VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Přehled konaných fotbalových utkání.

20.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

PÁTEK 20. KVĚTNA

Okresní přebor mladších žáků, 6. kolo, 17.00 Tichá - Starý Jičín

Okresní soutěž mladších žáků, 6. kolo, 17.00 Kujavy – Zbyslavice

Okresní přebor starší přípravky, 14. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – FC Bílovec, 16.30 TJ Odry - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice B - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 11. kolo, 17.00 Sokol Kateřinice - Vlčovice-Mniší, Mořkov – Kotouč Štramberk, FC Libhošť – Lichnov, Hostašovice – Příbor

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 16. kolo, 17.00 TJ Pustějov - Slavoj Jeseník nad Odrou, FK Prosperita Bartošovice - Suchdol nad Odrou

Okresní přebor mladší přípravky, 14. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – FC Bílovec, 16.30 TJ Odry - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice B - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - FC Kopřivnice A

SOBOTA 21. KVĚTNA

I. A třída – skupina B, 22. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Heřmanice (Šimek - Sikora, Čuba)

I. B třída – skupina D, 22. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - FC Kozlovice (Hubert - Hrubý, Kontoršikov), Hájek a synové Jakubčovice – TJ Sokol Kateřinice (Seidler - Hrňa, Brabec), TJ Sokol Tichá - TJ Odry (Kantor V., Klečacký), TJ Nový Jičín B - NFC Lichnov (Filipský, Kubáček) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů, 22. kolo, 17.00 FK Primus Příbor – Sokol Kunín, Sokol Trojanovice I – Sokol Skotnice, FC Kopřivnice – Kotouč Štramberk

III. třída, 22. kolo, 17.00 Vražné – Bravinné

IV. třída – skupina A, 20. kolo, 17.00 TJ Mořkov B - Vlčovice-Mniší B (hřiště Životice), Studénka - Tichá B, Hostašovice – Straník, Spartak Lubina - Sokol Skotnice B-Mošnov

IV. třída – skupina B, 20. kolo, 17.00 Olbramice – Heřmanice, Fotbal Fulnek – Vrchy, Pustějov B – Mankovice, Kravín - Odry B (hřiště Bílovec)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 22. kolo, 14.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Sokol Skotnice (Tobola), TJ Petřvald na Moravě – TJ Řepiště (Kontoršikov)

Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 10.00 Lubina – Veřovice, 14.30 Fotbal Fulnek – Pustějov, 14.45 Studénka – Spálov

Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 14.45 Trojanovice I – Kunín

Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - FC Ostrava-Jih (Bartoš), 15.00 Hájek a synové Jakubčovice - SK Brušperk (Brabec)

Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - FC Ostrava-Jih, 13.30 Hájek a synové Jakubčovice - SK Brušperk

Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Fulnek – Skotnice, 15.00 Příbor - Suchdol nad Odrou

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 14.30 Sokol Tichá – Ženklava, 15.00 Trojanovice-Bystré – Straník

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 15.00 Vražné – Kunín

NEDĚLE 22. KVĚTNA

Krajský přebor mužů, 26. kolo, 17.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FC Odra Petřkovice (Brezovský - Huf, Picmaus)

I. B třída – skupina D, 22. kolo, 17.00 TJ Sokol Starý Jičín - FC Libhošť (Rýdel, Tisovský), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou - FK Staříč

Okresní přebor mužů, 22. kolo, 17.00 TJ Jistebník nad Odrou - SK Velké Albrechtice, Niva Hladké Životice – Spálov, Sokol Sedlnice – Sokol Bordovice, Mořkov – Zbyslavice

III. třída, 22. kolo, 10.15 Žilina - Petřvald na Moravě B, 17.00 Bartošovice – Kujavy, Rybí - Nová Horka, Tísek - Pustějov A

IV. třída – skupina A, 20. kolo, 17.00 Bernartice nad Odrou - Veřovice B, Hodslavice – Ženklava

IV. třída – skupina B, 20. kolo, 17.00 Lubojaty - Velké Albrechtice B, Děrné – Bravantice

Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 14.45 Mořkov – Tichá, Tísek - Starý Jičín

Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 14.00 Vražné – Libhošť, 14.45 Rybí – Kateřinice, Sedlnice – Lichnov

Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 ŠSK Bílovec B – FC Hlučín B (Haluska), 10.00 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov (Krba)

Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 ŠSK Bílovec B – FC Hlučín B, 11.45 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov

Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Jeseník nad Odrou – Štramberk, Tísek – Veřovice, Mořkov – Fotbal Studénka, 15.00 Starý Jičín – Libhošť

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.00 Vlčovice-Mniší – Lichnov, Rybí - Štramberk B, Kateřinice - Petřvald na Moravě

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 10.00 Bartošovice – Spálov, 14.30 Jistebník nad Odrou – Pustějov, 15.00 Sedlnice – Bravantice

Okresní soutěž mladších žáků, 6. kolo, 14.45 Bernartice nad Odrou - Velké Albrechtice

20.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čtvrtý vzájemný duel mezi Novým Jičínem a Šumperkem byl plný emocí.

Nový Jičín v Šumperku opustil led předčasně! Utkání se však dohrálo

Policie pátrá po pětašedesátileté Danuši Kozcové z Oder na Novojičínsku a žádá veřejnost o pomoc.

Neviděli jste pohřešovanou ženu z Oder?

Koledy zpíval rekordní sbor

Umí si někdo představit zpívání koled v podání pomyslného sboru čítajícího okolo 2 500 lidí? Na Novojičínsku se to ve středu podařilo.

Zastupitelé zasednou k jednání

Na svém posledním zasedání v letošním roce se ve čtvrtek 14. prosince odpoledne sejdou zastupitelé města Kopřivnice.

Máte doma filcové papuče? Můžete pomoct s výstavou

V souvislosti s přípravou výstavy o výrobě filcových papučí na formě se na veřejnost obrací Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře spadající pod Muzeum Novojičínska.

Správní rada odvolala ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici

Jan Jurkovič, vedoucí odboru investic a správy majetku společnosti Tatra Trucks, ve středu 13. prosince nastoupil do funkce ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici o. p. s., poté co správní rada muzea odvolal z funkce dosavadního ředitele Lumíra Kaválka.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT