VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za fotbalem v sobotu a v neděli?

22.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

SOBOTA 23. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 16. kolo, 15.00 TJ Sokol Trojanovice I. – ČSAD Havířov (Kypr)

I. A třída – skupina B, 18. kolo, 16.00 FC Vlčovice-Mniší - SK Stonava (Podracký - Švec, Seidler), AFC Veřovice - SK Brušperk (Tabášek - Tomai, Dresler)

I. B třída – skupina D, 18. kolo, 16.00 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Kret, Pavlásek), TJ Sokol Tichá - FC Libhošť (Tisovský, Kubánek), TJ Nový Jičín B - FC Kozlovice (Krokosz, Dytko) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 18. kolo, 16.00 Příbor - Jistebník nad Odrou, Kopřivnice – Skotnice, Štramberk – Bordovice

III. třída, 18. kolo, 16.00 Trojanovice-Bystré – Tísek, Vražné - Nová Horka, Petřvald na Moravě B - Pustějov A

IV. třída – skupina A, 16. kolo, 16.00 Mořkov B - Hostašovice (hřiště Životice), Lubina – Studénka

IV. třída – skupina B, 16. kolo, 14.00 Odry B – Mankovice, 16.00 Olbramice – Fulnek, Pustějov B – Lubojaty, Kravín - Heřmanice (hřiště Bílovec)

Krajský přebor staršího dorostu, 22. kolo, 10.15 FC Bílovec - FK Krnov (Tomšík)

Krajský přebor mladšího dorostu, 22. kolo, 12.30 FC Bílovec - FK Krnov

Okresní přebor dorostu, 14. kolo, 10.00 Lubina – Studénka, 13.30 Veřovice – Pustějov, 14.00 Starý Jičín – Spálov

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 13.45 Štramberk – Kateřinice, 16.00 Lichnov – Kunín

Krajský přebor starších žáků, 18. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FC MSA Dolní Benešov (Tisovský), 14.00 Hájek a synové Jakubčovice – FC Baník Ostrava C (Poledník)

Krajský přebor mladších žáků, 18. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FC MSA Dolní Benešov, 12.30 Hájek a synové Jakubčovice – FC Baník Ostrava C

Okresní přebor starších žáků, 16. kolo, 14.00 Příbor – Fulnek

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 13.30 Tichá – Lichnov, 14.00 Petřvald na Moravě - Štramberk B

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 14.00 Vražné - Jistebník nad Odrou

NEDĚLE 24. DUBNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 22. kolo, 16.00 TJ Nový Jičín - FK Mikulovice (Lalík – Bečica, Mrázek)

Moravskoslezská liga žen, 16. kolo, 14.00 Spartak Lubina – Ocmanice (Viščor)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 16. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – Olympia Bruntál (Osička), AFC Veřovice – Slavia Stachovice (Páral)

I. B třída – skupina D, 18. kolo, 16.00 TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – TJ Sokol Starý Jičín (Kyselý, Žáček), TJ Odry – TJ Sokol Kateřinice (Brabec - Tobola, Kontoršikov)

Okresní přebor mužů, 18. kolo, 16.00 Hladké Životice - Trojanovice I, Sedlnice – Kunín, Mořkov - Velké Albrechtice, Zbyslavice – Spálov

III. třída, 18. kolo, 10.15 Žilina – Kujavy, 16.00 Bravinné – Stachovice

IV. třída – skupina A, 16. kolo, 16.00 Bernartice nad Odrou - Vlčovice-Mniší B, Hodslavice - Tichá B, Ženklava – Straník, Veřovice B - Skotnice B-Mošnov

IV. třída – skupina B, 16. kolo, 16.00 Děrné - Velké Albrechtice B, Bravantice – Vrchy

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 18. kolo, 13.45 TJ Odry – TJ Vítkovice-Svinov (Kontoršikov)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 18. kolo, 13.45 FC Kopřivnice - Sokol Skotnice (Haluska)

Okresní přebor dorostu, 14. kolo, 13.45 Mořkov – Fulnek, Tísek – Tichá

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 13.00 Jeseník nad Odrou - Trojanovice I, 13.45 Rybí – Vražné

Krajský přebor starších žáků, 18. kolo, 9.00 ŠSK Bílovec B - MFK Havířov B (Seidler), 9.00 TJ Nový Jičín - MFK Karviná B (Hrňa)

Krajský přebor mladších žáků, 18. kolo, 10.45 ŠSK Bílovec B - MFK Havířov B, 9.00 TJ Nový Jičín - MFK Karviná B

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 9.00 TJ Odry - SK Kravaře (Kubánek)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.45 TJ Odry - SK Kravaře

Okresní přebor starších žáků, 16. kolo, 10.00 Jeseník nad Odrou - Starý Jičín, Tísek - Suchdol nad Odrou, Mořkov – Libhošť, 14.00 Veřovice – Štramberk, 14.30 Studénka - Skotnice

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 10.00 Vlčovice-Mniší – Rybí, Kateřinice - Trojanovice-Bystré, 13.30 Ženklava – Straník

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 13.30 Hladké Životice – Bartošovice, 14.00 Sedlnice – Kunín, Bravantice – Spálov

Okresní soutěž mladších žáků, 2. kolo, 13.45 Bernartice nad Odrou – Kujavy

22.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybavení pro výrobu pervitinu, které policisté ve druhém lednovém týdnu roku 2018 zabavili zadrženému čtyřicetiletému muži z Rožnova pod Radhoštěm
3

Vařiče pervitinu sledovala policie měsíce. Varnu měl i na Novojičínsku

Branná výchova. Ilustrační foto.
10

Vrátí se branná výchova do škol?

První sníh, kalamita a s obnaženou hrudí na Sněžku: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 16. ledna 2018.

Obránce Tomeček po obnovení kariéry: Hokej mi strašně chyběl

Už to vypadalo, že jeho jméno zmizí z hokejové mapy. Hokej už totiž Jaroslava Tomečka v kombinaci s prací nenaplňoval, a tak se odchovanec přerovského hokeje rozhodl s aktivní kariérou praštit.

Ve středu 17. ledna, představíme prvňáčky ZŠ v Mošnově a v Jistebníku

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.  

Derby bylo znovu v jasné režii Studénky

Studénečtí hokejisté smetli novojičínské béčko, když se čtyřmi body blýskl Orszulik. V sobotu pak vyzvou lídra krajské ligy z Orlové.  

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>