Po bezbrankovém poločasu to vypadalo pro domácí nadějně, ale druhá půle jejich bodový plán zcela zhatila. Most nasázel tři branky v rozmezí 14. minut.

Tomáš Chlebek (trenér Fulneku)

Před utkáním jsme si řekli, že vydržíme co nejdéle s nulou a pokusíme se o nějaký brejk. Kluci se toho trochu zalekli, ale v obranné fázi, až na pár výjimek jsme hosty k ničemu nepustili.

Druhou půli načal zbytečný faul a následná penalta, čímž organizace hry na chvíli zmizela. Druhá branka padla opět po našem kiksu. Zbytečně jsme tak soupeři darovali dvě laciné branky.

Robert Žák (trenér Mostu)

Před utkáním jsme si prohlédli zápas Fulneku s Třincem a bylo nám jasné, že nás zde nic lehkého nečeká. hráče jsem upozornil, že kostra mačaftu, která ve Fulneku hraje, je zkušená. Navíc jsou doplnění mladými, kteří hrají o své angažmá a nic příjemného to na Moravě nebude. to se vesměs taky potvrdilo.

Soupeř se stáhl, bylo hodně těžké se prosadit. V prvním poločase se nám to dvakrát podařilo, ale nebylo to nic vyloženého. Ve druhém poločase jsme začali hrát více přes kraje, tím se nám otevřelo více prostoru a dostali se tak snadněji do pokutového území.

Fotbal Fulnek – FK Baník Most 0:3 (0:0)

Branky: 54. Štumpf (z pen.), 59. Franěk, 68. Oboya, rozhodčí: Bílek – Slavík, Teuber, diváci: 281.

Fulnek: Pospěch – Lang (86. K. Krása), R. Krása, Černoch, Sokol – Huvar (88. Štůrala), Ďurica, Vaculík (69. Šesták), Schulmeister, Houška – Janoviak. Trenér Tomáš Chlebek

Most: Paleček – Hrechyshka, Tonev, Webster, Fleišman – Sigmund (46. Loos), Schut, Štumpf (74. Hofmann), Diego – Franěk, Oboya (71. Rusetskiy). Trenér Robert Žák