VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za fotbalem?

Novojičínsko - Kam za fotbalem o víkendu?

17.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

SOBOTA 18. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 14.15 Slavia Stachovice – AFC Veřovice (Osička)

A třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 AFC Veřovice – TJ Heřmanice (Švec – Kuběna, Krba)

B třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – TJ Dolní Lhota (Markovský, Hrubý)

B třída – skupina D, 7. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad odrou – TJ Petřvald na Moravě (Kontoršikov – Kyselý, Klement)

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.30 Trojanovice I – Příbor (Tisovský, Knoll), Skotnice – Hladké Životice (Bogár), Velké Albrechtice – Sedlnice (Fegler, Seidler), Bordovice – Mořkov (Glogar L.), Štramberk – Zbyslavice (Glogar S., Brabec)

III. třída, 7. kolo, 16.30 Rybí – Trojanovice-Bystré (Mikolanda), Nová Horka – Tísek (Rýdel), Stachovice – Žilina (Vrána), Pustějov A – Vražné (Fieber), Petřvald na Moravě B – Bravinné (Žitník)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 Studénka – Mořkov B (Pavelek), Vlčovice-Mniší B – Hostašovice (Malina), Tichá B – Lubina (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 7. kolo, 14.00 Velké Albrechtice B – Pustějov B (Seidler), Odry B – Bravantice (Žáček), 16.30 Heřmanice – Fulnek (Rýdel), Vrchy – Kravín (Mareček), Mankovice – Děrné (Žáček)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 7. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – 1. HFK Olomouc (Kotík – Čech, Rýdel)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 7. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – 1. HFK Olomouc (Čech – Kotík, Rýdel)

Okresní přebor dorostu, 7. kolo, 14.00 Tichá – Fulnek (Vrábel), Pustějov – Tísek (Fieber), Veřovice – Starý Jičín (Krba), 14.15 Studénka – Mořkov (Pavelek), 15.30 Spálov – Lubina (Lakomý P.)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 13.30 Libhošť – Rybí (Tobola), 14.15 Trojanovice I – Vražné (Knoll), Štramberk – Lichnov (Brabec), 17.30 Kunín – Jeseník nad Odrou (Kubánek) hřiště Nový Jičín

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 7. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – TJ Valašské Meziříčí (Vojkovský – Čuba, Takáč)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 7. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – TJ Valašské Meziříčí (Vojkovský – Čuba, Takáč)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 10.15 J Sokol Skotnice – FK Bohumín (Tobola), 14.15 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – 1. FK Spartak Jablunkov (Klement)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – T Sokol Stará Bělá (Němec)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 13.00 TJ Sokol Vřesina – T Sokol Stará Bělá

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Fulnek (Mikolanda), Štramberk – Mořkov (Matuška)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší, hřiště Trojanovice I., Lichnov – Rybí, 14.30 Petřvald na Moravě – Ženklava (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 12.00 Pustějov – Sedlnice (Fieber), 15.30 Kunín – Jistebník nad Odrou (Kubánek) hřiště Nový Jičín

NEDĚLE 19. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – TJ Valašské Meziříčí (Žádník)

Fincentrum krajský přebor, 7. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Hradec nad Moravicí (Malý)

A třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 FC Bílovec – FK SK Polanka (Kuběna – Podracký, Švec)

B třída – skupina D, 7. kolo, 16.30 TJ Sokol Starý Jičín – TJ Sokol Fryčovice (Kret, Pavlásek), FC Libhošť – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Plevza, Chýlek), TJ Sokol Kateřinice – TJ Nový Jičín B (Brabec, Tobola), TJ Odry – NFC Lichnov (Knoll – Kyselý, Klement)

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 10.15 Kunín – Jistebník nad Odrou (Glogar L., Lakomý P.) hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Spálov – Kopřivnice (Baroň, Fegler)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 Straník – Bernartice nad Odrou (Polák), Skotnice B-Mošnov – Hodslavice (Pešta) hřiště Mošnov,. Veřovice B – Ženklava (Rýdel)

IV. třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 Lubojaty – Olbramice (Ertel)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 14.15 TJ Sokol Vřesina – FK Kylešovice (Hubert), TJ Odry – TJ Ludgeřovice (Klement)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 9.00 TJ Odry – FK Krnov (Tisovský)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.45 TJ Odry – FK Krnov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 9.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabůvka (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.45 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabůvka

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Libhošť – Jeseník nad Odrou (Beseda), Skotnice – Tísek (Vlček), 14.30 Starý Jičín – Příbor (Bartoš), Veřovice – Studénka (Rýdel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 11.00 Štramberk B – Tichá (Pop), 14.15 Straník – Kateřinice (Polák)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.00 Bartošovice – Vražné, 14.15 Spálov – Hladké Životice (Fegler)

Okresní přebor mladších žáků – skupina A, 5. kolo, 13.30 Starý Jičín – Veřovice

17.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení