Nový Jičín poslední zápas zvládl a udržel divizi

Nový Jičín /FOTOGALERIE/ – Novojičínským fotbalistům chyběl k definitivní jistotě záchrany bod. Omlazená sestava hostující opavské rezervy však v prvním poločase dvakrát vedla a Nový Jičín musel dotahovat. Branky Polonyiho a Nipperta znamenaly poločasovou remízu 2:2.

16.6.2013

FK Nový Jičín – SFC Opava B 3:2 Foto: DENÍK / Dalibor Tobola

Rozdílovou branku si, po faulu na Pleška, připsal proměněným pokutovým kopem Moravčík. Nový Jičín tak z posledních šesti zápasů vydoloval dvanáct bodů a udržel si divizní příslušnost i pro příští sezonu 2013/2014.

FK Nový Jičín – Slezský FC Opava B 3:2 (2:2)
Branky: 25. Polonyi, 41. Nippert, 49. Moravčík z pen. – 17. Mrůzek, 33. Kašný. ŽK: Polonyi – Vybíral, Uvíra. Rozhodčí: L. Lakomý – Drápal, Motal. Diváci: 90.

Nový Jičín: Šrom – Ollender, Bajer, Nippert, Kiss Farkas (66. Polášek) – Moravčík, Kiša (70. Tripský), Rybařík, Plešek – Hanzelka, Polonyi (90. Fertál). Trenér: Pavel Pumprla.
Opava B: Štencl – Schuster, Drexler, Dřizgevič, Pfleger – Mrůzek, Vybíral, Kašný, Bořucký – Továrek, Uvíra. Trenér: Jan Hruška.

Více se o utkání, včetně rozhovoru s Rostislavem Kišou, dočtete v pondělním vydání Novojičínského deníku.

16.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
FK Nový Jičín – FK Nové Sady
32

Třetí výhru Nového Jičína zajistila parádní trefa Opatřila

Veřejné diskuze v bílovecké knihovně se zúčastnila asi třicítka zájemců.
9

Zábavní park v Bílovci nebude. Projekt narazil u zastupitelů

Do Nového Jičína dorazí Sparta Praha

Novojičínští stolní tenisté, kteří kralují druhé lize, vyzvou v sobotu v rámci 5. kola českého poháru prvoligovou pražskou Spartu.

Babí léto v Ostravě. V kraji meteorologové naměřili víc než 22 stupňů

V Česku pátý den po sobě padaly teplotní rekordy. Nová maxima dnes hlásí 25 ze 144 stanic měřících 30 a více let, většinou v Moravskoslezském a Zlínském kraji, kde bylo i přes 22 stupňů Celsia. Nový rekord si ale připsala i Labská bouda v Krkonoších. Vyplývá to z informací na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

I. B třída, sk. B: Petřvald padl ve Strahovicích. Čelo se vzdaluje

Petřvald na Moravě – Jediný novojičínský zástupce v I. B třídě, sk. B, venku znovu neuspěl, když ze Strahovic odjížděl s porážkou 0:3. Petřvald na Moravě tak prohrál venku podruhé za sebou a opět přitom ani jednou neskóroval.

Souhrn I. B třídy, sk. D: V Tiché se po emotivním závěru body dělily

Fulnecká mašina neklopýtla ani při derby v Odrách, kde se však výhra 4:2 nerodila lehce. Důležitý body uhrál Starý Jičín, který doma přetlačil Kopřivnici 3:2.