Pejšův soubor nyní hostí v sobotu od 14.30 hodin předposlední Velké Karlovice.

I když se diváci na frýdlantském stadionu branky nedočkali, na nudu si rozhodně stěžovat nemohli. V novojičínské brance se tentokráte představil Mihálek, kterého ze soupisky druholigového Frýdku-Místku doplnil ještě Slaninka. Trenéru Pejšovi naopak chyběl nemocný Kiss Farkas.

„Každý bod se počítá a z venkovního utkání obzvlášť. Je to další plusový bod a nemůžu být nějak naštvaný. Myslím si, že to bylo z obou stran velice kvalitní a fotbalové utkání a když to skončil bez branek, tak se diváci určitě nenudili. Obě mužstva se snažila rozhodnout o výsledku, ale myslím si, že o ten kousíček jsme měli k výhře blíže," připomněl vyloženou šanci Smolarčíka, jehož však vychytal domácí brankář, trenér Nového Jičína Jan Pejša. Hosté se pak zlobili také na situaci, kdy nebyla ve druhé půli uznána branka Lokši pro údajný ofsajd.

Frýdlantští tak konečnou remízu brali. „Proti velmi dobrému soupeři jsme zápas odehráli bojovností. S tou jsem spokojen. Chyběli nám sice někteří hráči, ale jsme rádi, že utkání skončilo remízou. Nový Jičín byl těžkým soupeřem, který byl posílen o hráče z druhé ligy," sdělil trenér Frýdlantu Michal Chlebek.

1. BFK FRýdlant n. o. - FK Nový Jičín 0:0

ŽK: Křiva, Střižík, Prokeš, Chlebek – Malina, Slaninka. Rozhodčí: Škrobák – Bureš, Kaloč. Diváci: 380.

FK Nový Jičín: Mihálek – Molnár, Malina, Farský, Švancer – Švec, Juříček – Kalich (72. Rybařík), Lokša, Slaninka – Smolarčík. Trenér: Pejša.