MUŽI

Okresní přebor

18. kolo: Velké Albrechtice – Kopřivnice 0:0, Štramberk – Zbyslavice 2:1
22. kolo: Kunín – Skotnice 2:2
23. kolo: Tísek – Spálov 1:1, Jeseník nad Odrou – Rybí 6:2, Nový Jičín B – Mořkov 5:1
26. kolo: Spálov – Sedlnice 3:3, Skotnice – Nový Jičín B 1:0, Kopřivnice – Zbyslavice 2:1, Kunín – Štramberk 1:1, Mořkov – Jeseník nad Odrou 3:2, Trojanovice I – Tísek 1:1, Velké Albrechtice – Rybí 3:1

1. Nový Jičín B 24 20 2 2 61:25 62
2. Kopřivnice 22 13 5 4 50:24 44
3. Kunín 23 12 6 5 35:26 42
4. Jeseník n. O. 22 11 6 5 76:35 39
5. Trojanovice I 22 10 6 6 47:33 36
6. Štramberk 22 9 6 7 49:32 33
7. Skotnice 22 8 7 7 37:42 31
8. Sedlnice 21 9 1 11 39:46 28
9. Mořkov 22 9 1 12 47:60 28
10. Spálov 23 6 9 8 42:48 27
11. Vel. Albrechtice 24 7 4 13 39:75 25
12. Zbyslavice 24 7 3 14 38:67 24
13. Rybí 23 5 2 16 40:59 17
14. Tísek 22 0 6 16 17:45 6

III. třída

14. kolo: Bordovice – Straník 4:1, Jistebník nad Odrou – Bartošovice 4:2, Kujavy – Trojanovice-Bystré 2:1, Bravinné – Petřvald na Moravě B 6:0,
16. kolo: Petřvald na Moravě B – Jistebník nad Odrou 3:0,
20. kolo: Trojanovice-Bystré – Fulnek B 2:1, Bartošovice – Vražné 2:3, Kujavy – Bravinné 2:1

1. Bordovice 18 13 2 3 45:17 41
2. Jistebník n. O. 18 12 1 5 39:21 37
3. Bravinné 17 10 2 5 39:22 32
4. Fulnek B 17 8 2 7 36:25 26
5. Hl. Životice 16 7 4 5 34:31 25
6. Bartošovice 18 7 1 10 29:35 22
7. Vražné 16 5 6 5 36:34 21
8. Kujavy 17 6 2 9 25:43 20
9. Petřvald n. M. B 17 5 4 8 26:37 19
10. Troj.-Bystré 17 4 3 10 25:37 15
11. Straník 17 3 1 13 17:49 10

IV. třída, skupina A

14. kolo: Mořkov B – Ženklava 2:5, Bernartice nad Odrou – Žilina 1:5, Lubina – Nová Horka 1:3, Hostašovice – Tichá B 1:1, Veřovice B – Skotnice B-Mošnov 1:1, Vlčovice-Mniší B – Životice-Hodslavice 2:3
20. kolo: Ženklava – Vlčovice-Mniší B 4:1, Lubina – Hostašovice 4:1
21. kolo: Veřovice B – Ženklava 3:1, Životice-Hodslavice – Nová Horka 1:4

1. Nová Horka 20 17 1 2 64:17 52
2. Žilina 18 15 1 2 58:22 46
3. Ženklava 20 13 0 7 59:35 39
4. Lubina 20 9 3 8 41:31 30
5. Skotnice B 19 8 5 6 41:31 29
6. Veřovice B 18 7 6 5 34:27 27
7. Životice 19 7 2 10 30:42 23
8. Mořkov B 19 6 3 10 24:46 21
9. Tichá B 18 5 4 9 26:38 19
10. Vlč.-Mniší B 20 6 0 14 23:49 18
11. Hostašovice 19 3 5 11 17:39 14
12. Bernartice n. O. 18 2 2 14 25:65 8

IV. třída, skupina B

14. kolo: Stachovice – Kravín 5:1, Bílov – Heřmanice 2:2, Hájek a synové Jakubčovice B – Bravantice 8:1
20. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B – Olbramice 4:3
21. kolo: Odry B – Pustějov 4:2
22. kolo: Bílov – Hájek a synové Jakubčovice B 2:2

1. Stachovice 19 18 1 0 88:12 55
2. Jakubčovice B 21 11 5 5 72:49 38
3. Pustějov 19 11 3 5 67:29 36
4. Děrné 18 11 1 6 37:26 34
5. Odry B 19 8 6 5 36:36 30
6. Kravín 19 9 2 8 60:41 29
7. Olbramice 18 7 3 8 41:45 24
8. Heřmanice 18 5 5 8 37:47 20
9. Vrchy 17 5 3 9 37:52 18
10. Mankovice 17 5 0 12 14:47 15
11. Bravantice 18 2 3 13 18:60 9
12. Bílov 19 2 2 15 8:71 8

DOROST

Okresní přebor

14. kolo: Spálov – Trojanovice I 7:0, Tichá – Trojanovice-Bystré 5:2, Studénka – Příbor 6:0, Starý Jičín – Kateřinice 2:1
19. kolo: Petřvald na Moravě – Trojanovice-Bystré 3:0
21. kolo: Jeseník nad Odrou – Suchdol nad Odrou 0:1, Studénka – Trojanovice I 7:1, Starý Jičín – Mořkov 1:2

1. Suchdol n. O. 19 16 1 2 83:12 49
2. Petřvald n. M. 18 16 1 1 69:9 49
3. Studénka 20 11 3 6 52:29 36
4. Mořkov 17 10 1 6 47:31 31
5. Tichá 18 10 1 7 53:39 31
6. Spálov 19 10 1 8 50:47 31
7. Starý Jičín 20 8 3 9 36:40 27
8. Kateřinice 18 8 1 9 42:49 25
9. Troj.-Bystré 17 4 1 12 30:59 13
10. Jeseník n. O. 17 3 3 11 33:44 12
11. Příbor 18 2 3 13 27:89 9
12. Trojanovice I 19 1 3 15 19:93 6

Okresní soutěž

14. kolo: Rybí – Straník 3:2, Lubina – Kunín 3:1, Lichnov – Pustějov 2:1, Štramberk – Sedlnice 5:2, Libhošť – Vražné 1:1
16. kolo: Lichnov – Vražné 3:2
20. kolo: Rybí – Pustějov 0:4

1. Lubina 17 14 2 1 60:16 44
2. Pustějov 17 13 1 3 56:22 40
3. Lichnov 19 11 2 6 52:33 35
4. Kunín 17 8 2 7 32:32 26
5. Štramberk 16 7 3 6 42:36 24
6. Vražné 15 6 3 6 60:40 21
7. Rybí 18 7 0 11 36:49 21
8. Sedlnice 16 6 2 8 23:61 20
9. Straník 17 4 0 13 21:57 12
10. Libhošť 16 3 2 11 26:43 11
11. Žilina 14 3 1 10 19:38 10

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

14. kolo: Tísek – Kunín 2:1, Hostašovice – Petřvald na Moravě 10:0, Veřovice – Skotnice 0:3, Štramberk – Vražné 8:0
16. kolo: Kateřinice – Kunín 3:4, Suchdol nad Odrou – Petřvald na Moravě 5:1, Tísek – Skotnice 0:1, Hostašovice – Vražné 5:1, Veřovice – Štramberk 0:1

1. Štramberk 22 18 3 1 102:22 57
2. Veřovice 21 14 1 6 77:26 43
3. Suchdol n. O. 19 11 4 4 52:23 37
4. Hostašovice 20 10 4 6 56:33 34
5. Skotnice 19 11 1 7 45:29 34
6. Tísek 20 9 5 6 57:41 32
7. Příbor 19 9 3 7 31:25 30
8. Mořkov 17 5 5 7 17:29 20
9. Kateřinice 20 6 2 12 32:46 20
10. Kunín 19 5 2 12 20:39 17
11. Petřvald n. M. 20 2 3 15 14:86 9
12. Vražné 18 0 1 17 12:116 1

Okresní soutěž, skupina A

12. kolo: Vlčovice-Mniší – Straník 11:0, Lichnov – Trojanovice-Bystré 3:4, Štramberk B – Tichá 3:2, Libhošť – Sedlnice 9:1
13. kolo: Libhošť – Vlčovice-Mniší 6:2, Sedlnice – Štramberk B 6:1
18. kolo: Rybí – Lichnov 7:2

1. Libhošť 15 14 0 1 99:12 42
2. Vlč.-Mniší 14 11 0 3 108:16 33
3. Troj.-Bystré 14 7 2 5 32:23 23
4. Tichá 12 6 1 5 30:23 19
5. Sedlnice 12 6 0 6 26:31 18
6. Štramberk B 13 5 1 7 29:46 16
7. Rybí 14 5 0 9 30:71 15
8. Lichnov 14 4 0 10 21:71 12
9. Straník 14 1 0 13 6:88 3

Okresní soutěž, skupina B

12. kolo: Spálov – Starý Jičín 3:5, Bernartice nad Odrou – Bartošovice 1:7, Jeseník nad Odrou – Bravantice nehráno
13. kolo: Pustějov – Jeseník nad Odrou 1:2, Bravantice – Bernartice nad Odrou 1:4

1. Starý Jičín 11 11 0 0 71:11 33
2. Bartošovice 12 9 0 3 38:21 27
3. Spálov 12 8 0 4 52:22 24
4. Jeseník n. O. 11 7 0 4 22:24 21
5. Bernartice n. O. 12 6 0 6 22:34 18
6. Bravantice 12 4 0 8 19:19 12
7. Hl. Životice 13 2 0 11 14:60 6
8. Pustějov 13 1 0 12 12:59 3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

13. kolo: Kopřivnice – Studénka 6:0
17. kolo: Kopřivnice B – Nový Jičín 0:2, Frenštát pod Radhoštěm – Studénka 3:6, Nový Jičín B – Kopřivnice 2:3, Fulnek – Tísek 22:0

1. Nový Jičín 15 14 0 1 57:10 42
2. Kopřivnice 16 11 1 4 77:26 34
3. Fulnek 12 11 0 1 79:17 33
4. Bílovec 14 9 1 4 46:37 28
5. Studénka 16 7 0 9 35:47 21
6. Kopřivnice B 14 5 1 8 33:35 16
7. Odry 12 4 1 7 35:48 13
8. Nový Jičín B 14 3 2 9 20:37 11
9. Frenštát p. R. 15 3 0 12 34:53 9
10. Tísek 14 1 0 13 10:116 3

Okresní soutěž, skupina A

8. kolo: Tichá – Veřovice 11:0, Mořkov – Štramberk 0:7, Kateřinice – Vlčovice-Mniší 6:1

1. Štramberk 12 9 0 3 93:21 27
2. Tichá 10 9 0 1 79:8 27
3. Kateřinice 11 9 0 2 47:17 27
4. Veřovice 10 4 0 6 36:63 12
5. Mořkov 10 3 1 6 25:47 10
6. Vlč.-Mniší 11 1 1 9 12:89 4
7. Lichnov 10 1 0 9 28:75 3

Okresní soutěž, skupina B

8. kolo: Bartošovice – Jeseník nad Odrou 10:1, Kunín – Kujavy 1:1

1. Bartošovice 13 10 1 2 63:15 31
2. Libhošť 12 9 0 3 75:28 27
3. Kujavy 12 6 2 4 41:34 20
4. Suchdol n. O. 11 6 1 4 38:32 19
5. Jeseník n. O. 12 5 2 5 24:48 17
6. Kunín 11 4 1 6 31:33 13
7. Vel. Albrechtice 10 1 2 7 7:28 5
8. Pustějov 11 0 1 10 6:67 1

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

13. kolo: Nový Jičín B – Kopřivnice B 6:0, Kopřivnice – Studénka 1:2
17. kolo: Frenštát pod Radhoštěm – Studénka 2:1, Nový Jičín B – Kopřivnice 7:2, Fulnek – Tísek 3:0

1. Bílovec 14 12 1 1 78:13 37
2. Nový Jičín B 14 12 1 1 74:10 37
3. Frenštát p, R. 15 11 1 3 62:19 34
4. Odry 12 8 1 3 42:23 25
5. Studénka 16 5 1 10 39:54 16
6. Tísek 14 4 3 7 28:40 15
7. Kopřivnice 16 4 1 11 33:52 13
8. Nový Jičín 14 3 2 9 11:56 11
9. Kopřivnice B 13 3 1 9 17:61 10
10. Fulnek 12 2 0 10 17:73 6

Zdroj OFS Nový Jičín