V 77. minutě snížila Židková, ale více už fotbalistky Kotouče nestihly. Stachovice měly o víkendu volno.

Spartak Lubina - FK Nové Sady 3:1 (1:0)

Vstup do utkání vyšel lépe fotbalistkám domácího Spartaku, které úvodních dvacet minut hýřily aktivitou. Po jedné z takových akcí se dostal míč k Veronice Küttnerové, jež potvrdila svoji střeleckou formu a s přehledem poslala Lubinu do vedení. Svěřenkyně trenéra Rečky Nové Sady k ničemu vážnějšímu nepouštěly a po šanci Najzarové mohly jít do dvoubrankového vedení. Ale nestalo se tak a poté to byli hosté, kteří přidali na důrazu.

Novosadské fotbalistky, se však kromě standardních situací a závarů, k brankovým příležitostem nedostávaly. „Do druhé půle vtrhly Nové Sady jako uragán a dobrých patnáct minut byl na hřišti pouze jejich celek. Po krásné akci pak zaslouženě vyrovnaly," komentoval vstup do druhé půle domácí kouč Pavel Rečka. Po hostující brance se hra opět vyrovnala a po chybě soupeře vstřelila vítěznou branku Najzarová. Hostující hráčky se poté vrhly za vyrovnáním, čehož domácí využívali k brejkovým situacím a výborně hrající Klečková zlomila třetí trefou hostující odpor.

„Zápas nabídl zajímavou podívanou. I když měli hosté častěji míč na kopačkách, tak za bojovnost, nasazení a kolektivní výkon zůstaly body na domácím hřišti právem," dodal k zápasu trenér Lubiny.

Lubina: G. Petrová Marková, Klempířová, Křížková (Juráková), Šenková (Applová), K. Kolářová (Špurková), Klečková, Kvitová, Macháčová, M. Najzarová, V. Küttnerová. Trenér: Pavel Rečka.

AFC Veřovice - FC ELSEREMO Brumov 1:6 (1:4)

Fotbalistky Veřovic, které mají na svém kontě prozatím tři body, nastoupily do utkání s jedinou útočnicí, Mališovou, a oproti minulému duelu chyběla Pitelová. Už po dvou minutách se po hrubé chybě v domácí obraně podařilo Brumovu dostat do vedení.

Po 25 minutách pak hostující fotbalistky vedly už 4:0 a do konce první půle už stihla pouze skorigovat výsledek přesnou střelou k tyči Mališová. Po změně stran se domácí hra zlepšila a dění na hřišti se vyrovnalo. A byla to znovu V. Najvarová, jež však z hranice malého vápna mířila pouze do hostující brankářky.

Hosté si vedli o poznání lépe a dvěma brankami ztvrdili své vedení. „Bohužel se nám nedaří navázat na loňskou úspěšnou sezonu a herně se trápíme," uvedla jedna z domácích hráček, Gabriela Lošáková.

Veřovice: K. Najvarová Nezhodová, K. Fojtíková, Lošáková, Saganová Surovcová, Černochová, V. Najvarová, Rašková, Pustějovsk- Mališová. Ke střídání: N. Fojtíková, Jančálková, Bernatská, Tománková. Trenér: Vlastimil Chobot.