Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, žáků a přípravky.

19.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/David Taneček

MUŽI

Okresní přebor

17. kolo: Bordovice - Příbor 5:1, Spálov - Štramberk 2:2, Velké Albrechtice - Zbyslavice 3:1, Skotnice - Mořkov 2:3, Kunín - Kopřivnice 1:3, Trojanovice I - Sedlnice nehráno, Jistebník nad Odrou - Hladké Životice 3:0

1. Kopřivnice 17 10 3 4 39:24 33
2. Mořkov 17 9 6 2 33:23 33
3. Štramberk 17 9 4 4 34:21 31
4. Vel. Albrechtice 17 8 2 7 33:27 26
5. Kunín 17 7 5 5 23:25 26
6. Trojanovice I 16 7 4 5 37:25 25
7. Skotnice 17 6 6 5 35:26 24
8. Příbor 17 7 3 7 26:26 24
9. Hladké Životice 17 7 3 7 28:30 24
10. Jistebník n. O. 17 5 5 7 23:25 20
11. Sedlnice 16 5 2 9 23:30 17
12. Bordovice 17 3 6 8 20:29 15
13. Zbyslavice 17 4 3 10 24:41 15
14. Spálov 17 4 2 11 19:45 14

III. třída

17. kolo: Stachovice - Petřvald na Moravě B 3:1, Nová Horka - Bravinné 0:2, Kujavy - Vražné 0:3, Trojanovice-Bystré - Žilina 1:2, Tísek - Bartošovice 2:0

1. Stachovice 14 11 3 0 38:17 36
2. Bartošovice 15 8 3 4 32:25 27
3. Rybí 14 7 3 4 37:21 24
4. Nová Horka 15 6 3 6 31:24 21
5. Bravinné 15 7 0 8 32:29 21
6. Petřvald n. M. B 15 5 5 5 22:25 20
7. Troj.-Bystré 15 6 1 8 25:28 19
8. Vražné 15 6 1 8 24:36 19
9. Pustějov A 14 5 3 6 31:25 18
10. Žilina 14 5 3 6 20:21 18
11. Tísek 13 4 3 6 20:29 15
12. Kujavy 15 2 2 11 17:49 8

IV. třída, skupina A

15. kolo: Skotnice B-Mošnov - Mořkov B 1:0, Straník - Veřovice B 2:3, Tichá B - Ženklava 1:1, Vlčovice-Mniší B - Hodslavice 2:0, Studénka - Bernartice nad Odrou 0:1, Hostašovice - Lubina 0:3

1. Studénka 14 10 1 3 40:9 31
2. Lubina 14 9 2 3 25:9 29
3. Tichá B 14 8 4 2 31:18 28
4. Vlčovice-Mniší B 14 6 5 3 27:20 23
5. Ženklava 14 5 6 3 27:23 21
6. Skotnice B 14 6 1 7 27:25 19
7. Hostašovice 14 4 6 4 23:27 18
8. Hodslavice 14 5 2 7 22:27 17
9. Veřovice B 14 5 1 8 15:29 16
10. Bernartice n.O. 14 4 2 8 22:35 14
11. Straník 14 3 2 9 17:36 11
12. Mořkov B 14 1 4 9 17:35 7

IV. třída, skupina B

15. kolo: Mankovice - Olbramice 1:1, Vrchy - Odry B 2:3, Velké Albrechtice B - Bravantice 1:2, Heřmanice - Děrné 3:0, Fulnek - Pustějov B 7:1

1. Fulnek 14 14 0 0 79:4 42
2. Odry B 14 9 2 3 46:19 29
3. Děrné 14 8 3 3 38:19 27
4. Kravín 13 8 1 4 40:18 25
5. Heřmanice 14 8 1 5 27:22 25
6. Olbramice 14 8 1 5 27:32 25
7. Bravantice 14 5 2 7 27:33 17
8. Pustějov B 14 5 2 7 16:48 17
9. Mankovice 14 2 3 9 24:43 9
10. Vel. Albrechtice B 14 3 0 11 19:45 9
11. Lubojaty 13 2 2 9 21:60 8
12. Vrchy 14 2 1 11 24:45 7

DOROST

Okresní přebor

1. kolo: Fulnek - Veřovice 17:0

1. Fulnek 10 10 0 0 84:4 30
2. Mořkov 10 8 1 1 35:7 25
3. Spálov 10 7 1 2 31:13 22
4. Studénka 10 5 2 3 23:14 17
5. Starý Jičín 10 5 1 4 18:23 16
6. Tichá 10 3 2 5 21:22 11
7. Lubina 10 3 2 5 14:26 11
8. Veřovice 10 2 0 8 5:47 6
9. Tísek 10 1 1 8 11:43 4
10. Pustějov 10 0 2 8 7:50 2

Okresní soutěž

15. kolo: Trojanovice I - Rybí nehráno

1. Lichnov 9 7 1 1 32:14 22
2. Kateřinice 9 7 0 2 41:11 21
3. Rybí 9 7 0 2 19:21 21
4. Vražné 8 5 0 3 29:19 15
5. Štramberk 9 5 0 4 19:24 15
6. Trojanovice I 9 4 0 5 27:20 12
7. Libhošť 9 1 2 6 14:29 5
8. Kunín 9 1 1 7 15:31 4
9. Jeseník n.O. 9 1 0 8 7:34 3

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

15. kolo: Štramberk - Příbor 0:2, Skotnice - Veřovice 0:2, Libhošť - Studénka 5:1, Suchdol nad Odrou - Mořkov 4:1, Tísek - Starý Jičín 1:4, Fulnek - Jeseník nad Odrou 7:0

1. Veřovice 13 10 2 1 36:15 32
2. Příbor 13 10 0 3 48:19 30
3. Fulnek 13 9 1 3 33:8 28
4. Suchdol n. O. 13 9 1 3 38:23 28
5. Starý Jičín 13 8 3 2 40:18 27
6. Studénka 13 5 2 6 27:29 17
7. Štramberk 13 5 1 7 35:26 16
8. Libhošť 13 5 1 7 33:39 16
9. Mořkov 13 3 4 6 18:26 13
10. Skotnice 13 2 3 8 13:31 9
11. Tísek 13 2 1 10 29:56 7
12. Jeseník n. O. 13 0 1 12 18:78 1

Okresní soutěž, skupina A

13. kolo: Straník - Petřvald n. M. 2:1, Lichnov - Ženklava 7:1, Trojanovice-Bystré - Tichá 3:1, Rybí - Kateřinice 3:2

1. Kateřinice 10 8 0 2 37:7 24
2. Tichá 10 7 1 2 51:6 22
3. Lichnov 10 7 1 2 44:28 22
4. Rybí 10 5 3 2 32:11 18
5. Štramberk B 9 6 0 3 30:23 18
6. Troj.-Bystré 10 4 1 5 19:11 13
7. Petřvald n.M. 10 3 2 5 20:25 11
8. Ženklava 10 2 0 8 8:27 6
9. Vlčovice-Mniší 9 2 0 7 13:55 6
10. Straník 10 1 0 9 2:63 3

Okresní soutěž, skupina B

13. kolo: Kunín - Bravantice 1:0, Bartošovice - Sedlnice 3:0, Jistebník nad Odrou, Hladké Životice 2:2

1. Kunín 9 8 0 1 40:10 24
2. Bartošovice 9 5 2 2 24:11 17
3. Bravantice 9 4 2 3 26:8 14
4. Spálov 8 4 2 2 19:14 14
5. Vražné 8 4 1 3 10:16 13
6. Jistebník n. O. 9 2 4 3 12:20 10
7. Pustějov 8 3 0 5 10:24 9
8. Sedlnice 9 2 1 6 11:27 7
9. Hladké Životice 9 0 2 7 9:31 2

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor, skupina A

1. kolo: Skotnice - Veřovice nehlášeno

1. Tichá 8 8 0 0 82:4 24
2. Veřovice 7 5 0 2 29:17 15
3. Starý Jičín 8 3 0 5 17:36 9
4. Skotnice 7 1 2 4 12:37 5
5. Bernartice n. O. 8 0 2 6 11:57 2

Okresní přebor

1. kolo: Bartošovice - Veřovice 8:0, Kunín - Fulnek 1:3, Starý Jičín - Tichá 0:14

1. Tichá 1 1 0 0 14:0 3
2. Bartošovice 1 1 0 0 8:0 3
3. Fulnek 1 1 0 0 3:1 3
4. Kunín 1 0 0 1 1:3 0
5. Veřovice 1 0 0 1 0:8 0
6. Starý Jičín 1 0 0 1 0:14 0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

5. kolo: Nový Jičín B - Odry nehlášeno

1. Nový Jičín A 8 8 0 0 75:2 24
2. Kopřivnice A 7 5 1 1 31:11 16
3. Fulnek 8 4 1 3 48:29 13
4. Bílovec 8 4 0 4 27:21 12
5. Frenštát p. R. 8 3 2 3 19:32 11
6. Studénka 8 3 1 4 24:45 10
7. Odry 7 2 0 5 17:35 6
8. Nový Jičín B 6 1 1 4 6:17 4
9. Kopřivnice B 8 1 0 7 9:64 3

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Jeseník nad Odrou - Pustějov a Suchdol nad Odrou - Bartošovice nehlášeno

1. Suchdol n. O. 7 7 0 0 47:6 21
2. Bartošovice 7 4 0 3 27:19 12
3. Pustějov 7 3 1 3 19:20 10
4. Jeseník n. O. 7 2 1 4 22:32 7
5. Tísek 8 1 0 7 10:48 3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

5. kolo: Nový Jičín B - Odry nehlášeno

1. Bílovec 9 8 0 1 60:14 24
2. Studénka 9 7 2 0 49:7 23
3. Kopřivnice A 9 7 0 2 70:11 21
4. Nový Jičín A 9 6 1 2 29:16 19
5. Petřvald n. M. 9 4 1 4 35:19 13
6. Frenštát p. R. 9 4 0 5 35:29 12
7. Kopřivnice B 9 3 0 6 22:42 9
8. Fulnek 9 2 0 7 20:51 6
9. Nový Jičín B 8 1 0 7 5:86 3
10. Odry 8 0 0 8 8:58 0

Zdroj OFS Nový Jičín

19.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tak vypadá vítězný model architektů Terezy Hozové a Davida Grabce z Bílovce. Jednotlivá zastavení křížové cesty budou vytvořena z kovu v kombinaci s betonem.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Ilustrační foto.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Ve vlaku hořelo. Okolnosti vyšetřuje policie

Policisté vyšetřují okolnosti požáru, který vypukl na toaletě železničního vozu vlakového spoje R 820 směřujícího z Bohumína do Brna. Stálo se tak 1. října kolem jedenadvacáté hodiny.

Dvojitý úspěch novojičínských basketbalistů: výhra v soutěži a postup v poháru

Basketbalisté Nového Jičína se nejprve v neděli dočkali druhého vítězství v nové sezoně 1. ligy, sk. Východ, když v domácím prostředí zdolali rezervu Opavy 79:68 a ve středu pak uspěli i ve 3. kole českého poháru, když z palubovky druholigové Holice přivezli postup po vítězství 75:65.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení