SOBOTA 16. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 13.45 Slavia Stachovice – (Sokol Trojanovice I. (Krasula)

I. B třída – skupina B, 17. kolo, 16.00 TJ Klimkovice - FC Ostrava-Jih (Andrýsek, Filipský)

I. B třída – skupina D, 17. kolo, 16.00 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Tichá (Žáček - Krba, Seidler), TJ Petřvald na Moravě – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Kubánek - Kontoršikov, Tobola)

Okresní přebor mužů, 17. kolo, 16.00 Bordovice – Příbor, Velké Albrechtice – Zbyslavice, Skotnice – Mořkov, Trojanovice I – Sedlnice

III. třída, 17. kolo, 16.00 Stachovice - Petřvald na Moravě B, Nová Horka – Bravinné, Trojanovice-Bystré – Žilina

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.00 Tichá B – Ženklava, Studénka - Bernartice nad Odrou, Hostašovice – Spartak Lubina

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 13.30 Velké Albrechtice B – Bravantice, 16.00 Mankovice – Olbramice, Vrchy - Odry B, Heřmanice – Děrné, Fulnek - Pustějov B

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 19. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FK Slavia Opava (Malý – Bartoš, Takáč)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 19. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – FK Slavia Opava (Bartoš - Malý, Takáč)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 17. kolo, 13.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Petřvald u Karviné (Seidler), TJ Petřvald na Moravě - FK Bohumín (Tobola)

Okresní přebor dorostu, 1. kolo, 13.30 Fulnek - Veřovice (Tisovský)

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 13.45 Trojanovice I – Rybí

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 19. kolo, 10.00 ŠSK Bílovec – FK Fotbal Třinec (Orieščík – Pobořil, Hrňa)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 19. kolo, 11.45 ŠSK Bílovec – FK Fotbal Třinec (Orieščík – Pobořil, Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Vítkovice-Svinov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 11. kolo, 14.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Vítkovice-Svinov (Fanc)

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo, 10.00 Štramberk – Příbor, Suchdol nad Odrou – Mořkov, Fulnek - Jeseník nad Odrou

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 14.00 Trojanovice-Bystré – Tichá

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 11.30 Pustějov – Vražné, 15.30 Kunín - Bravantice (umělá tráva Nový Jičín)

NEDĚLE 17. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 15. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – FC IRP Český Těšín (Kantor)

Krajský přebor mužů, 21. kolo, 16.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Jiskra Rýmařov (Šištík – Galásek, Dresler)

I. A třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 FC Bílovec - FK Velké Hoštice (Přeček - Havlík, Hubert)

I. B třída – skupina D, 17. kolo, 16.00 TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Fryčovice (Hubert, Hrubý), FC Libhošť - TJ Nový Jičín B (Tobola, Brabec), TJ Sokol Starý Jičín - Hájek a synové Jakubčovice (Valošek, Křenek)

Okresní přebor mužů, 17. kolo, 10.15 Kunín - Kopřivnice (hřiště Suchdol nad Odrou), 16.00 Spálov – Štramberk, Jistebník nad Odrou - Hladké Životice

III. třída, 17. kolo, 16.00 Kujavy – Vražné, Tísek – Bartošovice

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 16.00 Skotnice B-Mošnov - Mořkov B (hřiště Mošnov), Straník - Veřovice B, Vlčovice-Mniší B – Hodslavice

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 16.00 Lubojaty – Kravín

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 17. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina - TJ Ludgeřovice (Břežný)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 11. kolo, 12.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová (Dresler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 11. kolo, 13.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabová

Okresní přebor starších žáků, 15. kolo, 10.00 Skotnice – Veřovice, Libhošť – Studénka, Tísek - Starý Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.00 Lichnov – Ženklava, Rybí – Kateřinice, 11.00 Štramberk B - Vlčovice-Mniší, 13.45 Straník - Petřvald na Moravě

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 10.00 Bartošovice – Sedlnice, 13.30 Jistebník nad Odrou - Hladké Životice