Svěřenci trenéra Aloise Skácela předvedli nadějný a bojovný výkon, ale na body jim to nestačilo, s favoritem prohráli 0:2. „Byl to hodně těžký zápas, Karviná hrála hodně rychlý fotbal. V prvním poločase nám vůbec nic nedovolili. Kluky ale můžu pochválit za to, jak to skvěle odpracovali,“ ocenil své svěřence za předvedený výkon Skácel.

Domácí se dostali do vedení ve 29. minutě, kdy se prosadil Bielan. „Byla škoda, že jsme dostali zbytečný první gól,“ litoval Skácel.

Svému vítězství dalo béčko Karviné pečeť na začátku druhého poločasu, ve 47. minutě překonal Ognjanova v brance Nového Jičína Mrózek.

„Karviná byla dnes prostě lepší,“ musel uznat Skácel. „My jsme si žádnou velkou šanci nevypracovali, naše akce často končily nepřesností,“ prohlásil trenér hostů.

Nový Jičín dál prochází širokou přestavbou svého mužstva, tentokrát klub opustil záložník Klepáč, kterého v základní sestavě nahradil Mika.

KARVINÁ B – NOVÝ JIČÍN 2:0 (1:0)

Nový Jičín: Ognjanov – Massaniec, Blejchař, Nippert, Hutík – Vokoun (84. M. Palla), Mika (61. Kudělka), D. Palla (69. M. Palla), Hajnoš (78. Preči) – Smolarčík, Hruška (78. Janovský). Trenér: Skácel.

Branky: 29. Bielan, 47. Mrózek. Rozhodčí: Kolář – Gremčal, Lukašík. ŽK: Hajda – D. Palla. Diváci: 200.