VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších a mladších žáků, starší a mladší přípravky.

29.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Hradecký deník

MUŽI

Okresní přebor

8. kolo: Příbor - Zbyslavice 2:1, Mořkov - Štramberk 3:2, Kopřivnice - Bordovice 4:1, Sedlnice - Spálov 5:0, Hladké Životice - Velké Albrechtice 2:3, Jistebník nad Odrou - Skotnice 1:1, Trojanovice I - Kunín 1:2

1. Příbor 7 5 1 1 17:8 16
2. Kunín 7 5 1 1 15:8 16
3. Kopřivnice 7 4 2 1 20:12 14
4. Mořkov 7 4 2 1 14:10 14
5. Trojanovice I 7 3 2 2 14:10 11
6. Štramberk 7 3 1 3 9:9 10
7. Vel. Albrechtice 7 3 0 4 14:11 9
8. Sedlnice 7 3 0 4 12:12 9
9. Zbyslavice 7 3 0 4 10:13 9
10. Bordovice 7 2 1 4 10:14 7
11. Hl. Životice 7 2 1 4 12:19 7
12. Skotnice 7 1 3 3 13:16 6
13. Spálov 7 2 0 5 9:21 6
14. Jistebník n. O. 7 1 2 4 7:13 5

III. třída

8. kolo: Vražné - Petřvald na Moravě B 2:0, Žilina - Pustějov A 0:1, Tísek - Stachovice 0:2, Rybí - Kujavy 7:2, Bartošovice - Trojanovice-Bystré 3:2

1. Stachovice 6 5 1 0 15:6 16
2. Troj.-Bystré 6 3 1 2 15:11 10
3. Pustějov A 6 3 1 2 13:9 10
4. Bartošovice 5 3 1 1 9:7 10
5. Vražné 7 3 1 3 13:18 10
6. Nová Horka 6 2 3 1 14:9 9
7. Bravinné 6 3 0 3 12:12 9
8. Žilina 7 2 2 3 8:8 8
9. Rybí 5 2 1 2 11:7 7
10. Petřvald n. M. B 6 2 1 3 7:11 7
11. Kujavy 6 1 1 4 7:15 4
12. Tísek 6 0 1 5 6:17 1

IV. třída, skupina A

8. kolo: Mořkov B - Ženklava 0:3, Hodslavice - Veřovice B 1:0, Hostašovice - Tichá B 0:4, Studénka - Vlčovice-Mniší B 4:2

1. Studénka 7 7 0 0 27:3 21
2. Ženklava 7 4 2 1 17:13 14
3. Tichá B 7 4 1 2 17:12 13
4. Skotnice B 6 4 0 2 17:10 12
5. Vlč.-Mniší B 7 3 2 2 13:12 11
6. Hostašovice 7 3 2 2 14:14 11
7. Hodslavice 7 3 0 4 12:14 9
8. Lubina 6 2 2 2 6:5 8
9. Veřovice B 7 1 1 5 7:15 4
10. Straník 6 1 1 4 8:20 4
11. Mořkov B 7 1 1 5 6:18 4
12. Bernartice n. O. 6 0 2 4 7:15 2

IV. třída, skupina B

8. kolo: Děrné - Odry B 4:1, Kravín - Mankovice 5:2, Pustějov B - Vrchy 3:1, Fulnek - Velké Albrechtice B 8:0, Lubojaty - Heřmanice 1:4

1. Fulnek 7 7 0 0 47:2 21
2. Kravín 7 6 0 1 24:9 18
3. Děrné 7 6 0 1 23:9 18
4. Odry B 7 4 1 2 22:10 13
5. Olbramice 6 4 0 2 14:13 12
6. Bravantice 6 3 1 2 16:12 10
7. Pustějov B 7 3 1 3 9:20 10
8. Heřmanice 7 2 0 5 9:17 6
9. Mankovice 7 1 1 5 10:23 4
10. Lubojaty 7 1 1 5 11:29 4
11. Vel. Albrechtice B 7 1 0 6 6:29 3
12. Vrchy 7 0 1 6 10:28 1

DOROST

Okresní přebor

8. kolo: Mořkov - Starý Jičín 4:1, Tísek - Veřovice 3:0, Studénka - Tichá 2:1

1. Fulnek 5 5 0 0 31:3 15
2. Spálov 5 5 0 0 28:7 15
3. Mořkov 6 5 0 1 22:4 15
4. Starý Jičín 6 2 1 3 11:14 7
5. Tichá 6 2 1 3 12:16 7
6. Studénka 6 2 1 3 8:12 7
7. Veřovice 6 2 0 4 5:12 6
8. Lubina 5 1 1 3 9:19 4
9. Tísek 6 1 1 4 7:27 4
10. Pustějov 5 0 1 4 2:21 1

Okresní soutěž

8. kolo: Vražné - Lichnov 1:3, Jeseník nad Odrou - Kateřinice 0:3, Rybí - Kunín 3:1, Trojanovice I - Libhošť 3:0

1. Lichnov 6 4 1 1 19:12 13
2. Rybí 4 4 0 0 10:3 12
3. Trojanovice I 5 3 0 2 18:9 9
4. Vražné 5 3 0 2 17:12 9
5. Štramberk 4 3 0 1 11:10 9
6. Kateřinice 4 2 0 2 14:7 6
7. Libhošť 5 1 1 3 9:15 4
8. Jeseník n. O. 6 1 0 5 5:21 3
9. Kunín 5 0 0 5 5:19 0

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

8. kolo: Příbor - Studénka 3:1, Mořkov - Veřovice 0:1, Tísek - Štramberk 0:2, Jeseník nad Odrou - Skotnice 0:4, Fulnek - Libhošť 4:1, Starý Jičín - Suchdol nad Odrou 4:1

1. Starý Jičín 5 4 0 1 22:7 12
2. Veřovice 5 4 0 1 12:8 12
3. Mořkov 5 3 1 1 10:3 10
4. Příbor 5 3 0 2 13:9 9
5. Fulnek 5 3 0 2 8:4 9
6. Suchdol n. O. 5 3 0 2 14:11 9
7. Studénka 5 3 0 2 9:8 9
8. Štramberk 5 2 1 2 11:10 7
9. Libhošť 5 2 0 3 15:15 6
10. Skotnice 5 2 0 3 9:12 6
11. Tísek 5 0 0 5 9:22 0
12. Jeseník n. O. 5 0 0 5 5:28 0

Okresní soutěž, skupina A

8. kolo: Vlčovice-Mniší - Ženklava 5:1, Tichá - Petřvald n. M. 7:0, Kateřinice - Štramberk B 6:0, Rybí - Straník 9:0

1. Rybí 4 3 1 0 25:2 10
2. Tichá 4 3 0 1 29:3 9
3. Kateřinice 3 3 0 0 16:0 9
4. Štramberk B 4 3 0 1 11:11 9
5. Petřvald n. M. 4 2 0 2 9:14 6
6. Troj.-Bystré 3 1 0 2 6:2 3
7. Ženklava 4 1 0 3 4:9 3
8. Vlč.-Mniší 4 1 0 3 6:25 3
9. Lichnov 2 0 1 1 2:12 1
10. Straník 4 0 0 4 0:30 0

Okresní soutěž, skupina B

8. kolo: Vražné - Bravantice 0:0, Hladké Životice - Pustějov 1:3, Jistebník nad Odrou - Spálov 0:3, Bartošovice - Kunín 1:3

1. Kunín 4 4 0 0 20:4 12
2. Bartošovice 4 2 1 1 10:5 7
3. Spálov 3 2 1 0 8:3 7
4. Pustějov 3 2 0 1 5:10 6
5. Bravantice 2 1 1 0 8:0 4
6. Vražné 3 1 1 1 2:4 4
7. Hladké Životice 4 0 1 3 3:11 1
8. Jistebník n. O. 4 0 1 3 2:14 1
9. Sedlnice 3 0 0 3 4:11 0

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor, skupina A

7. kolo: Tichá - Veřovice 3:0

1. Tichá 3 3 0 0 30:0 9
2. Veřovice 3 2 0 1 11:5 6
3. Starý Jičín 3 2 0 1 8:4 6
4. Skotnice 2 0 0 2 0:13 0
5. Bernartice n. O. 3 0 0 3 4:31 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

4. kolo: Kopřivnice B - Nový Jičín B 3:0, Odry - Fulnek 0:8, Nový Jičín A - Bílovec 1:4, Studénka - Kopřivnice A 3:1

1. Bílovec 4 4 0 0 22:5 12
2. Fulnek 4 2 1 1 28:6 7
3. Nový Jičín A 3 2 0 1 18:5 6
4. Kopřivnice A 4 2 0 2 14:8 6
5. Frenštát p. R. 3 1 1 1 5:7 4
6. Nový Jičín B 3 1 0 2 4:6 3
7. Odry 4 1 0 3 12:21 3
8. Studénka 3 1 0 2 8:22 3
9. Kopřivnice B 4 1 0 3 4:35 3

Okresní soutěž, skupina A

4. kolo: Vlčovice-Mniší - Kateřinice 6:0, Štramberk - Mořkov 12:4, Lichnov - Libhošť 0:20, Příbor - Hostašovice 1:1

1. Štramberk 3 3 0 0 31:8 9
2. Příbor 3 2 1 0 17:3 7
3. Libhošť 3 2 0 1 31:6 6
4. Vlčovice-Mniší 3 2 0 1 11:5 6
5. Hostašovice 3 1 1 1 8:15 4
6. Mořkov 3 1 0 2 8:16 3
7. Kateřinice 3 0 0 3 0:17 0
8. Lichnov 3 0 0 3 2:38 0

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

4. kolo: Kopřivnice B - Nový Jičín B 13:0, Odry - Fulnek 2:4, Nový Jičín A - Bílovec 2:1, Studénka - Kopřivnice A 3:9

1. Kopřivnice A 4 4 0 0 34:5 12
2. Bílovec 4 3 0 1 27:2 9
3. Nový Jičín A 4 2 1 1 7:8 7
4. Frenštát p. R. 3 2 0 1 21:9 6
5. Kopřivnice B 4 2 0 2 18:20 6
6. Studénka 4 1 2 1 12:12 5
7. Petřvald n. M. 3 1 1 1 20:3 4
8. Fulnek 4 1 0 3 15:18 3
9. Nový Jičín B 4 1 0 3 5:50 3
10. Odry 4 0 0 4 3:35 0

Zdroj: OFS Nový Jičín

29.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
83

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš po jasném vítězství ve volbách.
AKTUALIZOVÁNO
66

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.  

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

Česká judistická špička se před časem sešla na mezinárodním turnaji Českého poháru - Brno Cup Open 2017. Úspěšný oddíl ze Závišic reprezentovali zkušení borci Adam Kahánek a Radek Rýpar. Nadějnému dorostenci Filipu Hanzelkovi pak vystavila stopku chřipka.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení