VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Losy fotbalových soutěží

NOVOJIČÍNSKO - Dne 27. dubna začíná okresní přebor skupiny A a B starší přípravky.

12.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Luboš Hájek

III. třída – muži

17. kolo (21. – 22. 4.): Olbramice – Straník, Vražné – Bartošovice, Nová Horka – Lubina, Hladké Životice – Skotnice, Sedlnice - Jistebník n. O., Bravinné – Spálov

18. kolo (28. – 29. 4.): Lubina – Bravinné, Jistebník n. O. - Hladké Životice, Skotnice – Vražné, Straník - Nová Horka, Spálov – Sedlnice, Bartošovice – Olbramice

19. kolo (5. – 6. 5.): Olbramice – Skotnice, Vražné - Jistebník n. O., Bartošovice - Straník, Hladké Životice – Spálov, Sedlnice – Lubina, Bravinné - Nová Horka

20. kolo (12. – 13. 5.): Nová Horka – Sedlnice, Lubina - Hladké Životice, Jistebník n. O. – Olbramice, Skotnice – Bartošovice, Straník – Bravinné, Spálov - Vražné

21. kolo (19. – 20. 5.): Skotnice – Straník, Olbramice – Spálov, Vražné – Lubina, Bartošovice - Jistebník n. O., Hladké Životice - Nová Horka, Sedlnice – Bravinné

22. kolo (26. – 27. 5.): Nová Horka – Vražné, Lubina – Olbramice, Jistebník n. O. – Skotnice, Straník – Sedlnice, Bravinné - Hladké Životice, Spálov - Bartošovice

13. kolo (2. – 3. 6.): Nová Horka – Bartošovice, Lubina – Skotnice, Hladké Životice – Straník, Sedlnice – Vražné, Bravinné – Olbramice, Spálov - Jistebník n. O.

16. kolo (9. – 10. 6.): Jistebník n. O. – Bravinné, Skotnice – Sedlnice, Olbramice – Vražné, Straník – Lubina, Spálov - Nová Horka, Bartošovice - Hladké Životice

15. kolo (16. – 17. 6.): Vražné – Straník, Nová Horka - Jistebník n. O., Lubina – Spálov, Hladké Životice – Olbramice, Sedlnice – Bartošovice, Bravinné – Skotnice

14. kolo (23. – 24. 6.): Jistebník n. O. – Lubina, Skotnice - Nová Horka, Olbramice – Sedlnice, Vražné - Hladké Životice, Straník – Spálov, Bartošovice - Bravinné

IV. třída muži – sk. A

17. kolo (21. – 22. 4.): Trojanovice I – Pustějov, Hostašovice – Bordovice, Bernartice nad Odrou - Suchdol nad Odrou B, Mošnov – Životice u Nového Jičína, Petřvald na Moravě B – Ženklava

18. kolo (28. – 29. 4.): Bordovice – Mošnov, Suchdol n. O. B - Petřvald n. M. B, Ženklava – Hostašovice, Pustějov - Bernartice n. O., Trojanovice I – Životice,

19. kolo (5. – 6. 5.): Hostašovice - Petřvald n. M. B, Pustějov - Suchdol n. O. B, Mošnov - Ženklava

20. kolo (12. – 13. 5.): Petřvald n. M. B - Mošnov, Bordovice - Trojanovice I, Životice - Bernartice n. O., Suchdol n. O. B - Hostašovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Trojanovice I – Ženklava, Pustějov – Životice, Bernartice n. O. – Bordovice, Mošnov – Hostašovice

22. kolo (26. – 27. 5.): Petřvald n. M. B - Trojanovice I, Bordovice – Pustějov, Suchdol n. O. B – Mošnov, Ženklava - Bernartice n. O.

13. kolo (2. – 3. 6.): Hostašovice - Bernartice n. O., Petřvald n. M. B – Pustějov, Bordovice – Životice, Mošnov - Trojanovice I

16. kolo (9. – 10. 6.): Bordovice - Petřvald na Moravě B, Životice u Nového Jičína – Hostašovice, Suchdol n. O. B – Ženklava, Bernartice n. O. - Trojanovice I

15. kolo (16. – 17. 6.): Trojanovice I - Suchdol n. O. B, Petřvald n. M. B – Životice, Mošnov – Pustějov, Ženklava - Bordovice

14. kolo (23. – 24. 6.): Životice – Ženklava, Suchdol n. O. B – Bordovice, Pustějov – Hostašovice, Bernartice n. O. - Mošnov

IV. třída mužů – sk. B

17. kolo (21. – 22. 4): Odry B – Mankovice, Tísek B – Vrchy, Děrné - Fulnek C, Kujavy - Bravantice

18. kolo (28. – 29. 4.): Vrchy - FC Kravín, Mankovice – Děrné, Fulnek C – Kujavy, Bravantice - Tísek B

19. kolo (5. – 6. 5.): Mankovice - Fulnek C, FC Kravín – Bravantice, Tísek B – Kujavy, Heřmanice – Vrchy

20. kolo (12. – 13. 5.): Vrchy - Odry B, Fulnek C - Tísek B, Kujavy - FC Kravín, Bravantice – Heřmanice

21. kolo (19. – 20. 5.): Odry B – Bravantice, FC Kravín - Tísek B, Děrné – Vrchy, Heřmanice – Kujavy

22. kolo (26. – 27. 5.): Tísek B – Heřmanice, Vrchy – Mankovice, Fulnek C - FC Kravín, Kujavy - Odry B, Bravantice – Děrné

13. kolo (2. – 3. 6.): FC Kravín - Odry B, Tísek B – Děrné, Fulnek C – Heřmanice, Kujavy - Mankovice

16. kolo (9. – 10. 6.): Vrchy – Kujavy, Mankovice – Heřmanice, Fulnek C – Bravantice, Děrné - Odry B

15. kolo (16. – 17. 6.): Odry B - Fulnek C, FC Kravín – Mankovice, Heřmanice – Děrné, Bravantice – Vrchy

14. kolo (23. – 24. 6.): Odry B – Heřmanice, Mankovice - Tísek B, Fulnek C – Vrchy, Děrné - FC Kravín

OP skupina A st. přípravka

16. kolo (27. 4.): Kopřivnice B - Kopřivnice C, Vlčovice-Mniší - Frenštát p. R., Nový Jičín B – Lichnov, Tichá – Lubina, Kateřinice – Veřovice

15. kolo (1. 5): Vlčovice-Mniší - Kopřivnice C, Veřovice - Kopřivnice B, Lubina – Kateřinice, Lichnov – Tichá, Frenštát p. R. - Nový Jičín B

17. kolo (4. 5.): Vlčovice-Mniší - Kopřivnice B, Kopřivnice C – Kateřinice, Veřovice – Tichá, Lubina - Nový Jičín B, Lichnov - Frenštát p. R.

18. kolo (11. 5.): Vlčovice-Mniší – Lichnov, Frenštát p. R. – Lubina, Nový Jičín B – Veřovice, Tichá - Kopřivnice C, Kateřinice - Kopřivnice B

12. kolo (18. 5.): Kopřivnice B - Frenštát p. R., Vlčovice-Mniší – Tichá, Kateřinice - Nový Jičín B, Kopřivnice C – Lichnov, Veřovice – Lubina

13. kolo (25. 5.): Vlčovice-Mniší – Veřovice, Lubina - Kopřivnice C, Lichnov - Kopřivnice B, Frenštát p. R. – Kateřinice, Nový Jičín B – Tichá

11. kolo (1. 6.): Vlčovice-Mniší – Lubina, Lichnov – Veřovice, Frenštát p. R. - Kopřivnice C, Nový Jičín B - Kopřivnice B, Tichá – Kateřinice

14. kolo (8. 6.): Kopřivnice B – Lubina, Vlčovice-Mniší - Nový Jičín B, Tichá - Frenštát p. R., Kateřinice – Lichnov, Kopřivnice C – Veřovice

OP skupina B st. přípravka

16. kolo (27. – 28. 4.): ŠSK Bílovec – Štramberk, Suchdol n. O. – Studénka, Kopřivnice - Fulnek, Pustějov - Nový Jičín, Rybí – Odry

15. kolo (1. 5.): Nový Jičín - Suchdol n. O., Odry – Pustějov, Štramberk – Rybí, Fulnek - ŠSK Bílovec, Studénka – Kopřivnice

17. kolo (4. 5.): Pustějov - Suchdol n. O., Nový Jičín – Rybí, Odry - ŠSK Bílovec, Štramberk – Kopřivnice, Fulnek – Studénka

18. kolo (11. 5.): Suchdol n. O. – Fulnek, Studénka – Štramberk, Kopřivnice – Odry, ŠSK Bílovec - Nový Jičín, Rybí - Pustějov

12. kolo (18. – 19. 5): Suchdol n. O. - ŠSK Bílovec, Studénka – Pustějov, Nový Jičín – Fulnek, Odry – Štramberk, Rybí - Kopřivnice

13. kolo (25. 5.): Odry - Suchdol n. O., Štramberk - Nový Jičín, Fulnek – Pustějov, Studénka – Rybí, Kopřivnice - ŠSK Bílovec

11. kolo (1. 6.): ŠSK Bílovec – Rybí, Štramberk - Suchdol n. O., Fulnek – Odry, Studénka - Nový Jičín, Kopřivnice – Pustějov

14. kolo (8. – 9. 6.): ŠSK Bílovec – Studénka, Suchdol n. O. – Kopřivnice, Pustějov – Štramberk, Nový Jičín – Odry, Rybí - Fulnek

Okresní přebor mužů

18. kolo (14. - 15. 4.): Štramberk – Veřovice, Žilina – Kopřivnice, Nový Jičín – Zbyslavice, Troj.-Bystré – Studénka, Starý Jičín – Kunín, Rybí - Fulnek B, Jeseník nad Odrou – Stachovice

19. kolo (21. – 22. 4.): Štramberk – Žilina, Veřovice - Jeseník nad Odrou, Stachovice – Rybí, Kunín - Troj.-Bystré, Zbyslavice – Kopřivnice, Fulnek B - Starý Jičín, Studénka - Nový Jičín

20. kolo (28. – 29. 4.): Stachovice - Starý Jičín, Žilina – Zbyslavice, Kopřivnice – Studénka, Nový Jičín – Kunín, Troj.-Bystré - Fulnek B, Rybí – Veřovice, Jeseník nad Odrou – Štramberk

21. kolo (5. – 6. 5.): Štramberk – Rybí, Veřovice - Starý Jičín, Stachovice - Troj.-Bystré, Kunín – Kopřivnice, Fulnek B - Nový Jičín, Jeseník nad Odrou – Žilina, Studénka – Zbyslavice

22. kolo (12. – 13. 5.): Zbyslavice – Kunín, Žilina – Studénka, Kopřivnice - Fulnek B, Nový Jičín – Stachovice, Troj.-Bystré – Veřovice, Starý Jičín – Štramberk, Rybí - Jeseník nad Odrou.

23. kolo (19. – 20. 5.): Jeseník nad Odrou - Starý Jičín, Štramberk - Troj.-Bystré, Veřovice - Nový Jičín, Stachovice – Kopřivnice, Kunín – Studénka, Fulnek B – Zbyslavice, Rybí – Žilina

24. kolo (26. – 27. 5.): Zbyslavice – Stachovice, Žilina – Kunín, Studénka - Fulnek B, Kopřivnice – Veřovice, Nový Jičín – Štramberk, Troj.-Bystré - Jeseník nad Odrou, Starý Jičín – Rybí

25. kolo (2. – 3. 6.): Štramberk – Kopřivnice, Veřovice – Zbyslavice, Stachovice – Studénka, Fulnek B – Kunín, Starý Jičín – Žilina, Rybí - Troj.-Bystré, Jeseník nad Odrou - Nový Jičín

26. kolo (9. – 10. 6.): Kunín – Stachovice, Zbyslavice – Štramberk, Žilina - Fulnek B, Studénka – Veřovice, Kopřivnice - Jeseník nad Odrou, Nový Jičín – Rybí, Troj.-Bystré - Starý Jičín

17. kolo (16. – 17. 6.): Veřovice – Žilina, Stachovice – Štramberk, Kunín – Rybí, Zbyslavice - Troj.-Bystré, Fulnek B - Jeseník nad Odrou, Studénka - Starý Jičín, Kopřivnice - Nový Jičín

16. kolo (23. – 24. 6.): Štramberk - Fulnek B, Veřovice – Stachovice, Žilina - Nový Jičín, Troj.-Bystré – Kopřivnice, Starý Jičín – Zbyslavice, Rybí – Studénka, Jeseník n. O. - Kunín

Okresní přebor dorostenců

18. kolo (14. – 15. 4.): Suchdol nad Odrou - Starý Jičín, Vlčovice-Mniší – Odry, Tichá – Bartošovice, Jeseník nad Odrou – Příbor, Jakubčovice B – Lubina, Rybí – Sedlnice, Jistebník nad Odrou – Studénka

19. kolo (21. – 22. 4.): Vlčovice-Mniší - Jakubčovice B, Příbor – Rybí, Starý Jičín - Jistebník nad Odrou, Bartošovice – Lubina, Studénka – Tichá, Odry - Jeseník nad Odrou, Sedlnice - Suchdol nad Odrou

20. kolo (28. – 29. 4.): Lubina – Studénka, Vlčovice-Mniší - Jeseník n. O., Suchdol n. O. – Příbor, Tichá - Starý Jičín, Jakubčovice B – Bartošovice, Rybí – Odry, Jistebník n. O. – Sedlnice

21. kolo (5. – 6. 5.): Vlčovice-Mniší – Rybí, Příbor - Jistebník n. O., Starý Jičín – Lubina, Jeseník n. O. - Jakubčovice B, Studénka – Bartošovice, Odry - Suchdol n. O. Sedlnice – Tichá

22. kolo (12. – 13. 5.): Lubina – Sedlnice, Vlčovice-Mniší - Suchdol n. O., Bartošovice - Starý Jičín, Tichá – Příbor, Jakubčovice B – Studénka, Rybí - Jeseník n. O., Jistebník n. O. – Odry

23. kolo (19. – 20. 5.): Jeseník n. O. - Suchdol n. O., Vlčovice-Mniší - Jistebník n. O., Příbor – Lubina, Starý Jičín – Studénka, Rybí - Jakubčovice B, Odry – Tichá, Sedlnice – Bartošovice

24. kolo (26. – 27. 5.): Lubina – Odry, Vlčovice-Mniší – Tichá, Suchdol n. O. – Rybí, Bartošovice – Příbor, Studénka – Sedlnice, Jakubčovice B - Starý Jičín, Jistebník n. O. - Jeseník n. O.

25. kolo (2. – 3. 6.): Vlčovice-Mniší – Lubina, Suchdol n. O. - Jakubčovice B, Příbor – Studénka, Jeseník n. O. – Tichá, Rybí - Jistebník n. O., Odry – Bartošovice, Sedlnice - Starý Jičín

26. kolo (9. – 10. 6.): Lubina - Jeseník n. O., Vlčovice-Mniší – Bartošovice, Starý Jičín – Příbor, Tichá – Rybí, Studénka – Odry, Jakubčovice B – Sedlnice, Jistebník n. O. - Suchdol n. O.

17. kolo (16. – 17. 6.): Lubina – Tichá, Vlčovice-Mniší – Příbor, Starý Jičín – Rybí, Bartošovice - Jistebník n. O., Studénka - Suchdol n. O., Odry - Jakubčovice B, Sedlnice - Jeseník n. O.

16. kolo (23. – 24. 6.): Vlčovice-Mniší – Sedlnice, Suchdol n. O. – Bartošovice, Jeseník n. O. - Starý Jičín, Jakubčovice B – Tichá, Rybí – Studénka, Odry – Příbor, Jistebník n. O. – Lubina

Krajská soutěž ml. žáků – skupina A

16. kolo (14. – 15. 4.): Jakubčovice Fotbal - Vrbno pod Pradědem, Kravaře - Olympie Bruntál, Krnov – Slavkov, Kobeřice - Slavia Opava, Fulnek - Slavoj Bruntál B, Hlučín B – Odry

17. kolo (21. – 22. 4.): Vrbno pod Pradědem – Krnov, Olympia Bruntál – Jakubčovice Fotbal, Hlučín B – Fulnek, Odry – Kobeřice, Slavia Opava – Kravaře, Slavkov - Slavoj Bruntál B

18. kolo (28. – 29. 4.): Jakubčovice Fotbal - Slavia Opava, Kravaře – Odry, Krnov - Ol. Bruntál, Kobeřice - Hlučín B, Fulnek – Slavkov, Slavoj Bruntál B - Vrbno pod Pradědem

15. kolo (1. 5.): Odry – Fulnek, Slavia Opava - Hlučín B, Vrbno pod Pradědem – Kravaře, Slavkov – Jakubčovice Fotbal, Slavoj Bruntál B – Krnov, Ol. Bruntál - Kobeřice

19. kolo (5. – 6. 5.): Vrbno pod Pradědem – Slavkov, Ol. Bruntál - Sl. Bruntál B, Kobeřice – Fulnek, Hlučín B – Kravaře, Odry – Jakubčovice, Sl. Opava – Krnov

20. kolo (12. – 13. 5.): Jakubčovice Fotbal - Hlučín B, Kravaře – Kobeřice, Krnov – Odry, Fulnek - Vrbno pod Pradědem, Slavkov - Olympia Bruntál, Slavoj Bruntál B - Slavia Opava

21. kolo (19. – 20. 5.): Kravaře – Fulnek, Olympia Bruntál - Vrbno pod Pradědem, Kobeřice – Jakubčovice Fotbal, Hlučín B – Krnov, Odry - Slavoj Bruntál B, Slavia Opava – Slavkov

22. kolo (26. – 27. 5.): Vrbno pod Pradědem - Sl. Opava, Jakubčovice – Kravaře, Krnov – Kobeřice, Fulnek - Ol. Bruntál, Slavkov – Odry, Sl. Bruntál B - Hlučín B

12. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Krnov, Kobeřice - Sl. Bruntál B, Fulnek – Jakubčovice, Hlučín B – Slavkov, Odry - Vrbno pod Pradědem, Sl. Opava - Ol. Bruntál

13. kolo (9. – 10. 6.): Vrbno pod Pradědem - Hlučín B, Ol. Bruntál – Odry, Krnov – Jakubčovice, Sl. Opava – Fulnek, Slavkov – Kobeřice, Sl. Bruntál B – Kravaře

14. kolo (16. – 17. 6.): Jakubčovice - Sl. Bruntál B, Kravaře – Slavkov, Kobeřice - Vrbno pod Pradědem, Fulnek – Krnov, Hlučín B - Ol. Bruntál, Odry - Sl. Opava

Krajská soutež mladších žáků – skupina B

16. kolo (14. – 15. 4.): Pustkovec - Classic Ostrava B, Brušperk - Poruba B, Kopřivnice – Svinov, St. Bělá – Příbor, Hrabůvka – Heřmanice, Ludgeřovice - Nový Jičín

17. kolo (21. – 22. 4.): Kopřivnice – Pustkovec, Heřmanice – Příbor, Ludgeřovice – Svinov, Nový Jičín – Hrabůvka, St. Bělá – Brušperk, Poruba B - Classic Ostrava B

18. kolo (28. – 29. 4): Pustkovec - Poruba B, Brušperk – Heřmanice, Příbor - Nový Jičín, Classic Ostrava B - St. Bělá, Hrabůvka – Svinov, Ludgeřovice – Kopřivnice

15. kolo (1. 5. – 4. 5.): Svinov – Pustkovec, Nový Jičín – Kopřivnice, Ludgeřovice – Heřmanice, St. Bělá – Hrabůvka, Poruba B – Příbor, Classic Ostrava B – Brušperk

19. kolo (5. – 6. 5.): Kopřivnice – Hrabůvka, Heřmanice - Classic Ostrava B, Ludgeřovice – Pustkovec, Svinov – Příbor, Nový Jičín – Brušperk, St. Bělá - Poruba B

20. kolo (12. – 13. 5.): Pustkovec - St. Bělá, Brušperk – Svinov, Příbor – Kopřivnice, Poruba B – Heřmanice, Classic Ostrava B - Nový Jičín, Hrabůvka – Ludgeřovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Kopřivnice – Brušperk, Heřmanice - St. Bělá, Hrabůvka – Pustkovec, Ludgeřovice – Příbor, Svinov - Classic Ostrava B, Nový Jičín - Poruba B

22. kolo (26. – 27. 5.): Pustkovec – Heřmanice, Brušperk – Ludgeřovice, Příbor – Hrabůvka, St. Bělá - Nový Jičín, Poruba B – Svinov, Classic Ostrava B – Kopřivnice

12. kolo (2. – 3. 6.): Pustkovec – Příbor, Kopřivnice - Poruba B, Hrabůvka – Brušperk, Ludgeřovice - Classic Ostrava B, Svinov - St. Bělá, Nový Jičín – Heřmanice

13. kolo (9. – 10. 6.): Brušperk – Příbor, Heřmanice – Svinov, Nový Jičín – Pustkovec, St. Bělá – Kopřivnice, Ludgeřovice - Poruba B, Classic Ostrava B – Hrabůvka

14. kolo (16. – 17. 6.): Pustkovec – Brušperk, Kopřivnice – Heřmanice, Příbor - Classic Ostrava B, Hrabůvka - Poruba B, Ludgeřovice - St. Bělá, Svinov - Nový Jičín

Zdroj: www.ofisport.cz

12.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 120 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci Obsluha udíren. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z : 23.2.2018 a: 18.4.2018 Přijmeme do výroby v Hladkých Životicích pracovníka na obsluhu udíren, výhodou zkušenosti v masné výrobě. Zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat podmínkou., Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Vhodné pro zájemce z blízkého okolí., Zaměstnanecké výhody: stravování s příspěvkem zaměstnavatele, zaměstnanecké balíčky, zvýhodněné nákupy, 3 dny dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu (nad 20 km) a další., Kontakt: Ing. Ivo Kraus, tel.: 734 282 124 v pracovní dny 8-14hod., písemně na e-mail: kraus.ivo@reznictvi-hh.cz. Pracoviště: Řeznictví h + h, s. r. o., Hlavní, č.p. 46, 742 47 Hladké Životice. Informace: Ivo Kraus, +420 734 282 124.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci Úklidový pracovník/pracovnice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: z: 25.10.2017, a: 18.4.2018; jedná se o úklid kanceláří, šaten, soc. zařízení a výrobních prostor; ranní nebo odpolední směna, příplatek za odpolední úklid, nástup možný ihned, odpolední úklid možný i brigádně; v případě zájmu kontaktujte p. Bartoňovou - osobní kontakt na vrátnici Continentalu po telefonické domluvě. Pracoviště: Hpf cleancat s.r.o. - frenštát pod radhoštěm, Kopanská, č.p. 1713, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Informace: Jana Bartoňová, +420 605 434 738.

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 25 000 Kč

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech CAD Konstruktéři. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: z: 23.8.2017 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu., Výběrové řízení proběhne v pondělí 18.9.2017 a v úterý 19.9.2017 od 13:00 do 14:30 hodin na adrese Nový Jičín, Slovanská 928/8., , Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru. Angličtina nebo němčina nebo srbština nebo ukrajinština nebo polština nebo rumunština nebo bulharština nebo kazachstánština. Znalost CAD softwaru/Catia výhodou., Náplň práce: Týmová spolupráce v konstrukci a vývoji. Vývojové práce ve 3D systému Catia V5 či v jiném CAD softwaru dle potřeby. Zpracování výkresové dokumentace, kusovníků a rozpadů. Zástavbové a montážní analýzy v CAD. Konzultace a řešení technických problémů se zákazníkem. , Kontakt: Bc. Tereza Čuříková, telefon: 326 219 547, email: afd@afd.cz. Pracoviště: Aufeer transportation, s.r.o. pracoviště nový jičín, Slovanská, č.p. 928, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Tereza Čuříková, +420 326 219 547.

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 19 000 Kč

Strojírenští kovodělníci Strojírenští dělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: z: 12.1.2018 a: 17.4.2018 Společnost se zabývá výrobou klimatizačních dílů pro automobily, nejedná se o pásovou výrobu - fyzicky nenáročná práce (vhodná i pro OZP) - obsluha strojů a lisů., Požadujeme: SOU obecné, základní vzdělání; fyzickou zdatnost, samostatnost, manuální zručnost; ochotu pracovat v třísměnném provozu, Nabízíme: práci v příjemném prostředí zahraniční společnosti, práce v čistém a tichém prostředí, nadstandartní mzdové ohodnocení, výkonností měsíční prémie, 13 plat, dovolená navíc po roce, ZDARMA doprava firemním autobusem na trase Karviná - Havířov - Frýdek-Místek - Nový Jičín, obědy za 23 Kč, docházkový bonus, , Kontakt: Marie Mikulská, telefonicky v pracovní dny v době od 7:30 do 15:30 hodin na č.: 734 769 571, písemně na email: marie.mikulska@wincottpeople.com. Pracoviště: Bonjob s.r.o. pracoviště nový jičín, lužická ul., Lužická, č.p. 984, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Marie Mikulská, +420 734 769 571.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Andrej Babiš. Ilustrační foto

Vláda přijede do Moravskoslezského kraje řešit OKD i ArcelorMittal

Do sázení stromků na Skalkách se zapojilo mnoho rodin s dětmi.
32

Dobrovolníci vysadili na Skalkách nové stromy

Šťastná třináctka pro Kometu a červené trenky pro Zemana: videosouhrn víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 21. až 22. dubna 2018.

V Kopřivnici se bude také letos férově snídat

V pořadí již popáté se město Kopřivnice v květnu připojí k pikniku Férová snídaně.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

/FOTOGALERIE/ Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Bagry se zakously do bahnitého dna nádrží

Státní podnik Povodí Odry pracuje na odtěžování nánosů na vodních nádržích v Bílovci a Bartošovicích.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT