VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

23.4.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

PÁTEK 23. DUBNA

Okresní přebor starší přípravky, 10. kolo, 16.00 Odry – Studénka, 16.30 Kopřivnice B – Kopřivnice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 1. kolo, 17.00 Kujavy – Kunín

SOBOTA 24. DUBNA

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 21. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK Fotbal Třinec (Kantor – Pobořil, Burián)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 21. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – FK Fotbal Třinec (Kantor – Pobořil, Burián)

B třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 TJ Klimkovice – TJ Sokol Kozmice (Brabec, Tobola), TJ Sokol Vřesina – TJ Sokol Dolní Lhota (Tomšík, Tisovský)

B třída – skupina D, 19. kolo, 16.00 AFC Veřovice – TJ Sokol Fryčovice (Žáček, Knoll)
Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 TJ Sokol Vřesina – FK Tísek (Přeček)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 FC Kopřivnice – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Šelepa)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – 1. FK Spartak Jablunkov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 17. kolo, 9.00 MSV Studénka – TJ Sokol Pustkovec (Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 17. kolo, 10.45 MSV Studénka – TJ Sokol Pustkovec

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Štramberk – Spálov (Fieber, Neckář), Nový Jičín B – Tísek (Baroň, Bartoš), hřiště Hodslavice, Skotnice – Velké Albrechtice (Bogár, Kontoršikov), Kopřivnice – Trojanovice I (Takáč, Šelepa), Kunín – Mořkov (Pobořil, Dresler), hřiště Suchdol nad Odrou

III. třída, 17. kolo, 16.00 Vražné – Kujavy (Glogar S.), Fulnek B – Jistebník nad Odrou (Ertel), Petřvald na Moravě B – Straník (Heligmann, Mastný)

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 Vlčovice-Mniší B – Hostašovice (Malý), Tichá B – Ženklava (Žitník), Nová Horka – Žilina (Glogar L.)

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 14.00 Odry B – Bílov (Novák), 16.00 Vrchy – Stachovice (Pavelek), Mankovice – Olbramice (Klement), Pustějov – Kravín (Vrábel, Fegler)

Okresní přebor dorostu, 17. kolo, 10.00 Mořkov – Trojanovice-Bystré (Neckář), 13.45 Studénka – Spálov (Malina), Petřvald na Moravě – Trojanovice I (Mastný), 16.00 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou (Lakomý P.), Kateřinice – Tichá (Fišer), Příbor – Suchdol nad Odrou (Mikolanda)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.30 Pustějov – Straník (Fegler), 13.45 Štramberk – Rybí (Neckář), Kunín – Žilina (Rýdel), hřiště Nový Jičín

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Štramberk – Hostašovice (Bogár), Kunín – Mořkov (Rýdel), hřiště Nový Jičín, 14.00 Veřovice – Příbor (Haluska), Vražné – Tísek (Glogar S.)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 14.00 Tichá – Straník (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 11.30 Pustějov – Starý Jičín (Fegler)

NEDĚLE 25. DUBNA

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 14. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – 1. Dámský FC Hlučín (Durák)

Krajský přebor mužů, 21. kolo, 16.00 TJ Nový Jičín – TJ Hradec nad Moravicí (Boček – Těšina, Prasek)

A třída – skupina B, 19. kolo, 16.00 FC Libhošť – SK Brušperk (Klimek – Bednář, Burian)

B třída- skupina D, 19. kolo, 16.00 TJ Sokol Kateřinice – NFC Lichnov (Budař, Jež), FC Bílovec – TJ Tatra Příbor (Bartoš, Rýdel), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Starý Jičín (Šištík, Novák), TJ Odry – SK Slavie Třebovice (Knoll – Kubánek, Tobola)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.30 FC Bílovec – TJ Sokol Dolní Lhota (Brabec), 13.45 TJ Sokol Hať – SK Viktorie Chlebičov (Němec), TJ Odry – TJ Jiskra Rýmařov (Tobola)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 19. kolo, 13.45 AFC Veřovice – ČSAD Havířov (Kontoršikov)

Krajský přebor starších žáků, 19. kolo, 9.00 ŠSK IR-Progres Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice (Tisovský), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 19. kolo, 10.45 ŠSK IR-Progres Bílovec B – Hájek a synové Jakubčovice

Okresní přebor mužů, 19. kolo, 16.00 Zbyslavice – Jeseník nad Odrou (Novák, Glogar S.), Sedlnice – Rybí (Kniezek, Fieber)

III. třída, 17. kolo, 16.00 Hladké Životice – Bravinné (Fegler), Trojanovice-Bystré – Bartošovice (Žitník), hřiště Trojanovice I

IV. třída – skupina A, 17. kolo, 16.00 Veřovice B – Mořkov B (Mastný), Životice (Hodslavice) – Lubina (Mikolanda), hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Bernartice nad Odrou (Rýdel), hřiště Mošnov

IV. třída – skupina B, 17. kolo, 16.00 Děrné – Hájek a synové Jakubčovice B (Haluska), Bravantice – Heřmanice (Polák)

Okresní soutěž dorostu, 17. kolo, 13.00 Libhošť – Lichnov (Burian), 14.00 Vražné – Lubina (Fišer)

Okresní přebor starších žáků, 17. kolo, 10.00 Skotnice – Suchdol nad Odrou (Vrábel), 14.00 Petřvald na Moravě – Kateřinice (Seidler)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 15. kolo, 10.00 Libhošť – Lichnov (Baroň), 11.00 Štramberk B – Vlčovice-Mniší (Vlček), 14.00 Sedlnice – Rybí (Fieber)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 15. kolo, 13.30 Hladké Životice – Jeseník nad Odrou (Fegler), 14.00 Bravantice – Bartošovice (Polák)

Autor: Jan Kešelák

23.4.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení