KRAVAŘE – FRENŠTÁT 2:1 (0:1)

„V týdnu jsme řešili nečekané problémy. Už tak úzký kádr dostal další těžké údery. Po utkání s Havířovem nám vypadli Baranek s Kubíkem, zcela zdráv nebyl ani Paulus, který musel být nakonec v prvním poločase ještě střídaný,“ popisoval domácí trenér. Jeho tým začal pěkně zostra a během úvodní pětačtyřiceti­minutovky si vypracoval tři jasné gólovky. Nejdříve se sám před gólmanem ocitl Staněk a poté dvakrát selhal Švancer. „Místo toho, abychom vedli jsme prohrávali 0:1,“ pokrčil rameny domácí kouč. Frenštátu vyšla akce na jejímž konci byl Košelík. „Do kabin jsme tak odcházeli ze svěšenými hlavami, byť naše hra nebyla špatná,“ doplnil hořce Černín.

Ve druhém poločase domácí zarvali. „Nastoupili jsme poměrně aktivně a po centru Staňka se trefil Woznica,“ popisoval první radostný okamžik domácí trenér. A to nebylo vše. Po faulu na Švancera se kopala penalta, kterou Staněk proměnil ve vedoucí branku. „Frenštát poté vsadil na ofenzivu, ale krom jediné šance jsme hosty do žádné větší šance nepustili. S výsledkem jsem nadmíru spokojen a myslím si, že i divákům se utkání muselo líbit,“ podotkl kravařský trenér. Ve čtvrtek čeká na Kravařské dohrávka s Valašským Meziříčím. Utkání má výkop v 15.30.

Branky: 50. Woznica, 79. Staněk (penalta) – 45. Košelík, 520 diváků.

Sestava Kravař: Hladký – Woznica, Žáček, Klösel, Knopp – Švancer, Aniol, Tatranek, Paulus (35. Ochvat), Šrom (65. Jašek) – Staněk. (rob)