Tři hráči, Milan Žlebčík, Daniel Ďurica a Marián Rolný dokonce uhodli i konečný výsledek, 1:2. Zatímco první dva tipovali poločasovou remízu 1:1, Milan Rolný tipnul, že Žižkov bude vést v poločase 1:0, a tím se nejvíce přiblížil výsledku Supertrefy. Po zásluze se tak stává vítězem a získává od redakce karton piv.

Jakubčovice potvrdily, svou nevýraznou formu, a tak kdo tipoval dvojku, neprohloupil. Nechyběla ale opět řada překvapení. Asi málokdo by například čekal, že Odry při záchranářských pracích pustí doma všechny body rivalovi z nedalekého Suchdolu nad Odrou. Také domácí výhru Libhoště nad Starým Městem asi čekal málokdo.

Do čela se nyní vyhoupnul s 51 body Milan Konečný. Výborně si stále vede nejlepší žena, Martina Bartoňová, která sice v posledním kole získala jen dva body, ale celkově drží skvělou osmou příčku. Ještě hráč na desátém místě ztrácí na první pozici pouhých šest bodů, takže o ničem není rozhodnuto. Vyhrát Tip Ligu může stále kdokoli. Již v příštím kole může být všechno jinak. Hodně přesných tref přeje všem hráčům redakce.