PÁTEK 20. KVĚTNA
Okresní přebor mladších žáků, 6. kolo, 17.00 Tichá - Starý Jičín
Okresní soutěž mladších žáků, 6. kolo, 17.00 Kujavy – Zbyslavice
Okresní přebor starší přípravky, 14. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – FC Bílovec, 16.30 TJ Odry - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice B - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 11. kolo, 17.00 Sokol Kateřinice - Vlčovice-Mniší, Mořkov – Kotouč Štramberk, FC Libhošť – Lichnov, Hostašovice – Příbor
Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 16. kolo, 17.00 TJ Pustějov - Slavoj Jeseník nad Odrou, FK Prosperita Bartošovice - Suchdol nad Odrou
Okresní přebor mladší přípravky, 14. kolo, 16.00 Fotbal Studénka – FC Bílovec, 16.30 TJ Odry - TJ Nový Jičín B, FC Kopřivnice B - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - FC Kopřivnice A
SOBOTA 21. KVĚTNA
I. A třída – skupina B, 22. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší - TJ Heřmanice (Šimek - Sikora, Čuba)
I. B třída – skupina D, 22. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě - FC Kozlovice (Hubert - Hrubý, Kontoršikov), Hájek a synové Jakubčovice – TJ Sokol Kateřinice (Seidler - Hrňa, Brabec), TJ Sokol Tichá - TJ Odry (Kantor V., Klečacký), TJ Nový Jičín B - NFC Lichnov (Filipský, Kubáček) hřiště Hodslavice
Okresní přebor mužů, 22. kolo, 17.00 FK Primus Příbor – Sokol Kunín, Sokol Trojanovice I – Sokol Skotnice, FC Kopřivnice – Kotouč Štramberk
III. třída, 22. kolo, 17.00 Vražné – Bravinné
IV. třída – skupina A, 20. kolo, 17.00 TJ Mořkov B - Vlčovice-Mniší B (hřiště Životice), Studénka - Tichá B, Hostašovice – Straník, Spartak Lubina - Sokol Skotnice B-Mošnov
IV. třída – skupina B, 20. kolo, 17.00 Olbramice – Heřmanice, Fotbal Fulnek – Vrchy, Pustějov B – Mankovice, Kravín - Odry B (hřiště Bílovec)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 22. kolo, 14.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Sokol Skotnice (Tobola), TJ Petřvald na Moravě – TJ Řepiště (Kontoršikov)
Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 10.00 Lubina – Veřovice, 14.30 Fotbal Fulnek – Pustějov, 14.45 Studénka – Spálov
Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 14.45 Trojanovice I – Kunín
Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 FC Kopřivnice - FC Ostrava-Jih (Bartoš), 15.00 Hájek a synové Jakubčovice - SK Brušperk (Brabec)
Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 FC Kopřivnice - FC Ostrava-Jih, 13.30 Hájek a synové Jakubčovice - SK Brušperk
Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Fulnek – Skotnice, 15.00 Příbor - Suchdol nad Odrou
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 14.30 Sokol Tichá – Ženklava, 15.00 Trojanovice-Bystré – Straník
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 15.00 Vražné – Kunín
NEDĚLE 22. KVĚTNA
Krajský přebor mužů, 26. kolo, 17.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FC Odra Petřkovice (Brezovský - Huf, Picmaus)
I. B třída – skupina D, 22. kolo, 17.00 TJ Sokol Starý Jičín - FC Libhošť (Rýdel, Tisovský), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou - FK Staříč
Okresní přebor mužů, 22. kolo, 17.00 TJ Jistebník nad Odrou - SK Velké Albrechtice, Niva Hladké Životice – Spálov, Sokol Sedlnice – Sokol Bordovice, Mořkov – Zbyslavice
III. třída, 22. kolo, 10.15 Žilina - Petřvald na Moravě B, 17.00 Bartošovice – Kujavy, Rybí - Nová Horka, Tísek - Pustějov A
IV. třída – skupina A, 20. kolo, 17.00 Bernartice nad Odrou - Veřovice B, Hodslavice – Ženklava
IV. třída – skupina B, 20. kolo, 17.00 Lubojaty - Velké Albrechtice B, Děrné – Bravantice
Okresní přebor dorostu, 18. kolo, 14.45 Mořkov – Tichá, Tísek - Starý Jičín
Okresní soutěž dorostu, 18. kolo, 14.00 Vražné – Libhošť, 14.45 Rybí – Kateřinice, Sedlnice – Lichnov
Krajský přebor starších žáků, 22. kolo, 9.00 ŠSK Bílovec B – FC Hlučín B (Haluska), 10.00 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov (Krba)
Krajský přebor mladších žáků, 22. kolo, 10.45 ŠSK Bílovec B – FC Hlučín B, 11.45 TJ Nový Jičín – TJ Jiskra Rýmařov
Okresní přebor starších žáků, 20. kolo, 10.00 Jeseník nad Odrou – Štramberk, Tísek – Veřovice, Mořkov – Fotbal Studénka, 15.00 Starý Jičín – Libhošť
Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 18. kolo, 10.00 Vlčovice-Mniší – Lichnov, Rybí - Štramberk B, Kateřinice - Petřvald na Moravě
Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 18. kolo, 10.00 Bartošovice – Spálov, 14.30 Jistebník nad Odrou – Pustějov, 15.00 Sedlnice – Bravantice
Okresní soutěž mladších žáků, 6. kolo, 14.45 Bernartice nad Odrou - Velké Albrechtice