Ve skupině A nastoupí oddíly TJ Odry a Fotbal Fulnek. Skupinu B budou hájit TJ MSV Studénka a TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm.
Nejlepší výchozí pozici mají Frenštát pod Radhoštěm a Odry, kteří loni skončili třetí. Studénka skončila osmá a na desáté příčce skončil Fulnek.

KS, mladší žáci, skupina A

Složení krajské soutěže mladších žáků, skupiny A, 2009/2010: TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, TJ Spartak Budišov nad Budišovkou, TJ Olympia Bruntál, TJ Odry, FK Krnov, FC Slavoj Bruntál-Staré Město, TJ VOKD Poruba Tchas, FK Avízo Město Albrechtice, Fotbal Fulnek, SK Kravaře, TJ Sokol Vřesina, FC Baník Ostrava C

4. kolo
30. srpna: Vrbno pod Pradědem - Budišov nad Budišovkou, Olympia Bruntál - Odry, Krnov - Slavoj Bruntál, Poruba - Město Albrechtice, Fulnek - Kravaře, Vřesina - Baník Ostrava C

5. kolo
6. září: Slavoj Bruntál - Vřesina, Kravaře - Poruba, Město Albrechtice - Olympia Bruntál, Budišov nad Budišovkou - Fulnek, Odry - Krnov, Baník Ostrava C - Vrbno pod Pradědem

6. kolo
13. září: Slavoj Bruntál - Odry, Olympia Bruntál - Kravaře, Krnov - Město Albrechtice, Poruba - Budišov nad Budišovkou, Fulnek - Baník Ostrava C, Vřesina - Vrbno pod Pradědem

7. kolo
20. září: Kravaře - Krnov, Město Albrechtice - Slavoj Bruntál, Vrbno pod Pradědem - Fulnek, Budišov nad Budišovkou - Olympia Bruntál, Odry - Vřesina, Baník Ostrava C - Poruba

8. kolo
27. září: Slavoj Bruntál - Kravaře, Olympia Bruntál - Baník Ostrava, Krnov - Budišov nad Budišovkou, Poruba - Vrbno pod Pradědem, Odry - Město Albrechtice, Vřesina – Fulnek

9. kolo
4. října: Kravaře - Odry, Město Albrechtice - Vřesina, Vrbno pod Pradědem - Olympia Bruntál, Budišov nad Budišovkou - Slavoj Bruntál, Fulnek - Poruba, Baník Ostrava C – Krnov

10. kolo
11. října: Slavoj Bruntál - Baník Ostrava C, Olympia Bruntál - Fulnek, Krnov - Vrbno pod Pradědem, Město Albrechtice - Kravaře, Odry - Budišov nad Budišovkou, Vřesina – Poruba

11. kolo
18. října: Kravaře - Vřesina, Vrbno pod Pradědem - Slavoj Bruntál, Budišov nad Budišovkou - Město Albrechtice, Poruba - Olympia Bruntál, Fulnek - Krnov, Baník Ostrava C – Odry

1. kolo
25. října: Slavoj Bruntál - Fulnek, Kravaře - Budišov nad Budišovkou, Olympia Bruntál - Vřesina, Krnov - Poruba, Město Albrechtice - Baník Ostrava C, Odry - Vrbno pod Pradědem

2. kolo
28. října: Fulnek - Odry, Baník Ostrava C - Kravaře, Vrbno pod Pradědem - Město Albrechtice, Olympia Bruntál - Krnov, Vřesina - Budišov nad Budišovkou, Poruba - Slavoj Bruntál

3. kolo
1. listopadu: Slavoj Bruntál - Olympia Bruntál, Kravaře - Vrbno pod Pradědem, Krnov - Vřesina, Město Albrechtice - Fulnek, Budišov nad Budišovkou - Baník Ostrava C, Odry – Poruba

KS, mladší žáci, skupina B

Složení krajské soutěže mladších žáků, skupiny B, 2009/2010: TJ Unie Hlubina, TJ Sokol Hrabůvka, TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, FC Biocel Vratimov, TJ Sokol Stará Bělá, TJ Heřmanice, TJ Sokol Hrabová, TJ Ludgeřovice, TJ MSV Studénka, SK Brušperk, TJ Vítkovice-Svinov, TJ Sokol Pustkovec

4. kolo
30. srpna: Studénka - Hrabová, Brušperk - Heřmanice, Hlubina - Vratimov, Hrabůvka - Frenštát pod Radhoštěm, Pustkovec - Ludgeřovice, Svinov - Stará Bělá

5. kolo
6. září: Vratimov - Hrabůvka, Hrabová - Brušperk, Heřmanice - Svinov, Ludgeřovice - Studénka, Stará Bělá - Hlubina, Frenštát pod Radhoštěm – Pustkovec

6. kolo
13. září: Brušperk - Ludgeřovice, Hlubina - Heřmanice, Hrabůvka - Stará Bělá, Pustkovec - Studénka, Svinov - Hrabová, Frenštát pod Radhoštěm – Vratimov

7. kolo
20. září: Vratimov - Pustkovec, Hrabová - Hlubina, Studénka - Brušperk, Heřmanice - Hrabůvka, Ludgeřovice - Svinov, Stará Bělá - Frenštát pod Radhoštěm

8. kolo
27. září: Hlubina - Ludgeřovice, Hrabůvka - Hrabová, Vratimov - Stará Bělá, Pustkovec - Brušperk, Svinov - Studénka, Frenštát pod Radhoštěm – Heřmanice

9. kolo
4. října: Hrabová - Frenštát p. R., Studénka - Hlubina, Brušperk - Svinov, Heřmanice - Vratimov, Ludgeřovice - Hrabůvka, Stará Bělá – Pustkovec

10. kolo
11. října: Hlubina - Brušperk, Hrabůvka - Studénka, Vratimov - Hrabová, Pustkovec - Svinov, Stará Bělá - Heřmanice, Frenštát pod Radhoštěm – Ludgeřovice

11. kolo
18. října: Hrabová - Stará Bělá, Studénka - Frenštát pod Radhoštěm, Brušperk - Hrabůvka, Heřmanice - Pustkovec, Ludgeřovice - Vratimov, Svinov – Hlubina

1. kolo
25. října: Hlubina - Pustkovec, Hrabůvka - Svinov, Vratimov - Studénka, Heřmanice - Hrabová, Stará Bělá - Ludgeřovice, Frenštát pod Radhoštěm – Brušperk

2. kolo
28. října: Pustkovec - Hrabová, Ludgeřovice - Heřmanice, Studénka - Stará Bělá, Brušperk - Vratimov, Svinov - Frenštát pod Radhoštěm, Hlubina – Hrabůvka

3. kolo
1. listopadu: Hrabůvka - Pustkovec, Vratimov - Svinov, Hrabová - Ludgeřovice, Heřmanice - Studénka, Stará Bělá - Brušperk, Frenštát pod Radhoštěm – Hlubina