OP mladších žáků,
skupina A

(TJ Sokol Starý Jičín, TJ Sokol Skotnice, TJ Sokol Bernartice nad Odrou, AFC Veřovice, TJ Sokol Tichá)

3. kolo

Neděle 5. září, 13.30 Starý Jičín – Skotnice, 14.45 Bernartice nad Odrou - Veřovice

4. kolo

Středa 8. září, 17.00 Skotnice – Tichá, neděle 12. září, 14.45 Bernartice nad Odrou - Starý Jičín

5. kolo

Pátek 17. září, 17.00 Tichá - Bernartice nad Odrou, neděle 19. září, 13.30 Starý Jičín - Veřovice

7. kolo

Středa 22. září, 14.45 Bernartice nad Odrou – Skotnice, pátek 24. září, 17.00 Tichá - Veřovice

1. kolo

Úterý 28. září, 9.00 Starý Jičín – Tichá, 12.30 Skotnice - Veřovice

8. kolo

Středa 29. září, 17.00 Skotnice - Starý Jičín, pátek 1. října, 17.00 Veřovice - Bernartice nad Odrou

9. kolo

Pátek 8. října, 17.00 Tichá – Skotnice, neděle 10. října, 13.30 Starý Jičín - Bernartice nad Odrou

10. kolo

Pátek 15. října, 16.30 Veřovice - Starý Jičín, neděle 17. října, 14.15 Bernartice nad Odrou - Tichá

2. kolo

Středa 20. října, 17.00 Skotnice - Bernartice nad Odrou, pátek 22. října, 16.30 Veřovice - Tichá

6. kolo

Čtvrtek 28. října, 12.30 Veřovice – Skotnice, Tichá - Starý Jičín

OP mladších žáků,
skupina B

(Fotbal Fulnek, SK Velké Albrechtice, TJ Sokol Kujavy, FK Prosperita Bartošovice, TJ Sokol Kunín, TJ Sokol Zbyslavice)

3. kolo

Pátek 3. září, 17.00 Kujavy – Bartošovice, 18.00 Kunín - Zbyslavice (hřiště Nový Jičín)

4. kolo

Pátek 10. září, 17.00 Velké Albrechtice – Kujavy, 18.00 Kunín - Fulnek (hřiště Nový Jičín), neděle 12. září, 10.00 Zbyslavice - Bartošovice

5. kolo

Středa 15. září, 17.00 Kujavy – Kunín, Bartošovice - Velké Albrechtice, pátek 17. září, 17.00 Fulnek - Zbyslavice

7. kolo

Středa 22. září, 17.00 Fulnek – Bartošovice, pátek 24. září, 17.00 Kujavy – Zbyslavice, 18.00 Kunín - Velké Albrechtice (hřiště Nový Jičín)

1. kolo

Úterý 28. září, 12.30 Velké Albrechtice – Zbyslavice, Kunín - Bartošovice (hřiště Nový Jičín), Fulnek - Kujavy

8. kolo

Středa 29. září, 17.00 Bartošovice – Kujavy, pátek 1. října, 17.00 Velké Albrechtice – Fulnek, neděle 3. října, 10.00 Zbyslavice - Kunín

9. kolo

Středa 6. října, 17.00 Bartošovice – Zbyslavice, Fulnek – Kunín, pátek 8. října, 17.00 Kujavy - Velké Albrechtice

10. kolo

Pátek 15. října, 16.30 Velké Albrechtice – Bartošovice, 18.00 Kunín - Kujavy (hřiště Nový Jičín), neděle 17. října, 10.00 Zbyslavice – Fulnek

2. kolo

Středa 20. října, 16.30 Bartošovice – Fulnek, pátek 22. října, 16.30 Velké Albrechtice – Kunín, neděle 24. října, 10.00 Zbyslavice - Kujavy

6. kolo

Čtvrtek 28. října, 12.30 Zbyslavice - Velké Albrechtice, Bartošovice – Kunín, Kujavy - Fulnek