PÁTEK 12. ČERVNA

Okresní přebor dorostu, 25. kolo, 17.30 Starý Jičín – Trojanovice-Bystré (Mastný)

Okresní přebor starší přípravky, 17. kolo, 15.30 Studénka – Fulnek, 16.30 Hájek a synové Jakubčovice – Kopřivnice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 8. kolo, 16.00 Kateřinice – Veřovice, 16.30 Vlčovice-Mniší – Mořkov, Kopřivnice B – Tichá, Štramberk – Lichnov

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 8. kolo, 16.30 Bartošovice – Velké Albrechtice, Kujavy – Jeseník nad Odrou, Pustějov – Suchdol nad Odrou, Rybí – Libhošť

Okresní přebor mladší přípravky, 17. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice – Kopřivnice, Studénka – Fulnek

SOBOTA 13. ČERVNA

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 15. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – FC Ostrava-Jih (Drápal – Klučka, Seidler)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 15. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – FC Ostrava-Jih (Klučka – Drápal, Seidler)
Moravskoslezská divize starších žáků – skupina E, 25. kolo, 10.00 ŠSK IR PROGRES Bílovec – Městský fotbalový klub Havířov (Krasula – Malý, Uličný)

Moravskoslezská divize mladších žáků – skupina E, 25. kolo, 11.45 ŠSK IR PROGRES Bílovec – Městský fotbalový klub Havířov (Krasula – Malý, Uličný)

I. A třída – skupina B, 14. kolo, 16.30 TJ Tatra Příbor – FC Libhošť (Švec – Čuba, Klučka)

II. B třída – skupina B, 14. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – FC Ostrava-Jih (Trigas, Klega)

III. B třída – skupina D, 14. kolo, 16.30 SK Velké Albrechtice – TJ Sokol Starý Jičín (Kyselý, Bartoš)

Krajský přebor mladšího dorostu, 29. kolo, 12.45 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín

Krajský přebor staršího dorostu, 29. kolo, 14.45 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Nový Jičín (Tobola)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 14. kolo, 10.15 Skotnice – Slavia Orlová (Takáč), 14.15 Veřovice – Jablunkov (Knoll)

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 9.00 Kopřivnice – Vratimov (Hrňa)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 14. kolo, 10.45 Kopřivnice – Vratimov

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 16.30 Štramberk – Jeseník nad Odrou (Pavelek, Pargáč), Trojanovice-Bystré – Spálov (T. Lakomý, P. Lakomý), Kopřivnice – Zbyslavice (Macháč, Fišer), Nový Jičín B – Rybí (S. Glogar, Rýdel), hřiště Hodslavice, Veřovice – Mořkov (Ertel, Knoll)

III. třída, 14. kolo, 16.30 Hladké Životice – Vražné (Šelepa), Kujavy – Studénka (Strnadel), Fulnek C – Lubina (Baroň), hřiště Stachovice

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 14.00 Odry B – Tichá B (Dresler), 16.30 Bordovice – Hostašovice (Mastný), Mankovice – Mošnov (Kontoršikov)

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 16.30 Tísek B – Heřmanice (Žitník), Bílov – Stachovice (Vrábel), hřiště Stará Ves

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 14.15 Trojanovice-Bystré – Příbor (P. Lakomý), Stachovice – Mořkov (Tisovský), 16.30 Starý Jičín – Studénka (Fieber)

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 14.15 Štramberk – Vražné (Pargáč), 16.30 Lichnov – Kunín (Malina)

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Petřvald na Moravě (Šelepa), Štramberk – Skotnice (Mikolanda), Kunín – Mořkov (Malina), 14.15 Tísek – Vražné (Žitník), 14.30 Příbor – Kateřinice (Klučka)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 14.00 Nový Jičín B – Tichá (Rýdel), hřiště Hodslavice, 14.30 Kopřivnice B – Libhošť (Fišer)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 10.00 Bernartice nad Odrou – Spálov (Ertel)

NEDĚLE 14. ČERVNA

Moravskoslezská divize mužů – skupina E, 29. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Velké Karlovice + Karolinka (Sedlář – Trávníček Mil., Chabiča)

Krajský přebor mužů, 29. kolo, 16.30 TJ Nový Jičín – FK Bohumín (Mrózek – Jantoš, Ochodek)

I. B třída – skupina D, 14. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší – FC Bílovec (Novák, Švec), TJ Sokol Kateřinice – FC Kozlovice (Klega, Kubáček), TJ Odry – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Brabec – Bartoš, Kyselý)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 14. kolo, 14.15 TJ Odry – Ludgeřovice (Kyselý)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 14. kolo, 13.30 Kateřinice – Bohumín (Burian)

Krajský přebor starších žáků, 14. kolo, 9.00 Nový Jičín – Třinec B (Krba)

Krajský přebor mladších žáků, 14. kolo, 10.45 Nový Jičín – Třinec B

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 9.00 Fulnek – Krnov (Klement), Odry – Vrbno pod Pradědem (Kubánek)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 14. kolo, 10.45 Fulnek – Krnov, Odry – Vrbno pod Pradědem

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 14. kolo, 13.00 Frenštát pod Radhoštěm – Bohumín

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 14.30 Frenštát pod Radhoštěm – Bohumín (Tomšík)

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 16.30 Tísek A – Bravinné (Valošek, Fegler), Sedlnice – Kunín (L. Glogar, Pavelek)

III. třída, 14. kolo, 10.15 Žilina – Skotnice (Macháč), 16.30 Straník – Petřvald na Moravě B (Býma, P. Lakomý), Bartošovice – Trojanovice I (Mikolanda)

IV. třída – skupina A, 14. kolo, 16.30 Bernartice nad Odrou – Nová Horka (Ertel), Ženklava – Mořkov B (Fišer)

IV. třída – skupina B, 14. kolo, 16.30 Bravantice – Kravín (Rýdel), Jistebník nad Odrou – Vrchy (Přívratský, Kontoršikov), Pustějov – Hájek a synové Jakubčovice B (Bogár), Děrné – Olbramice (Fieber)

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 14.15 Tísek – Suchdol nad Odrou (Fegler), Sedlnice – Trojanovice I (Pavelek)

Okresní soutěž dorostu, 14. kolo, 12.30 Žilina – Libhošť (Macháč), 13.30 Jistebník nad Odrou – Spálov (Kontoršikov), 14.00 Straník – Petřvald na Moravě (P. Lakomý), 14.15 Pustějov – Rybí (Polák)

Okresní přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 Lichnov – Trojanovice I (Veselka)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 14. kolo, 10.00 Straník – Lubina (Tůma), Veřovice – Rybí (Neckář), Sedlnice – Štramberk B (Tisovský)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 14. kolo, 10.00 Bartošovice – Starý Jičín (Haluska), 12.00 Pustějov – Hájek a synové Jakubčovice B (Pobořil), 14.00 Hladké Životice – Jeseník nad Odrou (Šelepa), 14.30 Bravantice – Suchdol nad Odrou (Rýdel)