Pro mnohé dívky se jednalo o první zkušenost se zápasem. Na holkách bylo vidět, že nejde ani tak o hru a vítězství, ale o radost ze hry. Přesto bojovaly až do konce a nechyběly ani slzičky nad osobními prohrami. I přes aprílové počasí se akce vydařila, od rána panovala přátelská atmosféra a navazovaly se kontakty. Na dvou travnatých plochách se střídaly jednotlivé zápasy po třiceti minutách, nechyběli fanoušci z řad rodičů, přátel i místních nadšenců.

Adrian Hub.
Nový Jičín prohání favority. Adrian Hub noční můrou kanonýrů

Turnaj ovládly oba týmy z 1.FC. Slovácko a zároveň byla oceněna jejich nejlepší hráčka v katetegorii WU9 Kristýna Zichová. Ve stejné kategorii si vybojoval 2. místo slovenský Spartak Trnava a 3. místo brala Valašská akademie. Ta dostala ještě další dvě ceny za nejlepší brankářku Elišku Zemanovou a střelkyni Ellen Bambuchovou. Ta si svoji výhru musela vybojovat v penaltovém rozstřelu.

V kategorii WU11 obsadil 2. místo Inter Bratislava a cenu dostala i jejich nejlepší hráčka Melánia Chovanová a střelkyně Lucia Major. Hodnotné 3. místo si vybojoval SK Prostějov.

V kategorii WU11 byla vyhlášena nejlepší brankářkou Anna Siwá (výběr OFS Nový Jičín). Dle pořadatelů měla akce velký ohlas a mimořádně se vydařila. Mladé fotbalistky nasbíraly nové zkušenosti, soupeře, kamarádky, užily si legraci. Příštímu ročníku se tedy určitě bránit nebudou.