Nejsledovanější skupina I, která byla zároveň nejlépe obsazena, se stala kořistí domácí TJ Nový Jičín A, která skončila s osmibodovým náskokem před druhým Vsetínem.

Nejvyrovnanější skupina II měla na špici do více týmů, v posledníhco kolech ale roli lídra převzal FC Libhošť. Až poslední zápasy ale určili, že se vítězem stane Slavoj Jeseník nad Odrou.

Skupinu III naopak opanoval FC Kopřivnice, tedy jediný tým celého turnaje, který prošel všemi nástrahami bez ztráty bodů. Již minulý týden byl znám i výsledek skupiny Dorost, kterou vyhrálo pořádající družstvo TJ Nový Jičín A.

Skupina I

Dohrávka 3. kola: FC Vsetín – Sokol Hutisko-Solanec 3:3 (0:2), branky: Orság, Suchocký, Nikolen – Křenek R, Maruchnič, Škopek

1. TJ Nový Jičín 7 6 1 0 34:8 19
2. FC Vsetín 7 3 2 2 18:15 11
3. TJ Valašské Meziříčí 6 3 1 2 18:12 10
4. FC Velké Karlovice + Karolinka 7 3 0 4 16:15 9
5. TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm 6 2 2 2 11:13 8
6. TJ Sokol Bělotín 7 2 1 4 16:19 7
7. Staré Město u Frýdku-Místku 7 2 0 5 13:32 6
8. TJ Sokol Hutisko-Solanec 5 1 1 3 11:23 4

Skupina II

8. kolo: Slavoj Jeseník nad Odrou – Sokol Prostřední Bečva 10:1 (4:0), AFC Veřovice – Lokomotiva Suchdol nad Odrou 0:2 (0:2), FK Staříč – Sokol Kateřinice 0:4 (0:2), FC Libhošť – TJ Nový Jičín B 0:3 (0:3), Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FK Staříč 4:0 (3:0), Slavoj Jeseník nad Odrou – FC Libhošť 3:3 (1:1), TJ Nový Jičín B – FC Vlčovice-Mniší 2:4 (1:1)

1. TJ Slavoj Jeseník nad Odrou 8 5 3 0 37:20 18
2. TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 8 5 2 1 33:12 17
3. FC Libhošť 8 4 3 1 30:16 15
4. FC Vlčovice-Mniší 8 4 1 3 30:20 13
5. TJ Nový Jičín B 8 4 1 3 22:27 13
6. TJ Sokol Kateřinice 8 2 2 4 19:24 8
7. AFC Veřovice 7 1 3 3 17:17 6
8. FK Staříč 8 1 1 6 15:39 4
9. Sokol Prostřední Bečva 7 1 0 6 15:43 3

Skupina III

9. kolo: TJ Sokol Hukvaldy – FC Kopřivnice 2:3 (0:3), TJ Sokol Sedlnice – Kotouč Štramberk 0:7 (0:2), Spartak Lubina – TJ Životice 1:1 (1:0)

1. FC Kopřivnice 8 8 0 0 38:6 24
2. TJ Sokol Hukvaldy 8 5 1 2 29:15 16
3. TJ Sokol Sedlnice 8 5 0 3 25:22 15
4. TJ Sokol Žilina 8 4 0 4 12:23 15
5. Kotouč Štramberk 8 5 1 2 53:16 13
6. TJ Životice 8 3 1 4 14:34 10
7. Spartak Lubina 8 1 2 5 13:26 5
8. TJ Tatran Mankovice 7 1 0 6 8:28 3
9. TJ Sokol Ženklava 7 0 1 6 15:37 1

Vítězové skupin

skupina: TJ Nový Jičín A
skupina: Slavoj Jeseník nad Odrou
skupina: FC Kopřivnice
Dorost: TJ Nový Jičín A