VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Přehled fotbalových utkání konaných o víkendu.

29.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

PÁTEK 29. DUBNA

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 17.00 Spálov – Mořkov

Okresní přebor mladších žáků, 3. kolo, 17.00 Kunín – Veřovice, Tichá – Fulnek

Okresní přebor starší přípravky, 11. kolo, 16.00 Studénka – Nový Jičín A, 16.30 Fulnek – Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice A – Odry

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 8. kolo, 16.00 Štramberk – Příbor, 16.30 Kateřinice – Hostašovice, 17.00 Vlčovice-Mniší – Lichnov, Mořkov – Libhošť

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 17.00 Suchdol nad Odrou – Tísek, Bartošovice – Pustějov

Okresní přebor mladší přípravky, 11. kolo, 16.00 Studénka – Nový Jičín A, 16.30 Fulnek – Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice A – Odry

SOBOTA 30. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 14.15 Slavia Stachovice – FC IRP Český Těšín (Hess)

A třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 AFC Veřovice – TJ Pražmo-Raškovice (Streit – Pasterčák, Seidler)

B třída – skupina B, 19. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – FK Darkovičky (Žáček, Tisovský)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Beran – Fanc, Brabec)

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.30 Štramberk – Příbor, Bordovice – Zbyslavice, Velké Albrechtice – Kopřivnice, Skotnice – Sedlnice, Trojanovice I – Jistebník nad Odrou

III. třída, 19. kolo, 16.30 Pustějov A – Bravinné, Stachovice – Vražné, Nová Horka – Žilina

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.30 Tichá B – Bernartice nad Odrou, Studénka – Hostašovice

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 14.00 Odry B – Olbramice, Velké Albrechtice B – Kravín, 16.30 Mankovice – Bravantice, Vrchy – Děrné, Heřmanice – Pustějov B

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 21. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – Městský FK Havířov (Orieščík – Takáč, Hrňa)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 21. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – Městský FK Havířov (Takáč – Orieščík, Hrňa)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 10.15 TJ Sokol Skotnice – TJ Petřvald u Karviné (Kubánek), 14.15 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Petřvald na Moravě (Brabec)

Okresní přebor dorostu, 15. kolo, 14.00 Veřovice – Mořkov, Pustějov – Starý Jičín, Tichá – Lubina, 14.15 Studénka – Fulnek, 15.30 Spálov – Tísek

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 14.15 Štramberk – Vražné, 16.30 Kateřinice – Lichnov

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 13. kolo, 13.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Heřmanice

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – TJ Heřmanice (Tomai)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Štramberk – Studénka, Suchdol nad Odrou – Jeseník nad Odrou, 14.00 Skotnice – Mořkov

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 14.30 Petřvald na Moravě – Vlčovice-Mniší, Trojanovice-Bystré – Rybí

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 10.00 Bartošovice – Jistebník nad Odrou, 12.00 Pustějov – Bravantice, 15.30 Kunín – Hladké Životice (hřiště Nový Jičín)

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 21. kolo, 10.00 ŠSK Bílovec – Fotbal Frýdek-Místek B (Viščor – Kontoršikov, Haluska)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 21. kolo, 11.45 ŠSK Bílovec – Fotbal Frýdek-Místek B (Viščor – Kontoršikov, Haluska)

NEDĚLE 1. KVĚTNA

Moravskoslezská liga žen, 17. kolo, 14.00 Spartak Lubina – FC Elseremo Brumov (Vojkovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 17. kolo, 15.00 Sokol Trojanovice I. – Fotbal Studénka (Slaný)

A třída – skupina A, 19. kolo, 16.30 FC Bílovec – TJ Sokol Ludgeřovice (Chýlek – Poledník, Kuběna)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.30 TJ Odry – TJ Sokol Fryčovice (Pavlásek – Kret, Bartoš), TJ Sokol Kateřinice – NFC Lichnov (Kubánek, Kontoršikov), FC Libhošť – Hájek a synové Jakubčovice (Podracký, Švec), TJ Sokol Starý Jičín – TJ Petřvald na Moravě (Břežný, Ondračka)

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 10.15 Kunín – Hladké Životice (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou)

III. třída, 19. kolo, 16.30 Kujavy – Tísek, Bartošovice – Rybí

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.30 Veřovice B – Mořkov B, Skotnice B-Mošnov – Ženklava (hřiště Mošnov), Straník – Hodslavice, Vlčovice-Mniší B – Lubina

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 16.30 Lubojaty – Fulnek

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 14.15 TJ Odry – FK Nova Vávrovice (Bartoš), TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Andrýsek)

Okresní soutěž dorostu, 15. kolo, 13.30 Libhošť – Jeseník nad Odrou

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 13. kolo, 9.00 TJ Odry – FK Avízo Město Albrechtice (Pobořil)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 13. kolo, 10.45 TJ Odry – FK Avízo Město Albrechtice

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 13. kolo, 12.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Petřvald u Karviné (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 13. kolo, 14.15 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Petřvald u Karviné

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Libhošť – Tísek, 14.30 Veřovice – Příbor, Starý Jičín – Fulnek

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.00 Lichnov – Kateřinice, 11.00 Štramberk B – Ženklava, 14.15 Straník – Tichá

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 14.15 Spálov – Sedlnice

Okresní přebor mladších žáků, 3. kolo, 13.00 Starý Jičín – Bartošovice

Okresní soutěž mladších žáků, 3. kolo, 10.00 Zbyslavice – Velké Albrechtice

29.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
29

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení