Účastníka krajského přeboru vyprovodili po výsledku 5:1 a tuto sobotu 14. února budou hostit v tradičních 10.15 divizní Viktorii Přerov.

Novojičínští měli v první půli zřetelnou převahu, kterou korunovali dvěma brankami kanonýra Radovana Lokši. Se startem druh půle se hra vyrovnala a Pejšovi svěřenci se začali gólově prosazovat až v posledních dvaceti minutách zápasu. Sólo Juříčka znamenalo třetí branku, čtvrtou trefu obstaral Smolarčík a pátý zásah měl na svědomí dorostenec Horák.

„První poločas jsme měli převahu. Ve druhém poločase už to bylo víceméně vyrovnanější, přesto jsme dokázali vstřelit ještě tři branky. S výsledkem jsem samozřejmě spokojený, ale herně máme pořád na čem pracovat. Ve hře je ještě spousta nedostatků, jak v ofenzivní činnosti tak v defenzivě. Pořád máme co odstraňovat," ohlédl se za třetím přípravným střetnutím trenér FK Nový Jičín Jan Pejša.

FK NOVÝ JIČÍN – FC IRP ČESKÝ TĚŠÍN 5:1 (2:0)

Branky: 19. a 30. R. Loška, 84. Smolarčík, 70. Juříček, 87. Horák – 85. Lojek.

FK: Nový Jičín: Šrom – Molnár, Malina (46. Nippert), Cigánek, Musiol – Juříček, Švec (46. Bajer) – Kalich (46. Horák), Rybařík (46. Smolarčík), Švancer – R. Lokša (60. Dedič). Trenér: Jan Pejša.