VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Losy fotbalových soutěží

NOVOJIČÍNSKO - Dne 27. dubna začíná okresní přebor skupiny A a B starší přípravky.

12.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Luboš Hájek

III. třída – muži

17. kolo (21. – 22. 4.): Olbramice – Straník, Vražné – Bartošovice, Nová Horka – Lubina, Hladké Životice – Skotnice, Sedlnice - Jistebník n. O., Bravinné – Spálov

18. kolo (28. – 29. 4.): Lubina – Bravinné, Jistebník n. O. - Hladké Životice, Skotnice – Vražné, Straník - Nová Horka, Spálov – Sedlnice, Bartošovice – Olbramice

19. kolo (5. – 6. 5.): Olbramice – Skotnice, Vražné - Jistebník n. O., Bartošovice - Straník, Hladké Životice – Spálov, Sedlnice – Lubina, Bravinné - Nová Horka

20. kolo (12. – 13. 5.): Nová Horka – Sedlnice, Lubina - Hladké Životice, Jistebník n. O. – Olbramice, Skotnice – Bartošovice, Straník – Bravinné, Spálov - Vražné

21. kolo (19. – 20. 5.): Skotnice – Straník, Olbramice – Spálov, Vražné – Lubina, Bartošovice - Jistebník n. O., Hladké Životice - Nová Horka, Sedlnice – Bravinné

22. kolo (26. – 27. 5.): Nová Horka – Vražné, Lubina – Olbramice, Jistebník n. O. – Skotnice, Straník – Sedlnice, Bravinné - Hladké Životice, Spálov - Bartošovice

13. kolo (2. – 3. 6.): Nová Horka – Bartošovice, Lubina – Skotnice, Hladké Životice – Straník, Sedlnice – Vražné, Bravinné – Olbramice, Spálov - Jistebník n. O.

16. kolo (9. – 10. 6.): Jistebník n. O. – Bravinné, Skotnice – Sedlnice, Olbramice – Vražné, Straník – Lubina, Spálov - Nová Horka, Bartošovice - Hladké Životice

15. kolo (16. – 17. 6.): Vražné – Straník, Nová Horka - Jistebník n. O., Lubina – Spálov, Hladké Životice – Olbramice, Sedlnice – Bartošovice, Bravinné – Skotnice

14. kolo (23. – 24. 6.): Jistebník n. O. – Lubina, Skotnice - Nová Horka, Olbramice – Sedlnice, Vražné - Hladké Životice, Straník – Spálov, Bartošovice - Bravinné

IV. třída muži – sk. A

17. kolo (21. – 22. 4.): Trojanovice I – Pustějov, Hostašovice – Bordovice, Bernartice nad Odrou - Suchdol nad Odrou B, Mošnov – Životice u Nového Jičína, Petřvald na Moravě B – Ženklava

18. kolo (28. – 29. 4.): Bordovice – Mošnov, Suchdol n. O. B - Petřvald n. M. B, Ženklava – Hostašovice, Pustějov - Bernartice n. O., Trojanovice I – Životice,

19. kolo (5. – 6. 5.): Hostašovice - Petřvald n. M. B, Pustějov - Suchdol n. O. B, Mošnov - Ženklava

20. kolo (12. – 13. 5.): Petřvald n. M. B - Mošnov, Bordovice - Trojanovice I, Životice - Bernartice n. O., Suchdol n. O. B - Hostašovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Trojanovice I – Ženklava, Pustějov – Životice, Bernartice n. O. – Bordovice, Mošnov – Hostašovice

22. kolo (26. – 27. 5.): Petřvald n. M. B - Trojanovice I, Bordovice – Pustějov, Suchdol n. O. B – Mošnov, Ženklava - Bernartice n. O.

13. kolo (2. – 3. 6.): Hostašovice - Bernartice n. O., Petřvald n. M. B – Pustějov, Bordovice – Životice, Mošnov - Trojanovice I

16. kolo (9. – 10. 6.): Bordovice - Petřvald na Moravě B, Životice u Nového Jičína – Hostašovice, Suchdol n. O. B – Ženklava, Bernartice n. O. - Trojanovice I

15. kolo (16. – 17. 6.): Trojanovice I - Suchdol n. O. B, Petřvald n. M. B – Životice, Mošnov – Pustějov, Ženklava - Bordovice

14. kolo (23. – 24. 6.): Životice – Ženklava, Suchdol n. O. B – Bordovice, Pustějov – Hostašovice, Bernartice n. O. - Mošnov

IV. třída mužů – sk. B

17. kolo (21. – 22. 4): Odry B – Mankovice, Tísek B – Vrchy, Děrné - Fulnek C, Kujavy - Bravantice

18. kolo (28. – 29. 4.): Vrchy - FC Kravín, Mankovice – Děrné, Fulnek C – Kujavy, Bravantice - Tísek B

19. kolo (5. – 6. 5.): Mankovice - Fulnek C, FC Kravín – Bravantice, Tísek B – Kujavy, Heřmanice – Vrchy

20. kolo (12. – 13. 5.): Vrchy - Odry B, Fulnek C - Tísek B, Kujavy - FC Kravín, Bravantice – Heřmanice

21. kolo (19. – 20. 5.): Odry B – Bravantice, FC Kravín - Tísek B, Děrné – Vrchy, Heřmanice – Kujavy

22. kolo (26. – 27. 5.): Tísek B – Heřmanice, Vrchy – Mankovice, Fulnek C - FC Kravín, Kujavy - Odry B, Bravantice – Děrné

13. kolo (2. – 3. 6.): FC Kravín - Odry B, Tísek B – Děrné, Fulnek C – Heřmanice, Kujavy - Mankovice

16. kolo (9. – 10. 6.): Vrchy – Kujavy, Mankovice – Heřmanice, Fulnek C – Bravantice, Děrné - Odry B

15. kolo (16. – 17. 6.): Odry B - Fulnek C, FC Kravín – Mankovice, Heřmanice – Děrné, Bravantice – Vrchy

14. kolo (23. – 24. 6.): Odry B – Heřmanice, Mankovice - Tísek B, Fulnek C – Vrchy, Děrné - FC Kravín

OP skupina A st. přípravka

16. kolo (27. 4.): Kopřivnice B - Kopřivnice C, Vlčovice-Mniší - Frenštát p. R., Nový Jičín B – Lichnov, Tichá – Lubina, Kateřinice – Veřovice

15. kolo (1. 5): Vlčovice-Mniší - Kopřivnice C, Veřovice - Kopřivnice B, Lubina – Kateřinice, Lichnov – Tichá, Frenštát p. R. - Nový Jičín B

17. kolo (4. 5.): Vlčovice-Mniší - Kopřivnice B, Kopřivnice C – Kateřinice, Veřovice – Tichá, Lubina - Nový Jičín B, Lichnov - Frenštát p. R.

18. kolo (11. 5.): Vlčovice-Mniší – Lichnov, Frenštát p. R. – Lubina, Nový Jičín B – Veřovice, Tichá - Kopřivnice C, Kateřinice - Kopřivnice B

12. kolo (18. 5.): Kopřivnice B - Frenštát p. R., Vlčovice-Mniší – Tichá, Kateřinice - Nový Jičín B, Kopřivnice C – Lichnov, Veřovice – Lubina

13. kolo (25. 5.): Vlčovice-Mniší – Veřovice, Lubina - Kopřivnice C, Lichnov - Kopřivnice B, Frenštát p. R. – Kateřinice, Nový Jičín B – Tichá

11. kolo (1. 6.): Vlčovice-Mniší – Lubina, Lichnov – Veřovice, Frenštát p. R. - Kopřivnice C, Nový Jičín B - Kopřivnice B, Tichá – Kateřinice

14. kolo (8. 6.): Kopřivnice B – Lubina, Vlčovice-Mniší - Nový Jičín B, Tichá - Frenštát p. R., Kateřinice – Lichnov, Kopřivnice C – Veřovice

OP skupina B st. přípravka

16. kolo (27. – 28. 4.): ŠSK Bílovec – Štramberk, Suchdol n. O. – Studénka, Kopřivnice - Fulnek, Pustějov - Nový Jičín, Rybí – Odry

15. kolo (1. 5.): Nový Jičín - Suchdol n. O., Odry – Pustějov, Štramberk – Rybí, Fulnek - ŠSK Bílovec, Studénka – Kopřivnice

17. kolo (4. 5.): Pustějov - Suchdol n. O., Nový Jičín – Rybí, Odry - ŠSK Bílovec, Štramberk – Kopřivnice, Fulnek – Studénka

18. kolo (11. 5.): Suchdol n. O. – Fulnek, Studénka – Štramberk, Kopřivnice – Odry, ŠSK Bílovec - Nový Jičín, Rybí - Pustějov

12. kolo (18. – 19. 5): Suchdol n. O. - ŠSK Bílovec, Studénka – Pustějov, Nový Jičín – Fulnek, Odry – Štramberk, Rybí - Kopřivnice

13. kolo (25. 5.): Odry - Suchdol n. O., Štramberk - Nový Jičín, Fulnek – Pustějov, Studénka – Rybí, Kopřivnice - ŠSK Bílovec

11. kolo (1. 6.): ŠSK Bílovec – Rybí, Štramberk - Suchdol n. O., Fulnek – Odry, Studénka - Nový Jičín, Kopřivnice – Pustějov

14. kolo (8. – 9. 6.): ŠSK Bílovec – Studénka, Suchdol n. O. – Kopřivnice, Pustějov – Štramberk, Nový Jičín – Odry, Rybí - Fulnek

Okresní přebor mužů

18. kolo (14. - 15. 4.): Štramberk – Veřovice, Žilina – Kopřivnice, Nový Jičín – Zbyslavice, Troj.-Bystré – Studénka, Starý Jičín – Kunín, Rybí - Fulnek B, Jeseník nad Odrou – Stachovice

19. kolo (21. – 22. 4.): Štramberk – Žilina, Veřovice - Jeseník nad Odrou, Stachovice – Rybí, Kunín - Troj.-Bystré, Zbyslavice – Kopřivnice, Fulnek B - Starý Jičín, Studénka - Nový Jičín

20. kolo (28. – 29. 4.): Stachovice - Starý Jičín, Žilina – Zbyslavice, Kopřivnice – Studénka, Nový Jičín – Kunín, Troj.-Bystré - Fulnek B, Rybí – Veřovice, Jeseník nad Odrou – Štramberk

21. kolo (5. – 6. 5.): Štramberk – Rybí, Veřovice - Starý Jičín, Stachovice - Troj.-Bystré, Kunín – Kopřivnice, Fulnek B - Nový Jičín, Jeseník nad Odrou – Žilina, Studénka – Zbyslavice

22. kolo (12. – 13. 5.): Zbyslavice – Kunín, Žilina – Studénka, Kopřivnice - Fulnek B, Nový Jičín – Stachovice, Troj.-Bystré – Veřovice, Starý Jičín – Štramberk, Rybí - Jeseník nad Odrou.

23. kolo (19. – 20. 5.): Jeseník nad Odrou - Starý Jičín, Štramberk - Troj.-Bystré, Veřovice - Nový Jičín, Stachovice – Kopřivnice, Kunín – Studénka, Fulnek B – Zbyslavice, Rybí – Žilina

24. kolo (26. – 27. 5.): Zbyslavice – Stachovice, Žilina – Kunín, Studénka - Fulnek B, Kopřivnice – Veřovice, Nový Jičín – Štramberk, Troj.-Bystré - Jeseník nad Odrou, Starý Jičín – Rybí

25. kolo (2. – 3. 6.): Štramberk – Kopřivnice, Veřovice – Zbyslavice, Stachovice – Studénka, Fulnek B – Kunín, Starý Jičín – Žilina, Rybí - Troj.-Bystré, Jeseník nad Odrou - Nový Jičín

26. kolo (9. – 10. 6.): Kunín – Stachovice, Zbyslavice – Štramberk, Žilina - Fulnek B, Studénka – Veřovice, Kopřivnice - Jeseník nad Odrou, Nový Jičín – Rybí, Troj.-Bystré - Starý Jičín

17. kolo (16. – 17. 6.): Veřovice – Žilina, Stachovice – Štramberk, Kunín – Rybí, Zbyslavice - Troj.-Bystré, Fulnek B - Jeseník nad Odrou, Studénka - Starý Jičín, Kopřivnice - Nový Jičín

16. kolo (23. – 24. 6.): Štramberk - Fulnek B, Veřovice – Stachovice, Žilina - Nový Jičín, Troj.-Bystré – Kopřivnice, Starý Jičín – Zbyslavice, Rybí – Studénka, Jeseník n. O. - Kunín

Okresní přebor dorostenců

18. kolo (14. – 15. 4.): Suchdol nad Odrou - Starý Jičín, Vlčovice-Mniší – Odry, Tichá – Bartošovice, Jeseník nad Odrou – Příbor, Jakubčovice B – Lubina, Rybí – Sedlnice, Jistebník nad Odrou – Studénka

19. kolo (21. – 22. 4.): Vlčovice-Mniší - Jakubčovice B, Příbor – Rybí, Starý Jičín - Jistebník nad Odrou, Bartošovice – Lubina, Studénka – Tichá, Odry - Jeseník nad Odrou, Sedlnice - Suchdol nad Odrou

20. kolo (28. – 29. 4.): Lubina – Studénka, Vlčovice-Mniší - Jeseník n. O., Suchdol n. O. – Příbor, Tichá - Starý Jičín, Jakubčovice B – Bartošovice, Rybí – Odry, Jistebník n. O. – Sedlnice

21. kolo (5. – 6. 5.): Vlčovice-Mniší – Rybí, Příbor - Jistebník n. O., Starý Jičín – Lubina, Jeseník n. O. - Jakubčovice B, Studénka – Bartošovice, Odry - Suchdol n. O. Sedlnice – Tichá

22. kolo (12. – 13. 5.): Lubina – Sedlnice, Vlčovice-Mniší - Suchdol n. O., Bartošovice - Starý Jičín, Tichá – Příbor, Jakubčovice B – Studénka, Rybí - Jeseník n. O., Jistebník n. O. – Odry

23. kolo (19. – 20. 5.): Jeseník n. O. - Suchdol n. O., Vlčovice-Mniší - Jistebník n. O., Příbor – Lubina, Starý Jičín – Studénka, Rybí - Jakubčovice B, Odry – Tichá, Sedlnice – Bartošovice

24. kolo (26. – 27. 5.): Lubina – Odry, Vlčovice-Mniší – Tichá, Suchdol n. O. – Rybí, Bartošovice – Příbor, Studénka – Sedlnice, Jakubčovice B - Starý Jičín, Jistebník n. O. - Jeseník n. O.

25. kolo (2. – 3. 6.): Vlčovice-Mniší – Lubina, Suchdol n. O. - Jakubčovice B, Příbor – Studénka, Jeseník n. O. – Tichá, Rybí - Jistebník n. O., Odry – Bartošovice, Sedlnice - Starý Jičín

26. kolo (9. – 10. 6.): Lubina - Jeseník n. O., Vlčovice-Mniší – Bartošovice, Starý Jičín – Příbor, Tichá – Rybí, Studénka – Odry, Jakubčovice B – Sedlnice, Jistebník n. O. - Suchdol n. O.

17. kolo (16. – 17. 6.): Lubina – Tichá, Vlčovice-Mniší – Příbor, Starý Jičín – Rybí, Bartošovice - Jistebník n. O., Studénka - Suchdol n. O., Odry - Jakubčovice B, Sedlnice - Jeseník n. O.

16. kolo (23. – 24. 6.): Vlčovice-Mniší – Sedlnice, Suchdol n. O. – Bartošovice, Jeseník n. O. - Starý Jičín, Jakubčovice B – Tichá, Rybí – Studénka, Odry – Příbor, Jistebník n. O. – Lubina

Krajská soutěž ml. žáků – skupina A

16. kolo (14. – 15. 4.): Jakubčovice Fotbal - Vrbno pod Pradědem, Kravaře - Olympie Bruntál, Krnov – Slavkov, Kobeřice - Slavia Opava, Fulnek - Slavoj Bruntál B, Hlučín B – Odry

17. kolo (21. – 22. 4.): Vrbno pod Pradědem – Krnov, Olympia Bruntál – Jakubčovice Fotbal, Hlučín B – Fulnek, Odry – Kobeřice, Slavia Opava – Kravaře, Slavkov - Slavoj Bruntál B

18. kolo (28. – 29. 4.): Jakubčovice Fotbal - Slavia Opava, Kravaře – Odry, Krnov - Ol. Bruntál, Kobeřice - Hlučín B, Fulnek – Slavkov, Slavoj Bruntál B - Vrbno pod Pradědem

15. kolo (1. 5.): Odry – Fulnek, Slavia Opava - Hlučín B, Vrbno pod Pradědem – Kravaře, Slavkov – Jakubčovice Fotbal, Slavoj Bruntál B – Krnov, Ol. Bruntál - Kobeřice

19. kolo (5. – 6. 5.): Vrbno pod Pradědem – Slavkov, Ol. Bruntál - Sl. Bruntál B, Kobeřice – Fulnek, Hlučín B – Kravaře, Odry – Jakubčovice, Sl. Opava – Krnov

20. kolo (12. – 13. 5.): Jakubčovice Fotbal - Hlučín B, Kravaře – Kobeřice, Krnov – Odry, Fulnek - Vrbno pod Pradědem, Slavkov - Olympia Bruntál, Slavoj Bruntál B - Slavia Opava

21. kolo (19. – 20. 5.): Kravaře – Fulnek, Olympia Bruntál - Vrbno pod Pradědem, Kobeřice – Jakubčovice Fotbal, Hlučín B – Krnov, Odry - Slavoj Bruntál B, Slavia Opava – Slavkov

22. kolo (26. – 27. 5.): Vrbno pod Pradědem - Sl. Opava, Jakubčovice – Kravaře, Krnov – Kobeřice, Fulnek - Ol. Bruntál, Slavkov – Odry, Sl. Bruntál B - Hlučín B

12. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Krnov, Kobeřice - Sl. Bruntál B, Fulnek – Jakubčovice, Hlučín B – Slavkov, Odry - Vrbno pod Pradědem, Sl. Opava - Ol. Bruntál

13. kolo (9. – 10. 6.): Vrbno pod Pradědem - Hlučín B, Ol. Bruntál – Odry, Krnov – Jakubčovice, Sl. Opava – Fulnek, Slavkov – Kobeřice, Sl. Bruntál B – Kravaře

14. kolo (16. – 17. 6.): Jakubčovice - Sl. Bruntál B, Kravaře – Slavkov, Kobeřice - Vrbno pod Pradědem, Fulnek – Krnov, Hlučín B - Ol. Bruntál, Odry - Sl. Opava

Krajská soutež mladších žáků – skupina B

16. kolo (14. – 15. 4.): Pustkovec - Classic Ostrava B, Brušperk - Poruba B, Kopřivnice – Svinov, St. Bělá – Příbor, Hrabůvka – Heřmanice, Ludgeřovice - Nový Jičín

17. kolo (21. – 22. 4.): Kopřivnice – Pustkovec, Heřmanice – Příbor, Ludgeřovice – Svinov, Nový Jičín – Hrabůvka, St. Bělá – Brušperk, Poruba B - Classic Ostrava B

18. kolo (28. – 29. 4): Pustkovec - Poruba B, Brušperk – Heřmanice, Příbor - Nový Jičín, Classic Ostrava B - St. Bělá, Hrabůvka – Svinov, Ludgeřovice – Kopřivnice

15. kolo (1. 5. – 4. 5.): Svinov – Pustkovec, Nový Jičín – Kopřivnice, Ludgeřovice – Heřmanice, St. Bělá – Hrabůvka, Poruba B – Příbor, Classic Ostrava B – Brušperk

19. kolo (5. – 6. 5.): Kopřivnice – Hrabůvka, Heřmanice - Classic Ostrava B, Ludgeřovice – Pustkovec, Svinov – Příbor, Nový Jičín – Brušperk, St. Bělá - Poruba B

20. kolo (12. – 13. 5.): Pustkovec - St. Bělá, Brušperk – Svinov, Příbor – Kopřivnice, Poruba B – Heřmanice, Classic Ostrava B - Nový Jičín, Hrabůvka – Ludgeřovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Kopřivnice – Brušperk, Heřmanice - St. Bělá, Hrabůvka – Pustkovec, Ludgeřovice – Příbor, Svinov - Classic Ostrava B, Nový Jičín - Poruba B

22. kolo (26. – 27. 5.): Pustkovec – Heřmanice, Brušperk – Ludgeřovice, Příbor – Hrabůvka, St. Bělá - Nový Jičín, Poruba B – Svinov, Classic Ostrava B – Kopřivnice

12. kolo (2. – 3. 6.): Pustkovec – Příbor, Kopřivnice - Poruba B, Hrabůvka – Brušperk, Ludgeřovice - Classic Ostrava B, Svinov - St. Bělá, Nový Jičín – Heřmanice

13. kolo (9. – 10. 6.): Brušperk – Příbor, Heřmanice – Svinov, Nový Jičín – Pustkovec, St. Bělá – Kopřivnice, Ludgeřovice - Poruba B, Classic Ostrava B – Hrabůvka

14. kolo (16. – 17. 6.): Pustkovec – Brušperk, Kopřivnice – Heřmanice, Příbor - Classic Ostrava B, Hrabůvka - Poruba B, Ludgeřovice - St. Bělá, Svinov - Nový Jičín

Zdroj: www.ofisport.cz

12.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ujet od nehody? Dostaneme vás! vzkazuje moravskoslezská policie zbabělým řidičům

Ilustrační foto.

Hygienici: Chřipek i respiračních chorob přibývá

Zámek v Bartošovicích láká k ubytování

Celkem 749 hostů se ubytovalo v roce 2017 na zámku v Bartošovicích.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Triumvirát Drahoš – Horáček – Hilšer v Ostravě: Zeman už nesmí vládnout!

Při své poslední návštěvě regionu před druhým kolem prezidentských voleb zavítal Jiří Drahoš do ostravského Divadélka pod věží, kde mu před odhadem čtyřmi stovkami lidí vyjádřili podporu také poražení kandidáti z prvního kola Michal Horáček a Marek Hilšer.

Dress code. Víte, co na sebe?

Black tie, white tie, casual, formal… Přišla vám pozvánka na společenskou událost a v ní stál předpis dress code? Že nevíte, co na sebe? Formální událost rozhodně nesmíte podcenit!

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>