Antonín Vahalík z Jičiny nepočítal, že by v zápase na 1. příčce mezi Příborem a Libhoští domácí mohli tratit body. Ale stalo se. Pro Antonína Vahalíka to byla ale první a poslední chyba. jako jediný ze všech tipérů bodově uhodl devět dalších zápasů a stal se zaslouženým vítězem 3. kola Tip Ligy. Na něj i na dva předchozí vítěze jednotlivých kol čeká v redakci karton piva Radegast.

Na čele celkového pořadí se nyní usadil ještě ne patnáctiletý Dominik Voldán z Jakubčovic se 33 body, před třicetibodovým Viktorem Lančim z Kopřivnice. Za nimi jsou pak se 27 body čtyři pronásledovatelé mezi nimiž si velmi dobře stojí první žena v pořadí Martina Bartoňová z Kopřivnice. Ta je celkově pátá.

Je tady ale další kolo, již čtvrté, které opět může zamíchat celkovým pořadím. Tentokrát můžete tipovat na to, zda Jakubčovice potvrdí dobrou formu z minulého zápasu, zda Fulnek udrží svou momentální neporazitelnost, nebo jestli Odry a Frenštát pod Radhoštěm přidají body potřebné k udržení v soutěži. Právě zápas Frenštát, který zajíždí do Albrechtic, jsme vybrali do Supertrefy. Hodně přesných tref přeje redakce.

Na závěr vyzýváme činovníky fotbalových klubů, které byly vybrány do dnešního kola Tip Ligy, aby po skončení utkání zatelefonovali výsledek do redakce na telefonní číslo 556712 502, nebo na mobilní telefon 606666 513. Případně je možné použít také e-mail jiri.tomaskovic@denik.cz.