FBC Vikings Kopřivnice - Team Rožnov pod Radhoštěm 10:4 (2:2, 5:2, 3:0)

Další přípravný zápas měli muži na domácí palubovce odehrát proti Sokolu Přerov. Soupeř však na poslední chvíli utkání odřekl, a tak do Kopřivnice přijel tým, složený z hráčů Rožnova a Vsetína.

Vyrovnaná byla pouze první třetina, která skončila 2:2 a soupeř v ní dokonce dvakrát vedl. Ve druhé třetině se Vikingové rozstříleli a až na dvě zaváhání soupeře k ničemu nepustili. Před třetí částí vedli domácí už 7:4, a protože soupeř hrál celý zápas na dvě pětky, nezbývalo mu moc sil na zvrat. Kopřivničtí se v poslední části trefili ještě třikrát a zaokrouhlili výsledek na konečných 10:4. Hráčem utkání se stal domácí Richard Plhal, který nejprve 5x asistoval a potom vstřelil desátý gól.

Nyní na kopřivnické Vikingy čekají utkání „pravdy“. „Čekají nás, mistr Slovenska 1. FBC Trenčín, a náš úřadující mistr 1. SC SSK Vítkovice,“ prozradil kopřivnický trenér Filip Bordovský a uzavřel: „Teprve tyto zápasy nám ukážou naše slabiny.“

Branky: 9., 39. a 51. Kittel, 28. a 33. Havrlant, 36. a 43. Klement, 19. Sladkovský (Podlezl), 28. Matúš (Plhal), 52. Plhal (Matůš) – 5. Čegan, 15. Martyčák (Rožnovják), 35. Banán, 39. Kohout (Barabáš)

Kopřivnice: Konvičný, Kapoun – Jehlár, Fojtík, Sladkovský, Přibil, Podlezl – Kresta, Křižan, Opatřil, Lichnovský, Kittel – Bolom, Klemens, Topič, Plhal, Matúš J., Havrlant

Rožnov p. R.: Panáš – Barabáš, Herman, Kohout, Bártek, Baroš, Martyčák, Čegan, Rožnovják, Kebeláč, Banán.