VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Kam za fotbalem v pátek, v sobotu a v neděli?

6.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

PÁTEK 6. KVĚTNA

Okresní přebor mladších žáků, 4. kolo, 17.00 AFC Veřovice - Fotbal Fulnek, Sokol Kunín – Sokol Starý Jičín

Okresní soutěž mladších žáků, 4. kolo, 17.00 SK Velké Albrechtice – Kujavy

Okresní přebor starší přípravky, 12. kolo, 16.30 TJ Odry – FC Bílovec, FC Kopřivnice B - Fotbal Fulnek

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 9. kolo, 17.0 TJ Mořkov - FC Vlčovice-Mniší, FC Libhošť - Sokol Kateřinice, Sokol Hostašovice - Kotouč Štramberk, TJ Příbor – NFC Lichnov

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 14. kolo, 17.00 Tísek – Prosperita Bartošovice, Slavoj Jeseník nad Odrou - Lokomotiva Suchdol nad Odrou

Okresní přebor mladší přípravky, 12. kolo, 16.30 TJ Odry - FC Bílovec, FC Kopřivnice B - Fotbal Fulnek, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - Fotbal Studénka

SOBOTA 7. KVĚTNA

I. A třída – skupina B, 20. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší - SK Brušperk (Foltýnek - Herda, Broskevič)

I. B třída – skupina D, 20. kolo, 16.30 TJ Petřvald na Moravě – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Přeček – Selník, Brabec), Hájek a synové Jakubčovice – FC Kozlovice (Kubáček – Třuslo, Rýdel), TJ Sokol Tichá – FK Staříč (Levinger, Kret), TJ Nový Jičín B – TK Sokol Kateřinice (Ostřanský, Chýlek), hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 20. kolo, 16.30 tatra Příbor - Trojanovice I, Kopřivnice – Spálov

III. třída, 20. kolo, 16.30 Trojanovice-Bystré – Rybí, Vražné - Pustějov A

IV. třída – skupina A, 18. kolo, 16.30 Mořkov B - Studénka (hřiště Životice), Hostašovice - Vlčovice-Mniší B, Lubina - Tichá B

IV. třída – skupina B, 18. kolo, 16.30 Olbramice – Lubojaty, Fulnek – Heřmanice, Pustějov B - Velké Albrechtice B, Kravín - Vrchy (hřiště Bílovec)

Krajský přebor staršího dorostu, 24. kolo, 10.15 FC Bílovec - Vítkov (Seidler)

Krajský přebor mladšího dorostu, 24. kolo, 12.30 FC Bílovec – Vítkov

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 20. kolo, 14.15 TJ Petřvald na Moravě – TJ Depos Horní Suchá (Brabec), Kopřivnice - Staříč (Krba)

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 10.00 Spartak Lubina – Spálov, 14.00 Fotbal Fulnek – Sokol Tichá, 16.30 Starý Jičín – Veřovice

Okresní soutěž dorostu, 16. kolo, 16.30 Lichnov – Štramberk

Krajský přebor starších žáků, 20. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FC Hlučín B (Tomšík), 14.30 Hájek a synové Jakubčovice – Městský FK Karviná B (Rýdel)

Krajský přebor mladších žáků, 20. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FC Hlučín B, 13.00 Hájek a synové Jakubčovice – Městský FK Karviná B

Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 10.00 Fulnek - Suchdol nad Odrou, 14.30 Příbor - Starý Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 16. kolo, 14.00 Tichá - Kotouč Štramberk B

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 16. kolo, 14.30 Vražné – Bartošovice

NEDĚLE 8. KVĚTNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 24. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – Městský FK Havířov (Mrázek – Miko, Mikula)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 18. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – Comfort Dobratice (Duda), AFC Veřovice – Sokol Trojanovice I. (Pustějovský)

Krajský přebor mužů, 24. kolo, 16.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – SK Dětmarovice (Švec - Galásek, Čuba)

I. B třída – skupina D, 20. kolo, 16.30 TJ Slavoj Jeseník nad Odrou – FC Libhošť (Klečacký, Černoevič), NFC Lichnov - TJ Odry (Plevza, Žvak)
Okresní přebor mužů, 20. kolo, 16.30 Jistebník nad Odrou – Kunín, Hladké Životice – Skotnice, Sedlnice - Velké Albrechtice, Mořkov – Bordovice, Zbyslavice - Štramberk

III. třída, 20. kolo, 10.15 Žilina – Stachovice, 16.30 Tísek - Nová Horka, Bravinné - Petřvald na Moravě B

IV. třída – skupina A, 18. kolo, 16.30 Bernartice nad Odrou – Straník, Hodslavice - Skotnice B-Mošnov, Ženklava - Veřovice B

IV. třída – skupina B, 18. kolo, 16.30 Děrné – Mankovice, Bravantice - Odry B

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 14.15 Mořkov – Studénka, Tísek – Pustějov

Okresní soutěž dorostu, 16. kolo, 14.00 Vražné - Trojanovice I, 14.15 Rybí – Libhošť

Krajský přebor starších žáků, 20. kolo, 9.00 ŠSK Bílovec B – FC MSA Dolní Benešov (Pobořil), TJ Nový Jičín - SK Brušperk (Haluska)

Krajský přebor mladších žáků, 20. kolo, 10.45 ŠSK Bílovec B – FC MSA Dolní Benešov, TJ Nový Jičín - SK Brušperk

Okresní přebor starších žáků, 18. kolo, 10.00 Jeseník nad Odrou – Libhošť, Tísek – Skotnice, Mořkov – Štramberk, 14.30 Studénka – Veřovice

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 16. kolo, 10.00 Vlčovice-Mniší - Trojanovice-Bystré, Rybí – Lichnov, Kateřinice – Straník, 14.00 Ženklava - Petřvald na Moravě

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 16. kolo, 14.00 Jistebník nad Odrou – Kunín, Hladké Životice – Spálov, 14.30 Sedlnice – Pustějov

6.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení