice - FK Staříč (Malchárek, Kubáček)

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 15.30 Sokol Sedlnice - Jistebník nad Odrou, Mořkov – Kunín, Zbyslavice – Skotnice

III. třída, 16. kolo, 10.15 Žilina – Bartošovice, 15.30 Tísek – Rybí, Bravinné – Kujavy

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 16. kolo, 13.15 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina (Krba)

Krajský přebor starších žáků, 16. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín - FC Baník Ostrava C (Pobořil)

Krajský přebor mladších žáků, 16. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín - FC Baník Ostrava C

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 10. kolo, 9.00 TJ Odry - TJ Ludgeřovice (Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 10. kolo, 10.45 TJ Odry - TJ Ludgeřovice

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 FK Tísek – Fotbal Fulnek, 13.30 TJ Mořkov - Sokol Starý Jičín, 14.30 Fotbal Studénka - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou