Kopřivnice přestřílela Kunín

Kopřivnice - Souboj prvního s druhým celkem tabulky 2. okresní třídy futsalu Novojičínska a Frýdecko-Místecka 2010/2011 byl na programu 6. kola, kdy se proti sobě postavila družstva vedoucí FU Kopřivnice a Ozon Kunín.

18.2.2011

Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

Průběh prvního poločasu byl celkem vyrovnaný a Kopřivnice si vypracovala minimální náskok 2:1. Ve druhé půli už ale kopřivnický tým přidal na obrátkách, svého soupeře přestřílel a nakonec odešel z toho souboje jako jednoznačný vítěz.

V čele tabulky má Kopřivnice již dvanáctibodový náskok, právě před druhým Kunínem, a v příštím kole si může definitivně pojistit celkové prvenství v soutěži.

Výborně zahrál také tým El Pržno, který po výsledcích 3:1 s Vratimovem a 8:2 s Deltou B se ziskem šesti bodů výrazně přiblížil záchraně v soutěži. Naopak, Vratimovu se opět nedařilo a po výborně rozjeté soutěži se díky dalším dvěma prohrám propadl na 6. místo.
V tabulce střelců je na prvním místě stále Jiří Závodný z FU Kopřivnice, který nastřílel 18 gólů.

Výsledky 11. - 12. kola 2. okresní třídy futsalu:

Bidolido Team Nový Jičín - Olešná Frýdek-Místek 2:4 (1:1), branky: Kotas Jaroslav, Strýteský Roman - Novák Pavel 2, Weber Rostislav, Kaňok Vítězslav,

FU Kopřivnice - Ozon Kunín 8:1 (2:1), branky: Burýšek Lukáš 3, Závodný Jiří 2, Polášek Martin, Bednář Jiří, Petráš Radek - Wessely Michal,

Bidolido Team Nový Jičín - Ozon Kunín 4:4 (1:3), branky: Slovák Petr 3, Medek Aleš - Smolarčík Jan 3, Masařík Adam,

Olešná Frýdek-Místek - FU Kopřivnice 2:6 (1:3), branky: Kaňok Jaromír, Válek Martin - Šíma Marián 2, Bednář Jiří 2, Polášek Martin, Závodný Jiří,

Delta Frýdalnt n. O. B - AS Bizon Studénka 1:3 (1:1), branky: Milata David - Marek Radim 2, Rapák Michal,

FC Vratimov - El Pržno 1:3 (1:1), branky: Javorský Martin - Grégr David, Štětinský Petr, Šigut Jiří,

El Pržno - Delta Frýdalnt n. O. B 8:2 (2:1), branky: Vrobel Tomáš 3, Balcar Michal 3, Michna Jiří 2 - Mekiňa Dalibor, Pilch Přemysl,

FC Vratimov - AS Bizon Studénka 0:3 (0:1), branky: Divín Jakub, Nazálaník Luboš, Rapák Michal. (mak)

18.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
Krajské vojenské velitelství Ostrava v úterý pořádalo mediální den s ukázkami likvidací nepřítele při přepadeních, léčkách, ale i dalších akcích „militantních skupin“ vyslaných k destabilizaci bezpečnostní situace v zemi.
37

Vojáci opětovali palbu. Aktivní zálohy střežily a bránily důležité objekty

Ivo Vondrák jako host on-line rozhovoru v ostravské redakci Deníku.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Útlum nabídky nových bytů končí. Zkušený developer nabízí bydlení v zahradě se vzrostlými stromy.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.