Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

23.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: Hradecký deník

MUŽI

Okresní přebor

15. kolo: Kunín - Štramberk 0:4, Mořkov - Sedlnice 3:3, Rybí - Veřovice 2:2, Zbyslavice - Nový Jičín B 1:1, Bravinné - Kopřivnice 2:5, Spálov - Tísek A 1:3, Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré 6:2

1. Veřovice 26 19 6 1 70:24 63
2. Kopřivnice 26 18 1 7 64:31 55
3. Nový Jičín B 26 16 5 5 56:23 53
4. Spálov 26 15 2 9 56:45 47
5. Zbyslavice 26 13 5 8 51:47 44
6. Štramberk 26 10 7 9 48:44 37
7. Kunín 26 10 7 9 33:41 37
8 Jeseník n. O. 26 9 6 11 49:50 33
9. Rybí 26 10 3 13 39:50 33
10. Mořkov 26 7 7 12 37:47 28
11. Tísek A 26 8 3 15 37:56 27
12. Sedlnice 26 6 6 14 43:53 24
13. Bravinné 26 4 6 16 41:68 18
14. Troj.-Bystré 26 3 4 19 25:70 13

III. třída

13. kolo: Trojanovice I - Hladké Životice 10:0, Lubina - Bartošovice 2:3, Studénka - Fulnek C 5:1, Skotnice - Kujavy 3:2, Petřvald na Moravě B - Žilina 1:2, Vražné - Straník 2:3

1. Skotnice 22 15 4 3 48:24 49
2. Trojanovice I 22 14 3 5 67:24 45
3. Fulnek C 22 11 3 8 46:42 36
4. Studénka 22 9 6 7 39:27 33
5. Hl. Životice 22 9 3 10 39:40 30
6. Petřvald n. M. B 22 9 3 10 37:38 30
7. Kujavy 22 8 4 10 39:42 28
8. Bartošovice 22 9 1 12 39:50 28
9. Straník 22 9 1 12 30:47 28
10. Žilina 22 6 6 10 25:43 24
11. Vražné 22 7 3 12 30:52 24
12. Lubina 22 6 3 13 35:45 21

IV. třída, skupina A

13. kolo: Mošnov - Bordovice 1:0, Mořkov B - Mankovice 4:3, Tichá B - Ženklava 1:5, Nová Horka - Životice (Hodslavice) B 5:2, Hostašovice - Bernartice nad Odrou 1:2

1. Bordovice 20 14 2 4 58:28 44
2. Bernartice n. O. 20 13 3 4 57:30 42
3. Mankovice 20 11 4 5 49:28 37
4. Nová Horka 20 10 4 6 48:42 34
5. Ženklava 20 11 0 9 52:44 33
6. Tichá B 20 8 5 7 34:33 29
7. Mošnov 20 8 4 8 35:45 28
8. Mořkov B 20 7 3 10 35:46 24
9. Hostašovice 20 5 2 13 20:33 17
10. Odry B 20 4 4 12 32:53 16
11. Životice B 20 2 3 15 19:57 9

IV. třída, skupina B

13. kolo: Olbramice - Tísek B 5:3, Hájek a synové JakubčoviceB - Děrné 2:0, Vrchy - Pustějov 2:2, Kravín - Jistebník nad Odrou 1:0, Stachovice - Bravantice 7:1, Bílov - Heřmanice 0:0

1. Jistebník n. O. 22 16 3 3 94:18 51
2. Pustějov 22 15 4 3 77:34 49
3. Jakubčovice B 22 14 4 4 69:37 46
4. Stachovice 22 13 3 6 71:45 42
5. Olbramice 22 12 5 5 64:37 41
6. Kravín 22 11 2 9 59:48 35
7. Vrchy 22 9 1 12 53:54 28
8. Heřmanice 22 9 1 12 35:44 28
9. Tísek B 22 8 2 12 40:59 26
10. Bravantice 22 5 5 12 40:60 20
11. Děrné 22 2 4 16 36:101 10
12. Bílov 22 0 2 20 17:118 2

DOROST

Okresní přebor

15. kolo: Mořkov - Sedlnice 12:0, Tichá - Stachovice 0:5, Suchdol nad Odrou - Starý Jičín 2:1, Příbor - Tísek nehráno, Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré 5:0

1. Jeseník nad Odrou 22 15 5 2 49:19 50
2. Mořkov 22 13 4 5 62:27 43
3. Troj.-Bystré 22 13 4 5 57:46 43
4. Stachovice 22 13 2 7 51:28 41
5. Tichá 22 11 2 9 66:58 35
6. Tísek 21 10 3 8 48:40 33
7. Starý Jičín 22 9 5 8 53:38 32
8. Suchdol n. O. 22 9 4 9 32:23 31
9. Studénka 22 8 4 10 32:37 28
10. Příbor 21 3 5 13 24:54 14
11. Trojanovice I 22 3 3 16 19:65 12
12. Sedlnice 22 1 5 16 17:75 8

Okresní soutěž

13. kolo: Kunín - Štramberk 4:0, Spálov - Pustějov 4:1, Libhošť - Jistebník nad Odrou 3:1, Petřvald na Moravě - Žilina 0:1, Vražné - Straník 7:0

15. kolo: Rybí - Jistebník nad Odrou 6:2

1. Petřvald n. M. 22 19 1 2 90:17 58
2. Spálov 22 16 4 2 90:24 52
3. Lichnov 22 14 0 8 59:37 42
4. Kunín 22 11 1 10 55:48 34
5. Vražné 22 9 5 8 59:50 32
6. Straník 22 8 6 8 41:54 30
7. Žilina 22 9 2 11 34:38 29
8. Rybí 22 7 5 10 28:38 26
9. Štramberk 22 8 1 13 38:76 25
10. Libhošť 22 7 3 12 30:53 24
11. Pustějov 22 5 5 12 46:60 20
12. Jistebník n. O. 22 2 1 19 23:98 7

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

13. kolo: Trojanovice I - Tísek 1:0, Mořkov - Lichnov 6:1, Kateřinice - Kunín 1:2, Skotnice - Příbor 2:1, Petřvald na Moravě - Štramberk 0:11, Vražné - Trojanovice-Bystré 6:0

1. Skotnice 22 21 0 1 143:19 63
2. Štramberk 22 15 5 2 83:21 50
3. Tísek 22 13 5 4 62:32 44
4. Mořkov 22 12 5 5 53:27 41
5. Kateřinice 22 10 2 10 51:51 32
6. Trojanovice I 22 9 3 10 39:36 30
7. Příbor 22 8 3 11 40:42 27
8. Kunín 22 7 3 12 51:72 24
9. Vražné 22 6 1 15 36:66 19
10. Petřvald n. M. 22 5 4 13 46:86 19
11. Lichnov 22 5 1 16 44:145 16
12. Troj.-Bystré 22 2 6 14 17:68 12

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Rybí - Sedlnice 10:0, Tichá - Veřovice 4:, Libhošť - Nový Jičín B 3:0, Lubina - Kopřivnice B 3:0, Hostašovice - Straník 7:1

15. kolo: Štramberk B - Veřovice 0:3

1. Lubina 20 15 2 3 88:18 47
2. Veřovice 19 14 4 1 90:8 46
3. Hostašovice 20 14 2 4 80:16 44
4. Libhošť 20 14 1 5 82:26 43
5. Kopřivnice B 20 12 1 7 96:48 37
6. Nový Jičín B 20 11 2 7 47:36 35
7. Rybí 20 10 1 9 55:42 31
8. Štramberk B 20 5 1 14 30:70 16
9. Tichá 19 5 0 14 29:82 15
10. Sedlnice 20 2 0 18 22:125 6
11. Straník 20 0 0 20 11:159 0

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B - Bartošovice 6:2, Starý Jičín - Pustějov 8:1, Spálov - Bravantice 3:2, Jeseník nad Odrou - Bernartice nad Odrou 7:0

1. Jakubčovice 17 13 3 1 96:32 42
2. Starý Jičín 18 12 4 2 67:16 40
3. Spálov 18 13 0 5 94:30 39
4. Suchdol n. O. 18 11 2 5 50:27 35
5. Jeseník n. O. 18 10 3 5 89:33 33
6. Bartošovice 18 8 0 10 55:55 24
7. Bravantice 18 6 3 9 50:36 21
8. Bernartice n. O. 18 2 3 13 21:100 9
9. Hl. Životice 18 2 3 13 10:107 9
10. Pustějov 18 1 1 16 32:131 4

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Fulnek - Nový Jičín B 5:2, Odry - Hájek a synové Jakubčovice 13:1, Kopřivnice - Bílovec 12:0, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 11:0

1. Nový Jičín 17 17 0 0 142:10 51
2. Kopřivnice 18 15 1 2 144:14 46
3. Fulnek 18 13 1 4 141:35 40
4. Odry 17 12 0 5 88:43 36
5. Nový Jičín B 17 8 0 9 56:43 24
6. Studénka 17 6 1 10 27:59 19
7. Bílovec 18 6 0 12 39:121 18
8. Frenštát p. R. 17 5 2 10 47:89 17
9. Tísek 17 1 1 15 22:131 4
10. Jakubčovice 18 1 0 17 18:179 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

18. kolo: Fulnek - Nový Jičín B 11:0, Odry - Hájek a synové Jakubčovice 13:1, Kopřivnice - Bílovec 10:0, Nový Jičín - Frenštát pod Radhoštěm 0:7

1. Kopřivnice 18 17 0 1 124:11 51
2. Nový Jičín 18 14 0 4 98:24 42
3. Fulnek 18 8 5 5 90:39 29
4. Bílovec 18 9 2 7 56:59 29
5. Studénka 17 7 3 7 51:45 24
6. Odry 17 6 5 6 48:54 23
7. Frenštát p. R. 18 6 5 7 45:62 23
8. Jakubčovice 18 4 3 11 35:82 15
9. Nový Jičín B 17 4 1 12 19:61 13
10. Tísek 17 1 0 16 6:135 3

Zdroj: OFS Nový Jičín

23.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení