VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Přehled fotbalových utkání konaných v sobotu a v neděli.

15.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

SOBOTA 16. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 13.45 Slavia Stachovice – (Sokol Trojanovice I. (Krasula)

I. B třída – skupina B, 17. kolo, 16.00 TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih (Andrýsek, Filipský)

I. B třída – skupina D, 17. kolo, 16.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Tichá (Žáček - Krba, Seidler), TJ Petřvald na Moravě – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Kubánek - Kontoršikov, Tobola)

Okresní přebor mužů, 17. kolo, 16.00 Bordovice – Příbor, Velké Albrechtice – Zbyslavice, Skotnice – Mořkov, Trojanovice I – Sedlnice

III. třída, 17. kolo, 16.00 Stachovice - Petřvald na Moravě B, Nová Horka – Bravinné, Trojanovice-Bystré – Žilina

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.00 Tichá B – Ženklava, Studénka - Bernartice nad Odrou, Hostašovice – Spartak Lubina

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 13.30 Velké Albrechtice B – Bravantice, 16.00 Mankovice – Olbramice, Vrchy - Odry B, Heřmanice – Děrné, Fulnek - Pustějov B

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 19. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FK Slavia Opava (Malý – Bartoš, Takáč)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 19. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – FK Slavia Opava (Bartoš - Malý, Takáč)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 17. kolo, 13.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Petřvald u Karviné (Seidler), TJ Petřvald na Moravě - FK Bohumín (Tobola)

Okresní přebor dorostu, 1. kolo, 13.30 Fulnek - Veřovice (Tisovský)

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 13.45 Trojanovice I – Rybí

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 19. kolo, 10.00 ŠSK Bílovec – FK Fotbal Třinec (Orieščík – Pobořil, Hrňa)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 19. kolo, 11.45 ŠSK Bílovec – FK Fotbal Třinec (Orieščík – Pobořil, Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Vítkovice-Svinov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 11. kolo, 14.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Vítkovice-Svinov (Fanc)

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo, 10.00 Štramberk – Příbor, Suchdol nad Odrou – Mořkov, Fulnek - Jeseník nad Odrou

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 14.00 Trojanovice-Bystré – Tichá

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 11.30 Pustějov – Vražné, 15.30 Kunín - Bravantice (umělá tráva Nový Jičín)

NEDĚLE 17. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – FC IRP Český Těšín (Kantor)

Krajský přebor mužů, 21. kolo, 16.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Jiskra Rýmařov (Šištík – Galásek, Dresler)

I. A třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 FC Bílovec - FK Velké Hoštice (Přeček - Havlík, Hubert)

I. B třída – skupina D, 17. kolo, 16.00 TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Fryčovice (Hubert, Hrubý), FC Libhošť - TJ Nový Jičín B (Tobola, Brabec), TJ Sokol Starý Jičín - Hájek a synové Jakubčovice (Valošek, Křenek)

Okresní přebor mužů, 17. kolo, 10.15 Kunín - Kopřivnice (hřiště Suchdol nad Odrou), 16.00 Spálov – Štramberk, Jistebník nad Odrou - Hladké Životice

III. třída, 17. kolo, 16.00 Kujavy – Vražné, Tísek – Bartošovice

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.00 Skotnice B-Mošnov - Mořkov B (hřiště Mošnov), Straník - Veřovice B, Vlčovice-Mniší B – Hodslavice

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 16.00 Lubojaty – Kravín

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 17. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina - TJ Ludgeřovice (Břežný)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová (Dresler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 11. kolo, 13.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo, 10.00 Skotnice – Veřovice, Libhošť – Studénka, Tísek - Starý Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.00 Lichnov – Ženklava, Rybí – Kateřinice, 11.00 Štramberk B - Vlčovice-Mniší, 13.45 Straník - Petřvald na Moravě

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 10.00 Bartošovice – Sedlnice, 13.30 Jistebník nad Odrou - Hladké Životice

15.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení