„Prohráli jsme 6:0, je to samozřejmě katastrofa a ostuda,“ pokrčil na úvod rameny trenér Nového Jičína Petr Blejchař. „Když to řeknu blbě, tak jsme v úvodu dostali ze tří střel čtyři góly,“ přidal. Tým je podle něj pod dekou. „Nepovedla se nám výsledkově příprava, klukům to nejde, ale pracujeme dál. Máme mladé mužstvo, domácí byli naopak zkušenější a po prvních dvou gólech to bylo jasně znát.“

Víru nicméně šéf novojičínské střídačky neztrácí. „Týmu stále věřím, v tréninku je vidět kvalita. Dnešní utkání je sice pro nás katastrofou, ale budeme to muset zlomit. Potřebujeme takový ten zápas, který vyhrajeme jednou šťastnou střelou z dálky,“ řekl Petr Blejchař.

DĚTMAROVICE – NOVÝ JIČÍN 6:0 (4:0)

Branky: 4. Macko, 12. Staško, 19. Skoupý, 40. z pen. Staško, 53. Igbinoba, 68. Macko. ŽK: 39. Nippert, 82. Blejchař. Rozhodčí: Krupa – Mankovecký, Jurajda. Diváci: 90.

Nový Jičín: Hub – Ságner (57. D. Palla), Blejchař, Nippert, Hutník – Mrkvička (57. Magdon) – Kadlčík (65. Janovský), Jesch (77. M. Palla), Hurta, Vokoun – Gomola. Trenér: Petr Blejchař.