MUŽI

Okresní přebor

20. kolo: Kunín - Spálov 1:1, Mořkov - Kopřivnice 1:3, Trojanovice I - Skotnice 2:0, Velké Albrechtice - Sedlnice 2:0, Rybí - Nový Jičín B 3:4, Tísek - Zbyslavice 0:1, Jeseník nad Odrou - Štramberk 2:1

1. Nový Jičín B 18 15 2 1 42:19 47
2. Kopřivnice 17 11 4 2 42:17 37
3. Kunín 18 10 4 4 30:22 34
4. Trojanovice I 17 9 5 3 34:20 32
5. Jeseník n. O. 17 8 5 4 55:25 29
6. Štramberk 18 7 5 6 42:21 26
7. Sedlnice 18 8 0 10 31:37 24
8. Spálov 18 6 5 7 34:36 23
9. Skotnice 18 6 5 7 28:38 23
10. Zbyslavice 18 7 2 9 31:51 23
11. Mořkov 16 6 1 9 35:42 19
12. Vel. Albrechtice 18 4 2 12 23:62 14
13. Rybí 17 4 0 13 30:43 12
14. Tísek 18 0 4 14 14:38 4

III. třída

18. kolo: Bordovice - Trojanovice-Bystré 3:1, Bartošovice - Petřvald na Moravě B 2:2, Straník - Fulnek B 1:3, Jistebník nad Odrou - Vražné 0:3, Kujavy - Hladké Životice 4:1

1. Bordovice 12 8 2 2 28:11 26
2. Jistebník n. Odrou 12 8 1 3 30:15 25
3. Fulnek B 13 7 1 5 32:17 22
4. Bravinné 12 6 2 4 23:17 20
5. Bartošovice 13 6 1 6 19:22 19
6. Hl. Životice 13 5 3 5 29:30 18
7. Vražné 12 3 6 3 25:24 15
8. Kujavy 13 4 2 7 19:36 14
9. Petřvald n. M. B 13 3 4 6 20:26 13
10. Troj.-Bystré 12 3 3 6 20:25 12
11. Straník 13 3 1 9 12:34 10

IV. třída, skupina A

18. kolo: Mořkov B - Nová Horka 0:4, Žilina - Tichá B 6:2, Ženklava - Skotnice B-Mošnov 2:4, Bernartice nad Odrou - Životice (Hodslavice) 2:3, Lubina - Vlčovice-Mniší B 4:0, Hostašovice - Veřovice B 0:4

1. Nová Horka 14 11 1 2 45:14 34
2. Žilina 14 11 1 2 45:17 34
3. Ženklava 14 10 0 4 43:21 30
4. Veřovice B 14 6 5 3 29:20 23
5. Skotnice B 14 6 4 4 30:22 22
6. Lubina 14 6 3 5 26:17 21
7. Životice 14 5 2 7 22:31 17
8. Vlč.-Mniší B 14 5 0 9 16:28 15
9. Tichá B 14 3 3 8 19:33 12
10. Mořkov B 14 3 3 8 12:36 12
11. Hostašovice 14 2 4 8 12:31 10
12. Bernartice n. O. 14 2 2 10 17:46 8

IV. třída, skupina B

16. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B - Odry B 5:2

18. kolo: Stachovice - Bravantice 11:1, Heřmanice - Pustějov 1:2, Kravín - Odry B 4:0, Bílov - Děrné 0:3, Hájek a synové Jakubčovice B - Mankovice 9:1, Olbramice - Vrchy 5:0

1. Stachovice 14 13 1 0 68:10 40
2. Jakubčovice B 15 9 3 3 55:36 30
3. Děrné 14 9 1 4 30:20 28
4. Pustějov 14 7 3 4 48:23 24
5. Odry B 15 6 5 4 29:29 23
6. Olbramice 14 6 3 5 35:27 21
7. Kravín 14 6 2 6 36:32 20
8. Vrchy 14 4 3 7 31:40 15
9. Heřmanice 14 4 2 8 27:41 14
10. Mankovice 14 4 0 10 13:42 12
11. Bravantice 14 2 3 9 15:43 9
12. Bílov 14 2 0 12 4:48 6

DOROST

Okresní přebor

18. kolo: Mořkov - Petřvald na Moravě 0:4, Trojanovice I - Příbor 4:4, Tichá - Starý Jičín 2:4, Jeseník nad Odrou - Studénka 0:1

1. Petřvald n. M. 14 13 1 0 55:6 40
2. Suchdol n. O. 13 11 0 2 62:11 33
3. Mořkov 13 8 1 4 42:24 25
4. Studénka 14 8 1 5 35:24 25
5. Tichá 14 8 0 6 44:33 24
6. Kateřinice 13 6 1 6 27:33 19
7. Spálov 13 6 1 6 26:32 19
8. Starý Jičín 14 5 2 7 29:32 17
9. Troj.-Bystré 13 4 1 8 28:47 13
10. Jeseník n. O. 14 3 3 8 33:36 12
11. Příbor 14 1 3 10 20:70 6
12. Trojanovice I 13 0 2 11 11:64 2

Okresní soutěž

18. kolo: Rybí - Kunín 2:1, Žilina - Pustějov 0:1, Straník - Sedlnice 0:1, Lubina - Libhošť 5:0

1. Lubina 13 11 1 1 48:12 34
2. Pustějov 13 10 1 2 44:19 31
3. Kunín 12 7 1 4 26:24 22
4. Štramberk 12 6 3 3 36:22 21
5. Lichnov 12 6 1 5 38:27 19
6. Vražné 12 5 2 5 51:35 17
7. Rybí 12 5 0 7 21:30 15
8. Sedlnice 12 4 1 7 14:51 13
9. Libhošť 12 3 1 8 22:30 10
10. Žilina 13 3 1 9 18:36 10
11. Straník 13 2 0 11 15:47 6

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

18. kolo: Příbor - Kunín 2:0, Mořkov - Petřvald na Moravě 3:0, Kateřinice - Skotnice 0:1, Lokomotiva Suchdol nad Odrou - Vražné 12:0, Tísek - Štramberk 3:3, Hostašovice - Veřovice 0:1

1. Štramberk 13 10 3 0 57:16 33
2. Veřovice 13 9 2 2 45:19 29
3. Skotnice 13 9 1 3 38:16 28
4. Suchdol n. O. 13 6 3 4 32:18 21
5. Příbor 13 6 3 4 19:12 21
6. Hostašovice 13 6 3 4 27:23 21
7. Mořkov 13 5 3 5 16:15 18
8. Tísek 12 5 2 5 38:34 17
9. Kateřinice 13 4 1 8 24:25 13
10. Kunín 13 3 1 9 12:27 10
11. Petřvald n. M. 13 2 2 9 9:38 8
12. Vražné 12 0 0 12 8:82 0

Okresní soutěž, skupina A

16. kolo: Vlčovice-Mniší - Troj.-Bystré 4:1, Straník - Sedlnice 0:2, Rybí - Libhošť 1:5

1. Libhošť 10 9 0 1 75:8 27
2. Vlč.-Mniší 10 8 0 2 64:9 24
3. Troj.-Bystré 9 6 0 3 25:12 18
4. Tichá 9 6 0 3 27:18 18
5. Sedlnice 10 5 0 5 19:21 15
6. Štramberk B 9 4 0 5 24:35 12
7. Rybí 10 3 0 7 18:54 9
8. Lichnov 9 2 0 7 12:39 6
9. Straník 10 0 0 10 3:71 0

Okresní soutěž, skupina B

16. kolo: Spálov - Bravantice 2:0, Bartošovice - Pustějov 5:1, Bernartice nad Odrou - Hladké Životice 3:0

1. Starý Jičín 8 8 0 0 58:4 24
2. Bartošovice 9 7 0 2 26:18 21
3. Spálov 8 5 0 3 34:14 15
4. Jeseník n. O. 8 5 0 3 16:15 15
5. Bernartice n. O. 8 5 0 3 13:16 15
6. Bravantice 9 2 0 7 12:15 6
7. Pustějov 9 1 0 8 8:44 3
8. Hl. Životice 9 1 0 8 8:49 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

11. kolo: Nový Jičín B - Bílovec 1:6, Fulnek - Frenštát pod Radhoštěm 3:0, Tísek - Kopřivnice B 0:8, Kopřivnice - Odry 9:3, Studénka - Nový Jičín 1:8

1. Nový Jičín 11 10 0 1 48:10 30
2. Fulnek 10 9 0 1 55:16 27
3. Kopřivnice 11 8 0 3 63:19 24
4. Bílovec 11 7 0 4 39:33 21
5. Studénka 11 5 0 6 22:31 15
6. Kopřivnice B 11 4 0 7 28:31 12
7. Nový Jičín B 10 3 1 6 16:28 10
8. Odry 11 3 1 7 24:48 10
9. Frenštát p. R. 11 3 0 8 29:37 9
10. Tísek 11 1 0 10 7:78 3

Okresní soutěž, skupina A

11. kolo: Kateřinice - Tichá 0:5, Vlčovice-Mniší - Štramberk 0:9

1. Tichá 7 6 0 1 52:6 18
2. Štramberk 7 6 0 1 50:7 18
3. Kateřinice 7 5 0 2 30:9 15
4. Mořkov 6 3 0 3 21:21 9
5. Veřovice 6 2 0 4 19:34 6
6. Vlč.-Mniší 7 1 0 6 5:65 3
7. Lichnov 6 0 0 6 8:43 0

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Kunín - Pustějov 7:0, Suchdol nad Odrou - Bartošovice 3:2, Velké Albrechtice - Libhošť 0:9, Kujavy - Jeseník nad Odrou 1:1

1. Libhošť 8 6 0 2 50:16 18
2. Bartošovice 8 5 1 2 33:14 16
3. Kujavy 8 5 1 2 30:18 16
4. Suchdol n. O. 8 4 1 3 23:22 13
5. Jeseník n. O. 8 4 1 3 14:29 13
6. Kunín 8 4 0 4 30:20 12
7. Vel. Albrechtice 8 1 1 6 6:27 4
8. Pustějov 8 0 1 7 5:45 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

11. kolo: Nový Jičín B - Bílovec 1:1, Fulnek - Frenštát pod Radhoštěm 1:10, Tísek - Kopřivnice B 9:1, Kopřivnice - Odry 0:3, Studénka - Nový Jičín 7:0

1. Bílovec 11 9 1 1 63:11 28
2. Frenštát p. R. 11 9 0 2 53:14 27
3. Nový Jičín B 10 8 1 1 51:6 25
4. Odry 11 7 1 3 37:22 22
5. Studénka 11 4 1 6 32:38 13
6. Kopřivnice 11 4 0 7 28:32 12
7. Tísek 11 3 3 5 23:31 12
8. Kopřivnice B 11 3 1 7 17:50 10
9. Nový Jičín 11 3 0 8 10:49 9
10. Fulnek 10 0 0 10 10:71 0

Zdroj: OFS Nový Jičín