V dopolední části, od osmi hodin, budou mezi sebou zápolit týmy Apollón Horní Bludovice, Twins „94“ Nový Jičín, Rapid Frýdek-Místek a Sakrovec Stará Ves nad Ondřejnicí, poté, od 13.15, další čtyři, a to SVP Tsunami Příbor, Slávie OU Ostrava, Atletico Tequila Ostrava a Toro Fifejdy Ostrava. Každá čtveřice týmů se spolu utká každý s každým, přičemž po turnaji budou mít za sebou první tři kola soutěže.

Druhá část turnaje se odehraje o týden později, 2. listopadu, v ostravské sportovní hale Sareza na Hrušovské ulici. Ve stejných časech úvodních hvizdů zápasů se spolu střetnou ostravské týmy Velytrend, FC Globtec a FC VZS a tuto čtveřici doplní Fugy Krnov. Druhá čtverka bude složena z Roubu Vítkovice, novojičínského Top Dogs, ostravského Deves Fifejdy a nováčka soutěže United Frýdek Místek.

Další turnaj bude na pořadu o víkendu 8. až 9. listopadu, a bude se hrát ve sportovních halách Sareza Ostrava, Emila Zátopka v Kopřivnici a ve frýdecko-místecké hale na ulici Pionýrů.

„Další informace o termínech přeboru, spolu s výsledky, můžete sledovat na webu futsal-sport.cz, kde se rovněž dozvíte o futsalovém dění moravskoslezského kraje,“ doplnil informace předseda KKF Martin Pelikán.