SOBOTA 18. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 14.15 Slavia Stachovice – AFC Veřovice (Osička)

A třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 AFC Veřovice – TJ Heřmanice (Švec – Kuběna, Krba)

B třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – TJ Dolní Lhota (Markovský, Hrubý)

B třída – skupina D, 7. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad odrou – TJ Petřvald na Moravě (Kontoršikov – Kyselý, Klement)

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 16.30 Trojanovice I – Příbor (Tisovský, Knoll), Skotnice – Hladké Životice (Bogár), Velké Albrechtice – Sedlnice (Fegler, Seidler), Bordovice – Mořkov (Glogar L.), Štramberk – Zbyslavice (Glogar S., Brabec)

III. třída, 7. kolo, 16.30 Rybí – Trojanovice-Bystré (Mikolanda), Nová Horka – Tísek (Rýdel), Stachovice – Žilina (Vrána), Pustějov A – Vražné (Fieber), Petřvald na Moravě B – Bravinné (Žitník)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 Studénka – Mořkov B (Pavelek), Vlčovice-Mniší B – Hostašovice (Malina), Tichá B – Lubina (Vrábel)

IV. třída – skupina B, 7. kolo, 14.00 Velké Albrechtice B – Pustějov B (Seidler), Odry B – Bravantice (Žáček), 16.30 Heřmanice – Fulnek (Rýdel), Vrchy – Kravín (Mareček), Mankovice – Děrné (Žáček)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 7. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – 1. HFK Olomouc (Kotík – Čech, Rýdel)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 7. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – 1. HFK Olomouc (Čech – Kotík, Rýdel)

Okresní přebor dorostu, 7. kolo, 14.00 Tichá – Fulnek (Vrábel), Pustějov – Tísek (Fieber), Veřovice – Starý Jičín (Krba), 14.15 Studénka – Mořkov (Pavelek), 15.30 Spálov – Lubina (Lakomý P.)

Okresní soutěž dorostu, 7. kolo, 13.30 Libhošť – Rybí (Tobola), 14.15 Trojanovice I – Vražné (Knoll), Štramberk – Lichnov (Brabec), 17.30 Kunín – Jeseník nad Odrou (Kubánek) hřiště Nový Jičín

Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 7. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec – TJ Valašské Meziříčí (Vojkovský – Čuba, Takáč)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 7. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec – TJ Valašské Meziříčí (Vojkovský – Čuba, Takáč)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 7. kolo, 10.15 J Sokol Skotnice – FK Bohumín (Tobola), 14.15 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – 1. FK Spartak Jablunkov (Klement)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 14.30 TJ Sokol Vřesina – T Sokol Stará Bělá (Němec)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 13.00 TJ Sokol Vřesina – T Sokol Stará Bělá

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Fulnek (Mikolanda), Štramberk – Mořkov (Matuška)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší, hřiště Trojanovice I., Lichnov – Rybí, 14.30 Petřvald na Moravě – Ženklava (Žitník)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 12.00 Pustějov – Sedlnice (Fieber), 15.30 Kunín – Jistebník nad Odrou (Kubánek) hřiště Nový Jičín

NEDĚLE 19. ZÁŘÍ

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 5. kolo, 14.00 Kotouč Štramberk – TJ Valašské Meziříčí (Žádník)

Fincentrum krajský přebor, 7. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Hradec nad Moravicí (Malý)

A třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 FC Bílovec – FK SK Polanka (Kuběna – Podracký, Švec)

B třída – skupina D, 7. kolo, 16.30 TJ Sokol Starý Jičín – TJ Sokol Fryčovice (Kret, Pavlásek), FC Libhošť – TJ Slavoj Jeseník nad Odrou (Plevza, Chýlek), TJ Sokol Kateřinice – TJ Nový Jičín B (Brabec, Tobola), TJ Odry – NFC Lichnov (Knoll – Kyselý, Klement)

Okresní přebor mužů, 7. kolo, 10.15 Kunín – Jistebník nad Odrou (Glogar L., Lakomý P.) hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Spálov – Kopřivnice (Baroň, Fegler)

IV. třída – skupina A, 7. kolo, 16.30 Straník – Bernartice nad Odrou (Polák), Skotnice B-Mošnov – Hodslavice (Pešta) hřiště Mošnov,. Veřovice B – Ženklava (Rýdel)

IV. třída – skupina B, 7. kolo, 16.30 Lubojaty – Olbramice (Ertel)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 7. kolo, 14.15 TJ Sokol Vřesina – FK Kylešovice (Hubert), TJ Odry – TJ Ludgeřovice (Klement)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 9.00 TJ Odry – FK Krnov (Tisovský)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 7. kolo, 10.45 TJ Odry – FK Krnov

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 9.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabůvka (Haluska)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.45 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Hrabůvka

Okresní přebor starších žáků, 7. kolo, 10.00 Libhošť – Jeseník nad Odrou (Beseda), Skotnice – Tísek (Vlček), 14.30 Starý Jičín – Příbor (Bartoš), Veřovice – Studénka (Rýdel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 7. kolo, 11.00 Štramberk B – Tichá (Pop), 14.15 Straník – Kateřinice (Polák)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 7. kolo, 10.00 Bartošovice – Vražné, 14.15 Spálov – Hladké Životice (Fegler)

Okresní přebor mladších žáků – skupina A, 5. kolo, 13.30 Starý Jičín – Veřovice