Také jeho výkon dopomohl k pohledné a napínavé hře, přestože jeho tým nakonec podlehl Novému Jičínu 1:3. Požádali jsme jej tedy o krátký rozhovor.

Postup máte jistý, takže si nyní hru spíše užíváte…

Určitě. S touto sezonou jsme moc spokojeni. Zbývající utkání si již můžeme užívat, protože nejsme pod žádným tlakem. Příležitost dostávají i hráči, kteří během sezony tolik nehráli.

V Novém Jičíně jste prohráli. Nemrzí vás to?

Já bych to tak nebral. Jak říkám, my jsme v klidu a chceme hrát stále fotbal. Nový Jičín předvedl své kvality a to, že bojuje o druhé místo, je jen dobře. Doufám, že postoupí i oni.

Mužstvo máte výborně poskládané, o čemž svědčí i statistiky.

Při pohledu do tabulky je každému jasné, že jsme vstřelili nejvíce branek a naopak nejméně inkasovali. Od minulé sezony jsme posílili příchodem dvou útočníků útočnou fázi i obrannou fázi, kdy došli další tři hráči. Určitě jsme se posunuli dopředu a uvidíme, co nás bude čekat v divizi. Máme se určitě na co těšit.

Právě divizi znáte osobně z dob působení ve Frenštátě pod Radhoštěm. Můžete srovnat krajský přebor a divizi?

Krajský přebor je mnohem více o té bojovnosti, jezdí se, jak se říká, po zadku nahoru a dolů. Divize je spíše kombinační a je spíše pro vyzrálejší hráče.

To by vašemu týmu mohlo vyhovovat…

Náš věkový průměr je pro mnohé až zarážející, ale možná právě proto jsme tam, kde jsme. Všichni, kdo tu jsme, máme vesměs zkušenosti z vyšších soutěží, takže určitě máme z čeho čerpat.