„Dalo by se říct, že půjde o klíčový zápas,“ prozradil trenér Jistebníku Radek Korený a pokračoval: „Poté máme měsíční pauzu. Vzhledem k předpokládanému vývoji soutěže potřebujeme toto utkání vyhrát, psychicky se zvednout a připravit se na další fázi ligy. Máme pozměněný kádr a bude to pro nás důležité.“

Sezonu zahájili Jistebničtí proti Eco Investment Praha. Přestože byli domácí favority, nakonec vyhráli pouze 1:0. „V prvním poločase byli domácí určitě lepší a měli také více šancí. Nás podržel hlavně brankář Myška. Ve druhé půli byla hra již vyrovnaná a dopředu jsme se tlačili i my. Při hodnocení utkání jsme se shodli, že remíza by pro nás byla cenná,“ popsal Korený.

„Hráli jsme v pozměněné sestavě, ale to vyplynulo samo. Dva hráči se zranili a jeden byl na dovolené. Ale nyní budeme silnější,“ podotkl kouč. Po tomto utkání má futsalová liga pauzu v důsledku mistrovství světa. „Během přestávky budeme určitě více trénovat. Naplánujeme také jedno přípravné utkání, což by mělo myslím stačit,“ uzavřel Korený.