Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Losy fotbalových soutěží

NOVOJIČÍNSKO - S nástupem jarního počasí se konečně dočkali i fotbalový fanoušci. Na zelených pažitech měst i vesnic začíná jarní část fotbalových soutěží.

2.4.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

Krajská soutěž st. žáků skupina A

16. kolo (14. – 15. 4.): Jakubčovice - Vrbno p. P., Kravaře - Ol. Bruntál, Krnov – Slavkov, Kobeřice - Sl. Opava, Fulnek - Sl. Bruntál B, Hlučín B – Odry,

17. kolo (21. – 22. 4.): Vrbno p. P. – Krnov, Ol. Bruntál – Jakubčovice, Hlučín B – Fulnek, Odry – Kobeřice, Sl. Opava – Kravaře, Slavkov - Sl. Bruntál B

18. kolo (28. – 29. 4.): Jakubčovice - Sl. Opava, Kravaře – Odry, Krnov - Ol. Bruntál, Kobeřice - Hlučín B, Fulnek – Slavkov, Sl. Bruntál B - Vrbno p. P.

15. kolo (1. 5.): Odry – Fulnek, Sl. Opava - Hlučín B, Vrbno p. P. – Kravaře, Slavkov – Jakubčovice, Sl. Bruntál B – Krnov, Ol. Bruntál – Kobeřice

19 (5. – 6. 5.): Vrbno p. P. – Slavkov, Ol. Bruntál - Sl. Bruntál B, Kobeřice – Fulnek, Hlučín B – Kravaře, Odry – Jakubčovice, Sl. Opava – Krnov

20. kolo (12. – 13. 5.): Jakubčovice - Hlučín B, Kravaře – Kobeřice, Krnov – Odry, Fulnek - Vrbno p. P., Slavkov - Ol. Bruntál, Sl. Bruntál B - Sl. Opava

21. kolo (19. – 20. 5): Kravaře – Fulnek, Ol. Bruntál - Vrbno p. P., Kobeřice – Jakubčovice, Hlučín B – Krnov, Odry - Sl. Bruntál B, Sl. Opava – Slavkov

22. kolo (26. – 27. 5.): Vrbno p. P. - Sl. Opava, Jakubčovice – Kravaře, Krnov – Kobeřice, Fulnek - Ol. Bruntál, Slavkov – Odry, Sl. Bruntál B - Hlučín B

12. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Krnov, Kobeřice - Sl. Bruntál B, Fulnek – Jakubčovice, Hlučín B – Slavkov, Odry - Vrbno p. P., Sl. Opava - Ol. Bruntál

13. kolo (9. – 10. 6.): Vrbno p. P. - Hlučín B, Ol. Bruntál – Odry, Krnov – Jakubčovice, Sl. Opava – Fulnek, Slavkov – Kobeřice, Sl. Bruntál B – Kravaře

14. kolo (16. – 17. 6.): Jakubčovice - Sl. Bruntál B, Kravaře – Slavkov, Kobeřice - Vrbno p. P., Fulnek – Krnov, Hlučín B - Ol. Bruntál, Odry - Sl. Opava

Krajská soutěž st. žáků skupina B

16. kolo (14. – 15. 4.): Pustkovec - Classic Ostrava B, Brušperk - Poruba B, Kopřivnice – Svinov, St. Bělá – Příbor, Hrabůvka – Heřmanice, Ludgeřovice - Nový Jičín

17. kolo (21. – 22.4.): Kopřivnice – Pustkovec, Heřmanice – Příbor, Ludgeřovice – Svinov, Nový Jičín – Hrabůvka, St. Bělá – Brušperk, Poruba B - Classic Ostrava B

18. kolo (28. – 29. 4.): Pustkovec - Poruba B, Brušperk – Heřmanice, Příbor - Nový Jičín, Classic Ostrava B - St. Bělá, Hrabůvka – Svinov, Ludgeřovice - Kopřivnice

15. kolo (1. 5.): Svinov – Pustkovec, Nový Jičín – Kopřivnice, Ludgeřovice – Heřmanice, St. Bělá – Hrabůvka, Poruba B – Příbor, Classic Ostrava B – Brušperk

19. kolo (5. – 6. 5.): Kopřivnice – Hrabůvka, Heřmanice - Classic Ostrava B, Ludgeřovice – Pustkovec, Svinov – Příbor, Nový Jičín – Brušperk, St. Bělá - Poruba B

20. kolo (12. – 13. 5.): Pustkovec - St. Bělá, Brušperk – Svinov, Příbor – Kopřivnice, Poruba B – Heřmanice, Classic Ostrava B - Nový Jičín, Hrabůvka – Ludgeřovice

21. kolo (19. – 20. 5.): Kopřivnice – Brušperk, Heřmanice - St. Bělá, Hrabůvka – Pustkovec, Ludgeřovice – Příbor, Svinov - Classic Ostrava B, Nový Jičín - Poruba B

22. kolo (26. – 27. 5.): Pustkovec – Heřmanice, Brušperk – Ludgeřovice, Příbor – Hrabůvka, St. Bělá - Nový Jičín, Poruba B – Svinov, Classic Ostrava B - Kopřivnice

12. kolo (2. – 3. 6.): Pustkovec – Příbor, Kopřivnice - Poruba B, Hrabůvka – Brušperk, Ludgeřovice - Classic Ostrava B, Svinov - St. Bělá, Nový Jičín – Heřmanice

13. kolo (9. – 10. 6.): Brušperk – Příbor, Heřmanice – Svinov, Nový Jičín – Pustkovec, St. Bělá – Kopřivnice, Ludgeřovice - Poruba B, Classic Ostrava B – Hrabůvka

14. kolo (16. – 17. 6.): Pustkovec – Brušperk, Kopřivnice – Heřmanice, Příbor - Classic Ostrava B, Hrabůvka - Poruba B, Ludgeřovice - St. Bělá, Svinov - Nový Jičín

Krajský přebor ml. Žáků

17. kolo (7. – 8. 4.): Polanka - SFC Opava B, Fotbal F-M B - D. Benešov, Sl. Bruntál – Hlučín, Třinec – Poruba, Classic Ostrava - ŠSK Bílovec B, Karviná B – Vratimov, Sl. Orlová - ČSAD Havířov

19. kolo (21. – 22. 4): Vratimov - ŠSK Bílovec B, Polanka - ČSAD Havířov, Fotbal F-M B – Hlučín, Třinec - D. Benešov, Classic Ostrava – Poruba, Karviná B - SFC Opava B, Sl. Orlová - Sl. Bruntál

20. kolo (28. – 29. 4.): Sl. Bruntál - Fotbal F-M B, Hlučín – Polanka, Poruba – Vratimov, ŠSK Bílovec B - Sl. Orlová, ČSAD Havířov – Třinec, D. Benešov - Karviná B, SFC Opava B - Classic Ostrava

15. kolo (1. 5.): Karviná B - ŠSK Bílovec B, Polanka – Vratimov, Fotbal F-M B – Poruba, Sl. Orlová - SFC Opava B, Sl. Bruntál - D. Benešov, Hlučín - ČSAD Havířov, Třinec - Classic Ostrava

21. kolo (5. – 6. 5.): Vratimov - SFC Opava B, Polanka - Sl. Bruntál, Fotbal F-M B - Sl. Orlová, Třinec – Hlučín, Poruba - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - D. Benešov, Karviná B - ČSAD Havířov

16. kolo (8. 5.): ŠSK Bílovec B – Hlučín, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, D. Benešov - Sl. Orlová, Vratimov – Třinec, Classic Ostrava - Karviná B, SFC Opava B - Fotbal F-M B, Poruba - Polanka

22. kolo (12. – 13. 5): Sl. Bruntál – Třinec, Hlučín - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Fotbal F-M B, Sl. Orlová – Polanka, ČSAD Havířov - Classic Ostrava, D. Benešov – Vratimov, SFC Opava B - Poruba

23. kolo (19. – 20. 5): Vratimov - ČSAD Havířov, Polanka - Fotbal F-M B, Třinec - Sl. Orlová, Poruba - D. Benešov, Classic Ostrava – Hlučín, Karviná B - Sl. Bruntál, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B

24. kolo (26. – 27. 5): Fotbal F-M B – Třinec, Sl. Bruntál - Classic Ostrava, Hlučín – Vratimov, ŠSK Bílovec B – Polanka, Sl. Orlová - Karviná B, ČSAD Havířov – Poruba, D. Benešov - SFC Opava B

25. kolo (2. – 3. 6.): Vratimov - Sl. Bruntál, Třinec – Polanka, Poruba – Hlučín, D. Benešov - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - Sl. Orlová, Karviná B - Fotbal F-M B, SFC Opava B - ČSAD Havířov

26. kolo (9. – 10. 6.): Polanka - Karviná B, Fotbal F-M B - Classic Ostrava, Sl. Bruntál – Poruba, Hlučín - SFC Opava B, ŠSK Bílovec B – Třinec, Sl. Orlová – Vratimov, ČSAD Havířov - D. Benešov

14. kolo (16. – 17. 6.): Vratimov - Fotbal F-M B, Poruba - Sl. Orlová, ŠSK Bílovec B - ČSAD Havířov, D. Benešov – Hlučín, Classic Ostrava – Polanka, Karviná B – Třinec, SFC Opava B - Sl. Bruntál

Krajský přebor st. Žáků

17. kolo (7. – 8. 4.): Polanka - SFC Opava B, Fotbal Frýdek-Místek B - D. Benešov, Sl. Bruntál – Hlučín, Třinec – Poruba, Classic Ostrava - ŠSK Bílovec B, Karviná B – Vratimov, Sl. Orlová - ČSAD Havířov

18. kolo (14. – 15. 4): Hlučín - Sl. Orlová, Vratimov - Classic Ostrava, Poruba - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Sl. Bruntál, ČSAD Havířov - Fotbal Frýdek-Místek B, D. Benešov – Polanka, SFC Opava B - Třinec

19. kolo (21. – 22. 4.): Vratimov - ŠSK Bílovec B, Polanka - ČSAD Havířov, Fotbal Frýdek-Místek B – Hlučín, Třinec - D. Benešov, Classic Ostrava – Poruba, Karviná B - SFC Opava B, Sl. Orlová - Sl. Bruntál

20. kolo (28. – 29. 4.): Sl. Bruntál - Fotbal F-M B, Hlučín – Polanka, Poruba – Vratimov, ŠSK Bílovec B - Sl. Orlová, ČSAD Havířov – Třinec, Dolní Benešov - Karviná B, SFC Opava B - Classic Ostrava

15. kolo (1. 5.): Karviná B - ŠSK Bílovec B, Polanka – Vratimov, Fotbal Frýdek-Místek B – Poruba, Sl. Orlová - SFC Opava B, Sl. Bruntál - Dolní Benešov, Hlučín - ČSAD Havířov, Třinec - Classic Ostrava

21. kolo (5. – 6. 5.): Vratimov - SFC Opava B, Polanka - Sl. Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B - Sl. Orlová, Třinec – Hlučín, Poruba - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - D. Benešov, Karviná B - ČSAD Havířov

16. kolo (8. 5.): ŠSK Bílovec B – Hlučín, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, D. Benešov - Sl. Orlová, Vratimov – Třinec, Classic Ostrava - Karviná B, SFC Opava B - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba – Polanka

22. kolo (12. – 13. 5.): Sl. Bruntál – Třinec, Hlučín - Karviná B, ŠSK Bílovec B - Fotbal Frýdek-Místek B, Sl. Orlová – Polanka, ČSAD Havířov - Classic Ostrava, D. Benešov – Vratimov, SFC Opava B - Poruba

23. kolo (19. – 20. 5.): Vratimov - ČSAD Havířov, Polanka - Fotbal Frýdek-Místek B, Třinec - Sl. Orlová, Poruba - D. Benešov, Classic Ostrava – Hlučín, Karviná B - Sl. Bruntál, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B

24. kolo (26. – 27. 5.): Fotbal Frýdek-Místek B – Třinec, Sl. Bruntál - Classic Ostrava, Hlučín – Vratimov, ŠSK Bílovec B – Polanka, Sl. Orlová - Karviná B, ČSAD Havířov – Poruba, D. Benešov - SFC Opava B

25. kolo (2. – 3. 6.): Vratimov - Sl. Bruntál, Třinec – Polanka, Poruba – Hlučín, D. Benešov - ŠSK Bílovec B, Classic Ostrava - Sl. Orlová, Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B, SFC Opava B - ČSAD Havířov

26. kolo (9. – 10. 6.): Polanka - Karviná B, Fotbal Frýdek-Místek B - Classic Ostrava, Sl. Bruntál – Poruba, Hlučín - SFC Opava B, ŠSK Bílovec B – Třinec, Sl. Orlová – Vratimov, ČSAD Havířov - D. Benešov

14. kolo (16. – 17. 6): Vratimov - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba - Sl. Orlová, ŠSK Bílovec B - ČSAD Havířov, D. Benešov – Hlučín, Classic Ostrava – Polanka, Karviná B – Třinec, SFC Opava B - Sl. Bruntál

Krajská soutěž st. Dorostu – sk. A

17. kolo (7. - 8. 4.): Ludgeřovice – Kravaře, Sl. Opava - D. Lhota, Tísek – Břidličná, Slavkov – Jakubčovice, Jindřichov – Hlavnice, Kobeřice – Petřkovice, Kr. Pole - M. Albrechtice

18. kolo (14. - 15. 4.): M. Albrechtice – Slavkov, Hlavnice - Kr. Pole, D. Lhota – Kravaře, Jakubčovice – Tísek, Ludgeřovice – Jindřichov, Břidličná - Kobeřice, Petřkovice - Sl. Opava

19. kolo (21. - 22. 4.): Kravaře - Petřkovice, Ludgeřovice – Hlavnice, Sl. Opava – Břidličná, Tísek - M. Albrechtice, Slavkov - Kr. Pole, Jindřichov - D. Lhota, Kobeřice – Jakubčovice

20. kolo (28. – 29. 4.): M. Albrechtice – Kobeřice, Hlavnice – Slavkov, Ludgeřovice - D. Lhota, Jakubčovice - Sl. Opava, Břidličná – Kravaře, Petřkovice – Jindřichov, Kr. Pole - Tísek

15. kolo (1. 5.): M. Albrechtice – Jakubčovice, Kravaře – Hlavnice, Sl. Opava – Jindřichov, Ludgeřovice – Kobeřice, Tísek - D. Lhota, Slavkov – Petřkovice, Kr. Pole – Břidličná

21. kolo (5. – 6. 5.): Kravaře – Jakubčovice, D. Lhota – Hlavnice, Ludgeřovice – Petřkovice, Sl. Opava - M. Albrechtice, Tísek – Slavkov, Jindřichov – Břidličná, Kobeřice - Kr. Pole

22. kolo (12. – 13. 5.): M. Albrechtice – Kravaře, Hlavnice – Tísek, Jakubčovice – Jindřichov, Slavkov – Kobeřice, Břidličná – Ludgeřovice, Petřkovice - D. Lhota, Kr. Pole - Sl. Opava

23. kolo (19. – 20. 5): Kravaře - Kr. Pole, D. Lhota – Břidličná, Ludgeřovice – Jakubčovice, Sl. Opava – Slavkov, Jindřichov - M. Albrechtice, Petřkovice – Hlavnice, Kobeřice – Tísek

24. kolo (26. – 27. 5.): M. Albrechtice – Ludgeřovice, Hlavnice – Kobeřice, Tísek - Sl. Opava, Jakubčovice - D. Lhota, Slavkov – Kravaře, Břidličná – Petřkovice, Kr. Pole - Jindřichov

25. kolo (2. – 3. 6.): Kravaře – Tísek, D. Lhota - M. Albrechtice, Ludgeřovice - Kr. Pole, Sl. Opava – Kobeřice, Břidličná – Hlavnice, Jindřichov – Slavkov, Petřkovice – Jakubčovice

26. kolo (9. – 10. 6.): M. Albrechtice – Petřkovice, Hlavnice - Sl. Opava, Tísek – Jindřichov, Jakubčovice – Břidličná, Slavkov – Ludgeřovice, Kobeřice – Kravaře, Kr. Pole - D. Lhota

14. kolo (16. – 17. 6.): Kravaře - Sl. Opava, Hlavnice – Jakubčovice, D. Lhota – Slavkov, Ludgeřovice – Tísek, Břidličná - M. Albrechtice, Jindřichov – Kobeřice, Petřkovice - Kr. Pole

Krajský přebor ml. dorostu

18. kolo (31. 3.-1. 4.): Fulnek – Vratimov, Svinov - Karviná B, ČSAD Havířov - Kopřivnice, Orlová - D. Benešov, Rýmařov - MFK Havířov B, Třinec B - Fr.-Místek B, Bílovec – Poruba

19. kolo (7.-8. 4.): Svinov – Fulnek, D. Benešov - Bílovec, MFK Havířov B - Orlová, Kopřivnice – Vratimov, Poruba - Třinec B, Karviná B - Bruntál, Fr.-Místek B - ČSAD Havířov

20. kolo (14.-15. 4.): Fulnek – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Poruba, Vratimov - Fr.-Místek B, Sl. Bruntál – Svinov, Rýmařov - Karviná B, Třinec B - D. Benešov, FC Bílovec - MFK Havířov B)

21. kolo (21.-22. 4.): Svinov – Rýmařov, D. Benešov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Třinec B, Poruba – Vratimov, Sl. Bruntál – Fulnek, Karviná B - Sl. Orlová, Fr.-Místek B – Kopřivnice

22. kolo (28. 4.): Fulnek - Fr.-Místek B, Vratimov - D. Benešov, Kopřivnice – Poruba, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Sl. Orlová – Svinov, Rýmařov - Sl. Bruntál, FC Bílovec - Karviná B

30. kolo (1. 5.): Poruba - Sl. Bruntál (17. 4.), MFK Havířov B - Karviná B (24. 4.), D. Benešov – Svinov, Vratimov - Bílovec, Kopřivnice - Sl. Orlová, ČSAD Havířov - Třinec B, Fr.-Místek B - Rýmařov

23. kolo (5.-6. 5.): Poruba - Fr.-Místek B (26. 4.), D. Benešov – Kopřivnice, Svinov - FC Bílovec, Sl. Bruntál - Sl. Orlová, Rýmařov – Fulnek, Karviná B - Třinec B, MFK Havířov B – Vratimov

17. kolo (8. 5.): D. Benešov – Rýmařov, Vratimov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Bruntál, Kopřivnice - Třinec B, Karviná B – Fulnek, Poruba - Orlová, Fr.-Místek B - Bílovec

24. kolo (12.-13. 5.): Fulnek – Poruba, Kopřivnice - MFK Havířov B, ČSAD Havířov - Karviná B, Sl. Orlová – Rýmařov, Fr.–Místek B - D. Benešov, Třinec B – Svinov, FC Bílovec - Sl. Bruntál

25. kolo (19.-20. 5.): D. Benešov – Poruba, Svinov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Fr.-Místek B, Sl. Orlová – Fulnek, Sl. Bruntál - Třinec B, Rýmařov - FC Bílovec, Karviná B – Vratimov

26. kolo (26.-27. 5.): Vratimov – Svinov, Fulnek - D. Benešov, Kopřivnice - Karviná B, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, Poruba - MFK Havířov B, Třinec B – Rýmařov, FC Bílovec - Sl. Orlová

27. kolo (2.-3. 6.): Svinov – Kopřivnice, MFK Havířov B - D. Benešov, Sl. Orlová - Třinec B, Sl. Bruntál – Vratimov, Rýmařov - ČSAD Havířov, Karviná B - Fr.-Místek B, FC Bílovec – Fulnek

28. kolo (9.-10. 6.): Vratimov – Rýmařov, Fulnek - MFK Havířov B, Kopřivnice - Sl. Bruntál, ČSAD Havířov - Sl. Orlová, Poruba - Karviná B, Fr.–Místek B – Svinov, Třinec B - FC Bílovec

29. kolo (16.-17. 6.): FC Bílovec - ČSAD Havířov, Svinov – Poruba, Sl. Orlová – Vratimov, Sl. Bruntál - Fotbal Frýdek-Místek B, Rýmařov – Kopřivnice, Třinec B – Fulnek, Karviná B - D. Benešov

Krajský přebor – st. dorost

18. kolo (31. března – 1. dubna): Fulnek – Vratimov, Svinov - Karviná B, ČSAD Havířov – Kopřivnice, Slavia Orlová - Dolní Benešov, Rýmařov - MFK Havířov B, Třinec B - Fotbal Frýdek-Místek B, Sl. Bruntál – Frenštát pod Radhoštěm, FC Bílovec – Poruba

19. kolo (7. - 8. dubna): Frenštát pod Radhoštěm – Rýmařov, Dolní Benešov - FC Bílovec, MFK Havířov B - Slavia Orlová, Kopřivnice – Vratimov, Poruba - Třinec B, Svinov - Fulnek, Karviná B - Slavoj Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B - ČSAD Havířov

20. kolo (14. - 15. dubna): Fulnek – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Poruba, Vratimov - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavia Orlová – Frenštát pod Radhoštěm, Slavoj Bruntál – Svinov, Rýmařov - Karviná B, Třinec B - Dolní Benešov, FC Bílovec - MFK Havířov B

21. kolo (21. - 22. dubna): Frenštát pod Radhoštěm - FC Bílovec, Dolní Benešov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Fotbal Třinec B, Poruba – Vratimov, Svinov – Rýmařov, Slavoj Bruntál – Fulnek, Karviná B - Slavia Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Kopřivnice

22. kolo (28. - 29. dubna): Vratimov - Dolní Benešov, Kopřivnice – Poruba, Fulnek - Fotbal Frýdek-Místek B, Třinec B – Frenštát pod Radhoštěm, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Slavia Orlová – Svinov, Rýmařov - Slavoj Bruntál, FC Bílovec - Karviná B

30. kolo (1. května): Poruba - Slavoj Bruntál (21. 4.), MFK Havířov B - Karviná B (26. 4.), Dolní Benešov – Svinov, Vratimov - FC Bílovec, Kopřivnice - Slavia Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Rýmařov, Fulnek – Frenštát pod Radhoštěm, ČSAD Havířov - Třinec B

23. kolo (5. - 6. května): Poruba - Fotbal Frýdek-Místek (28. 4.), Frenštát pod Radhoštěm - ČSAD Havířov, Dolní Benešov – Kopřivnice, Svinov - FC Bílovec, Slavoj Bruntál - Slavia Orlová, Rýmařov – Fulnek, Karviná B - Třinec B, MFK Havířov B – Vratimov

17. kolo (8. května): Frenštát pod Radhoštěm – Svinov, D. Benešov – Rýmařov, Vratimov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Sl. Bruntál, Kopřivnice - Třinec B, Karviná B – Fulnek, Poruba - Sl. Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B - FC Bílovec

24. kolo (12. - 13. května): Vratimov – Frenštát, Kopřivnice - MFK Havířov B, Fulnek – Poruba, ČSAD Havířov - Karviná B, Sl. Orlová – Rýmařov, Fotbal Frýdek-Místek B - D. Benešov, Třinec B – Svinov, FC Bílovec - Slavoj Bruntál

25. kolo (19. - 20. května): Frenštát – Kopřivnice, D. Benešov – Poruba, MFK Havířov B - Fotbal Frýdek-Místek B, Svinov - ČSAD Havířov, Sl. Orlová – Fulnek, Sl. Bruntál - Třinec B, Rýmařov - FC Bílovec, Karviná B – Vratimov

26. kolo (26. - 27. května): Vratimov – Svinov, Kopřivnice - Karviná B, Poruba - MFK Havířov B, Fulnek - D. Benešov, Třinec B – Rýmařov, ČSAD Havířov - Sl. Bruntál, Fotbal Fr.-Místek B – Frenštát, FC Bílovec - Sl. Orlová

27. kolo (2. - 3. června): Frenštát – Poruba, MFK Havířov B - D. Benešov, Svinov – Kopřivnice, Sl. Orlová - Třinec B, Sl. Bruntál – Vratimov, Rýmařov - ČSAD Havířov, Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B, FC Bílovec – Fulnek

28. kolo (9. - 10. června): D. Benešov – Frenštát, Vratimov – Rýmařov, Kopřivnice - Sl. Bruntál, Poruba - Karviná B, Fulnek - MFK Havířov B, ČSAD Havířov - Sl. Orlová, Fotbal Frýdek-Místek B – Svinov, Třinec B - FC Bílovec

29. kolo (16. - 17. června): Frenštát - MFK Havířov B, FC Bílovec - ČSAD Havířov, Svinov – Poruba, Sl. Orlová – Vratimov, Sl. Bruntál - Fotbal Frýdek-Místek B, Rýmařov – Kopřivnice, Třinec B – Fulnek, Karviná B - D. Benešov

2.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Vizualizace.
4

Nový Jičín se konečně dočká nových bytů

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.  

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.  

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení