PÁTEK 23. DUBNA

Okresní přebor starší přípravky, 10. kolo, 16.00 Odry – Studénka, 16.30 Kopřivnice B – Kopřivnice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 1. kolo, 17.00 Kujavy – Kunín

SOBOTA 24. DUBNA

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 21. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK Fotbal Třinec (Kantor – Pobořil, Burián)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 21. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK Fotbal Třinec (Kantor – Pobořil, Burián)

B třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Kozmice (Brabec, Tobola), TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Tomšík, Tisovský)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 AFC Veřovice – TJ Sokol Fryčovice (Žáček, Knoll)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina – FK Tísek (Přeček)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 FC Kopřivnice – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Šelepa)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 9.00 MSV Studénka – TJ Sokol Pustkovec (Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.45 MSV Studénka – TJ Sokol Pustkovec

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Štramberk – Spálov (Fieber, Neckář), Nový Jičín B – Tísek (Baroň, Bartoš), hřiště Hodslavice, Skotnice – Velké Albrechtice (Bogár, Kontoršikov), Kopřivnice – Trojanovice I (Takáč, Šelepa), Kunín – Mořkov (Pobořil, Dresler), hřiště Suchdol nad Odrou

III. třída, 17. kolo, 16.00 Vražné – Kujavy (Glogar S.), Fulnek B – Jistebník nad Odrou (Ertel), Petřvald na Moravě B – Straník (Heligmann, Mastný)

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 Vlčovice-Mniší B – Hostašovice (Malý), Tichá B – Ženklava (Žitník), Nová Horka – Žilina (Glogar L.)

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 14.00 Odry B – Bílov (Novák), 16.00 Vrchy – Stachovice (Pavelek), Mankovice – Olbramice (Klement), Pustějov – Kravín (Vrábel, Fegler)

Okresní přebor dorostu, 17. kolo, 10.00 Mořkov – Trojanovice-Bystré (Neckář), 13.45 Studénka – Spálov (Malina), Petřvald na Moravě – Trojanovice I (Mastný), 16.00 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou (Lakomý P.), Kateřinice – Tichá (Fišer), Příbor – Suchdol nad Odrou (Mikolanda)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.30 Pustějov – Straník (Fegler), 13.45 Štramberk – Rybí (Neckář), Kunín – Žilina (Rýdel), hřiště Nový Jičín

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Štramberk – Hostašovice (Bogár), Kunín – Mořkov (Rýdel), hřiště Nový Jičín, 14.00 Veřovice – Příbor (Haluska), Vražné – Tísek (Glogar S.)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 14.00 Tichá – Straník (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 11.30 Pustějov – Starý Jičín (Fegler)

NEDĚLE 25. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 14. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – 1. Dámský FC Hlučín (Durák)

Krajský přebor mužů, 21. kolo, 16.00 TJ Nový Jičín – TJ Hradec nad Moravicí (Boček – Těšina, Prasek)

A třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 FC Libhošť – SK Brušperk (Klimek – Bednář, Burian)

B třída- skupina D, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Kateřinice – NFC Lichnov (Budař, Jež), FC Bílovec – TJ Tatra Příbor (Bartoš, Rýdel), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Starý Jičín (Šištík, Novák), TJ Odry – SK Slavie Třebovice (Knoll – Kubánek, Tobola)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.30 FC Bílovec – TJ Sokol Dolní Lhota (Brabec), 13.45 TJ Sokol Hať – SK Viktorie Chlebičov (Němec), TJ Odry – TJ Jiskra Rýmařov (Tobola)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 AFC Veřovice – ČSAD Havířov (Kontoršikov)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice (Tisovský), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Zbyslavice – Jeseník nad Odrou (Novák, Glogar S.), Sedlnice – Rybí (Kniezek, Fieber)

III. třída, 17. kolo, 16.00 Hladké Životice – Bravinné (Fegler), Trojanovice-Bystré – Bartošovice (Žitník), hřiště Trojanovice I

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 Veřovice B – Mořkov B (Mastný), Životice (Hodslavice) – Lubina (Mikolanda), hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Bernartice nad Odrou (Rýdel), hřiště Mošnov

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 16.00 Děrné – Hájek a synové Jakubčovice B (Haluska), Bravantice – Heřmanice (Polák)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.00 Libhošť – Lichnov (Burian), 14.00 Vražné – Lubina (Fišer)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Skotnice – Suchdol nad Odrou (Vrábel), 14.00 Petřvald na Moravě – Kateřinice (Seidler)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.00 Libhošť – Lichnov (Baroň), 11.00 Štramberk B – Vlčovice-Mniší (Vlček), 14.00 Sedlnice – Rybí (Fieber)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 13.30 Hladké Životice – Jeseník nad Odrou (Fegler), 14.00 Bravantice – Bartošovice (Polák)