Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem o víkendu?

Novojičínsko - Přehled fotbalových utkání konaných v sobotu a v neděli.

10.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

SOBOTA 11. ČERVNA

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 12. kolo, 13.00 Slavia Stachovice – FC Vítkovice (Krasula), TJ Sokol Trojanovice I. – Comfort Dobratice (Malý)

A třída – skupina B, 25. kolo, 17.00 FC Vlčovice-Mniší – Městský FK Karviná B (Broskevič – Křenek, Selník), AFC Veřovice – TJ Bystřice (Tomai – Tabášek, Bartoš)

B třída – skupina B, 25. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Markvartovice (Ondračka, Pavlásek)

B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Fryčovice (Fanc, Levinger), TJ Nový Jičín B – Hájek a synové Jakubčovice (Tobola, Kubánek) hřiště Hodslavice Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Kopřivnice – Příbor, Štramberk – Jistebník nad Odrou, Bordovice – Trojanovice I., Velké Albrechtice – Skotnice

III. třída, 25. kolo, 17.00 Vražné – Tísek, Petřvald na Moravě B – Rybí, Pustějov A – Bartošovice, Trojanovice-Bystré – Stachovice, Nová Horka – Kujavy

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 17.00 Mořkov B – Lubina (hřiště Životice), Bernartice nad Odrou – Hostašovice

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 14.00 Odry B – Velké Albrechtice B, 17.00 Olbramice – Pustějov B, Kravín – Fulnek (hřiště Bílovec), Děrné – Lubojaty, Mankovice – Vrchy

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 14. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – SK Hranice (Klíma – Bartoš, Krba)

Krajský přebor staršího dorostu, 29. kolo, 10.15 FC Bílovec – FK Fotbal Třinec B (Mikeska)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 25. kolo, 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – FK Bohumín (Haluska), 14.45 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov (Ostřanský)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 14. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – SK Hranice (Bartoš – Klíma, Krba)

Krajský přebor mladšího dorostu, 29. kolo, 12.30 FC Bílovec – FK Fotbal Třinec B

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 14.30 Veřovice – Tichá, Pustějov – Spálov, 17.00 Starý Jičín – Studénka

Okresní soutěž dorostu, 12. kolo, 14.45 Štramberk – Libhošť, 17.00 Lichnov – Trojanovice I., Kateřinice – Kunín

Krajský přebor starších žáků, 25. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – FK Fotbal Třinec B (Žáček)

Krajský přebor mladších žáků, 25. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – FK Fotbal Třinec B

Okresní přebor starších žáků, 12. kolo, 10.00 Štramberk – Suchdol nad Odrou, 15.00 Příbor – Tísek

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 14.30 Tichá – Rybí, 15.00 Petřvald na Moravě – Lichnov

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 12.30 Pustějov – Spálov, 15.00 Vražné – Hladké Životice

Okresní přebor mladších žáků, 9. kolo, 15.00 Starý Jičín – Kunín

NEDĚLE 12. ČERVNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 29. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – FK SAN-JV Šumperk (Buček – Chabiča, Linhart)

Moravskoslezská liga žen, 12. kolo, 14.00 Spartak Lubina – FC Nesyt Hodonín (Duda)

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 12. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – TJ Valašské Meziříčí B (Slaný), AFC Veřovice – Olympia Bruntál (Kypr)

A třída – skupina A, 25. kolo, 17.00 FC Bílovec – TJ Sokol Slavkov (Herda – Hubert, Trigas)

B třída – skupina D, 25. kolo, 17.00 NFC Lichnov – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Nemec, Szkuta), TJ Odry – Petřvald na Moravě (Beran – Selník, Rýdel), TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Starý Jičín (Kontoršikov, Tisovský)

Okresní přebor mužů, 25. kolo, 17.00 Mořkov – Sedlnice, Zbyslavice – Hladké Životice, Spálov – Kunín

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 17.00 Hodslavice – Studénka, Ženklava – Vlčovice-Mniší B, Veřovice B – Tichá B, Skotnice B-Mošnov – Straník (hřiště Mošnov)

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 Bravantice – Heřmanice

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 25. kolo, 10.00 TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Jiřík), 14.45 TJ Odry – TJ Jiskra Rýmařov (Rýdel)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 14.45 Mořkov – Lubina, Tísek – Fulnek

Okresní přebor starších žáků, 12. kolo, 10.00 Mořkov – Jeseník nad Odrou, Skotnice – Libhošť, 14.30 Studénka – Fulnek, 15.00 Veřovice – Starý Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 12. kolo, 10.00 Vlčovice-Mniší – Kateřinice, 11.00 Štramberk B – Straník, 14.30 Ženklava – Trojanovice-Bystré

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 12. kolo, 15.00 Sedlnice – Jistebník nad Odrou, Bravantice – Bartošovice

Okresní přebor mladších žáků, 9. kolo, 13.30 Veřovice – Starý Jičín

Okresní soutěž mladších žáků, 9. kolo, 10.00 Zbyslavice – Skotnice

10.6.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení