MUŽI

Okresní přebor

10. kolo: Spálov - Tísek 2:2, Rybí - Jeseník nad Odrou 2:5, Velké Albrechtice - Štramberk 0:7, Trojanovice I - Zbyslavice 5:0, Mořkov - Nový Jičín B 1:1, Sedlnice - Kunín 1:2, Kopřivnice - Skotnice 5:2

1. Nový Jičín B 9 8 1 0 20:9 25
2. Kopřivnice 9 6 2 1 29:9 20
3. Trojanovice I 9 6 1 2 21:10 19
4. Kunín 9 5 2 2 16:12 17
5. Jeseník n. O. 9 4 4 1 31:14 16
6. Sedlnice 9 5 0 4 16:13 15
7. Štramberk 9 4 2 3 20:8 14
8. Zbyslavice 9 4 1 4 19:29 13
9. Skotnice 9 3 3 3 11:16 12
10. Mořkov 9 3 1 5 21:29 10
11. Spálov 9 2 3 4 17:19 9
12. Vel. Albrechtice 9 1 1 7 10:33 4
13. Tísek 9 0 3 6 7:19 3
14. Rybí 9 0 0 9 10:28 0

III. třída

10. kolo: Bordovice - Kujavy 4:2, Jistebník nad Odrou - Bravinné 1:1, Straník - Studénka 0:2, Bartošovice - Hladké Životice 2:3, Trojanovice-Bystré - Vražné 2:2, Petřvald na Moravě B - Fulnek B 1:4

1. Jistebník n. O. 9 7 1 1 29:9 22
2. Bordovice 9 6 2 1 23:8 20
3. Bartošovice 9 6 0 3 15:9 18
4. Fulnek B 9 5 1 3 24:9 16
5. Hl. Životice 9 4 2 3 22:20 14
6. Bravinné 9 3 3 3 17:16 12
7. Studénka 9 2 4 3 14:22 10
8. Troj.-Bystré 9 2 3 4 13:17 9
9. Petřvald n. M. B 9 2 3 4 14:20 9
10. Kujavy 9 2 2 5 15:27 8
11. Vražné 9 1 4 4 14:21 7
12. Straník 9 1 1 7 8:30 4

IV. třída, skupina A

10. kolo: Mořkov B - Lubina 2:0, Bernartice nad Odrou - Hostašovice 1:1, Ženklava - Veřovice B 5:2, Žilina - Vlčovice-Mniší B 2:1, Nová Horka – Životice-Hodslavice 3:0

1. Ženklava 9 8 0 1 34:10 24
2. Nová Horka 9 8 0 1 26:5 24
3. Žilina 8 6 1 1 29:10 19
4. Lubina 8 4 2 2 11:7 14
5. Veřovice B 9 3 4 2 17:15 13
6. Mořkov B 9 3 3 3 12:21 12
7. Životice 9 3 2 4 13:16 11
8. Hostašovice 9 2 4 3 9:14 10
9. Skotnice B 8 1 3 4 9:17 6
10. Tichá B 8 1 2 5 8:18 5
11. Bernartice n. O. 9 1 1 7 7:30 4
12. Vlč.-Mniší B 9 1 0 8 8:20 3

IV. třída, skupina B

10. kolo: Stachovice - Hájek a synové Jakubčovice B 8:1, Bílov - Olbramice 0:4, Kravín - Vrchy 6:4, Heřmanice - Mankovice 4:2, Bravantice - Děrné 0:5, Pustějov - Odry B 1:3

1. Stachovice 8 8 0 0 37:5 24
2. Odry B 9 5 3 1 20:16 18
3. Pustějov 9 5 2 2 35:15 17
4. Jakubčovice B 9 5 2 2 28:26 17
5. Děrné 9 5 0 4 19:18 15
6. Olbramice 9 4 1 4 22:19 13
7. Kravín 9 4 1 4 24:23 13
8. Vrchy 9 3 3 3 25:25 12
9. Heřmanice 8 2 1 5 15:26 7
10. Mankovice 9 2 0 7 7:19 6
11. Bravantice 9 1 3 5 10:24 6
12. Bílov 9 1 0 8 2:28 3

DOROST

Okresní přebor

10. kolo: Spálov - Tichá 1:6, Suchdol nad Odrou - Jeseník nad Odrou 4:0, Trojanovice I - Studénka 0:3, Mořkov - Starý Jičín 4:3, Trojanovice-Bystré - Kateřinice 2:0, Petřvald na Moravě - Příbor 6:0

1. Petřvald n. M. 9 8 1 0 33:4 25
2. Suchdol n. O. 9 7 0 2 39:8 21
3. Mořkov 9 6 1 2 31:15 19
4. Tichá 8 6 0 2 30:20 18
5. Studénka 9 5 1 3 24:16 16
6. Troj.-Bystré 9 4 1 4 25:23 13
7. Kateřinice 9 4 1 4 19:23 13
8. Spálov 9 4 1 4 17:23 13
9. Starý Jičín 9 3 1 5 16:20 10
10. Jeseník n. O. 8 1 1 6 22:25 4
11. Trojanovice I 9 0 1 8 6:42 1
12. Příbor 9 0 1 8 10:53 1

Okresní soutěž

10. kolo: Straník - Štramberk 1:3, Žilina - Libhošť 2:1, Kunín - Vražné 6:1

1. Lubina 7 6 0 1 21:6 18
2. Kunín 8 6 0 2 21:16 18
3. Pustějov 7 5 1 1 25:12 16
4. Lichnov 8 4 1 3 27:13 13
5. Štramberk 8 3 2 3 20:18 11
6. Žilina 7 3 1 3 14:14 10
7. Vražné 7 3 0 4 20:23 9
8. Rybí 7 3 0 4 10:16 9
9. Sedlnice 7 2 1 4 7:25 7
10. Libhošť 8 2 0 6 11:18 6
11. Straník 8 1 0 7 12:27 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

10. kolo: Příbor - Tísek 2:4, Suchdol nad Odrou - Hostašovice 4:1, Kateřinice - Veřovice 1:4, Mořkov - Štramberk 1:3, Kunín - Vražné 4:0, Petřvald na Moravě - Skotnice 1:2

1. Štramberk 8 6 2 0 28:12 20
2. Skotnice 8 6 0 2 28:13 18
3. Veřovice 8 5 1 2 32:13 16
4. Hostašovice 8 5 1 2 22:15 16
5. Příbor 8 4 2 2 12:8 14
6. Tísek 8 4 0 4 30:28 12
7. Suchdol n. O. 8 4 0 4 17:16 12
8. Kunín 8 3 1 4 11:13 10
9. Mořkov 8 3 1 4 9:11 10
10. Kateřinice 8 3 0 5 23:20 9
11. Petřvald n. M. 8 1 0 7 4:23 3
12. Vražné 8 0 0 8 7:51 0

Okresní soutěž, skupina A

4. kolo: Vlčovice-Mniší - Libhošť 1:3, Lichnov - Tichá 0:2, Rybí - Trojanovice-Bystré 2:6

1. Libhošť 6 6 0 0 56:3 18
2. Vlč.-Mniší 6 4 0 2 26:7 12
3. Troj.-Bystré 6 4 0 2 17:6 12
4. Tichá 6 4 0 2 16:13 12
5. Sedlnice 5 3 0 2 13:9 9
6. Štramberk B 6 3 0 3 19:24 9
7. Rybí 7 2 0 5 14:36 6
8. Lichnov 6 1 0 5 7:25 3
9. Straník 6 0 0 6 1:46 0

Okresní soutěž, skupina B

4. kolo: Spálov - Hladké Životice 15:1, Jeseník nad Odrou - Pustějov 2:0, Bernartice nad Odrou - Bravantice 1:0, Starý Jičín - Bartošovice 8:0

1. Starý Jičín 5 5 0 0 44:1 15
2. Spálov 5 4 0 1 28:8 12
3. Jeseník n. O. 5 4 0 1 13:7 12
4. Bartošovice 6 4 0 2 17:16 12
5. Bernartice n. O. 5 3 0 2 7:12 9
6. Bravantice 5 1 0 4 7:9 3
7. Pustějov 7 1 0 6 6:34 3
8. Hl. Životice 6 0 0 6 6:41 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

7. kolo: Tísek - Bílovec 2:1, Fulnek - Kopřivnice 4:1, Nový Jičín B - Studénka 1:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín 1:3, Kopřivnice B - Odry 1:2

1. Nový Jičín 6 6 0 0 26:5 18
2. Fulnek 6 5 0 1 32:12 15
3. Bílovec 7 5 0 2 27:23 15
4. Kopřivnice 7 4 0 3 38:15 12
5. Kopřivnice B 7 3 0 4 19:23 9
6. Odry 7 3 0 4 17:27 9
7. Nový Jičín B 5 2 0 3 8:13 6
8. Studénka 7 2 0 5 13:20 6
9. Frenštát p. R. 7 2 0 5 15:24 6
10. Tísek 7 1 0 6 5:38 3

Okresní soutěž, skupina A

7. kolo: Lichnov - Tichá 0:12, Kateřinice - Štramberk 3:2, Mořkov - Veřovice 3:0

1. Tichá 5 4 0 1 38:6 12
2. Štramberk 5 4 0 1 35:7 12
3. Kateřinice 5 4 0 1 23:4 12
4. Mořkov 5 3 0 2 21:15 9
5. Veřovice 5 2 0 3 19:25 6
6. Vlč.-Mniší 5 1 0 4 5:49 3
7. Lichnov 6 0 0 6 8:43 0

Okresní soutěž, skupina B

7. kolo: Suchdol nad Odrou - Kujavy 3:5, Kunín - Jeseník nad Odrou 2:1, Bartošovice - Libhošť 1:2

1. Libhošť 6 5 0 1 35:15 15
2. Bartošovice 6 4 1 1 27:8 13
3. Kujavy 6 4 0 2 26:16 12
4. Kunín 6 4 0 2 23:16 12
5. Suchdol n. O. 6 2 1 3 17:18 7
6. Jeseník n. O. 6 2 0 4 8:26 6
7. Vel. Albrechtice 5 0 1 4 2:15 1
8. Pustějov 5 0 1 4 5:29 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

7. kolo: Tísek - Bílovec 0:3, Fulnek - Kopřivnice 0:7, Nový Jičín B - Studénka 4:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín 3:0, Kopřivnice B - Odry 0:4

1. Bílovec 7 7 0 0 31:6 21
2. Nový Jičín B 6 5 0 1 33:5 15
3. Frenštát p. R. 7 5 0 2 18:8 15
4. Odry 7 4 1 2 20:17 13
5. Studénka 7 3 1 3 19:22 10
6. Kopřivnice 7 3 0 4 21:17 9
7. Kopřivnice B 7 2 1 4 13:27 7
8. Tísek 7 1 3 3 7:12 6
9. Nový Jičín 7 1 0 6 3:24 3
10. Fulnek 6 0 0 6 8:35 0

Zdroj: OFS Nový Jičín