Už v prvním poločase si Nový Jičín vypracoval dvoubrankový náskok, který ve druhém poločase přetavil v konečné vítězství 5:1. První branku v novojičínském dresu si připsal útočník Klimpar, jenž je v týmu na zkoušce z Frenštátu pod Radhoštěm.

„Bylo dobře, že se nám to brankově zlomilo. Samozřejmě ještě škoda že dvě šance, jedna Smolarčíka a jedna Pleška, zůstaly nevyužity. Myslím si, že utkání splnilo účel, ale nebílilo se mi, že za stavu 4:0 v 75. minutě mužstvo polevilo, a jako by už nemělo zájem o hru. Je zapotřebí hrát až do konce a nemyslet si, že je všechno dokonáno," řekl sportovní manažer FK Nový Jičín Alois Holub.

Ten mužstvo vedl za momentálně nemocného trenéra Pavla Pumprlu a jenž fotbalové příznivce pozval k dalšímu přípravnému utkání na novojičínské umělé trávě, které je na programu v sobotu 15. února od 10.15 hodin proti Českému Těšínu.

FK Nový Jičín – FK Polanka 5:1 (2:0)
Branky: Hejdůšek, Klimpar, Lokša, Moravčík, Plešek
Nový Jičín: Leskovjan (46. Šrom) – Ollender, Malina, Nippert, Kiss Farkas – Hejdůšek, Lokša, Rybařík, Plešek (46. Novotný (60. Urbanovský)) – Smolarčík (30. Klimpar), Moravčík. Mužstvo vedl: Alois Holub